Mexico City

این COVID-19 همه گیر شده است می تواند با حسی مملو از لحظه ای برای ایالات متحده و مکزیک روابط – دو نفر از رهبران مخالف این طیف سیاسی در مواجهه با بزرگترین بحران تا کنون مواجه و یا دولت.

به جای رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آندرس مانوئل لوپز Obrador در حال حمل مانند پیر بگیرید و یاد دهید.

مردان به نظر می رسد تا یار که رئیس جمهوری مکزیک که نه سفر خارج از کشور خود را پس از تقریبا 18 ماه پیش در حال صحبت کردن در مورد بازدید از همتای آمریکایی خود. آن را تقریبا به اندازه کافی برای فراموش کردن است که کمتر از یک سال پیش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض تهدید قرار داده فلج تعرفه ها در مکزیک-صادرات.

به عنوان یک نامزد آقای ترامپ گفت مکزیکی عبور از مرز آورده و مواد مخدر و جرم و جنایت و “فوق العاده ای بیماری های عفونی” به آمریکا پس از به دست گرفتن او ادامه داد: به وعده ساخت یک مرز دیوار و مکزیک برای آن پرداخت.

اما در این ماه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آقای لوپز Obrador “یک دوست بسیار خوب” و ستایش خود را در “هوش فوق العاده ای.” خود را همتای مکزیکی توصیف رابطه خود را به عنوان یک “دوستی” و گفت: آقای ترامپ صحبت کرده و به او با تعداد زیادی از “علاقه.”

این دو همواره رد ناظران هر گونه آتش بازی و مشترک خود را زمین ويروس در بحران به نظر می رسد اشتیاق به فعال کردن دوباره اقتصاد خود است که گاهی اوقات در تقابل با هشدارهای بهداشتی مشاوران.

گرما بین آنها به تازگی به همراه داشت برخی از سود به مکزیک. برای تکمیل یک توافق میان کشورهای تولید کننده نفت برای کاهش تولید آقای ترامپ ارائه شده را عمیق تر برش به ایالات متحده تولید چون آقای لوپز Obrador گفت: مکزیک نمی تواند به استطاعت.

سپس در روز جمعه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای کمک مالی به نفع آقای لوپز Obrador. مکزیکی رئیس جمهور گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او و گفت که مکزیک را دریافت کنید 1,000 هواکش توسط پایان ماه با گزینه ای برای خرید بیشتر.

“این یک حرکت جدید از همبستگی با مکزیک” آقای لوپز Obrador در توییتر نوشت. “من پیشنهاد امکان ملاقات در ماه ژوئن یا جولای شخصا به بیان درک ما.”

پیش از آن روز آقای لوپز Obrador گفته بود در روزانه خود را در کنفرانس خبری که آقای ترامپ “احترام بوده است از مردم و دولت مکزیک است.”

“وجود ندارد بنیادگرایانه از مکزیکی ها مانند وجود دارد قبل بوده است وجود ندارد و با همان شدت,” او اضافه شده است.

روز دوشنبه وزارت امنیت داخلی درباره توافق با مکزیک و کانادا به ادامه محدود کردن غیر ضروری سفر در مرزهای ایالات متحده برای یک ماه دیگر. بعد در یک صدای جیر جیر آقای ترامپ گفت که او به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده برای جلوگیری از این ویروس هر چند با همه محدودیت های مهاجرتی آن را بلافاصله روشن نیست که تحت تاثیر قرار خواهد.

“این بسیار روشن است که درجه بالایی از میل عجیبی درجه میل, میان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای لوپز Obrador” چه کسی حاضر است “به تهیه کردن به ناروا به منظور نه تنها جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از آزادسازی در مکزیک بلکه به دلیل لوپز Obrador به رسمیت می شناسد که او می تواند دریافت کمک و پشتیبانی که در آن او به آن نیاز دارد” گفت: David شرک, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه سن دیگو.

در سال گذشته مکزیک امضا منطقه ای جدید رایگان-موافقتنامه تجارت آزاد با ایالات متحده آمریکا و کانادا بوده و مغلوب ساختن پیشی جستن در اولویت است. آقای لوپز Obrador که ریل در برابر نئولیبرالی میراث پیشینیان خود – خصوصی سازی دولت کسب و کار متعلق به تضعیف اتحادیه های کارگری – تقریبا هر روز رفت و همراه با آن است.

زمانی که تعدادی از پناهجویان در مرز ایالات متحده و مکزیک در سال گذشته آغاز شد به پایمال کردن ایالات متحده ظرفیت پردازش آنها مکزیک جلوگیری آقای تهمت تعرفه تهدید با استقرار آن تازه ضرب گارد ملی که متوقف عمدتا مهاجران آمریکای مرکزی از شمال به رهبری. دولت مکزیک همچنین اجازه آمریکا گسترش بحث برانگیز برنامه به پناهجویان صبر کنید در حالی که مکزیک را مورد پردازش قرار گرفته در ایالات متحده آمریکا

نتیجه این شد که مکزیک شد عملا مجری آمریکا در منطقه است.

آقای لوپز Obrador “نشان داده باور نکردنی میل شدید برای مماشات” آقای ترامپ گفت: تونی Payan مدیر مرکز ایالات متحده و مکزیک در دانشگاه رایس بیکر موسسه سیاست عمومی. “او را در برابر یک دیوار. او هیچ چاره ای. چیدن مبارزه با واشنگتن امروز را کاملا و به طور کامل سم آب بیشتر از آنها در حال حاضر مسموم شدند. او هیچ انتخاب دیگری اما به همکاری با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. و من فکر می کنم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آن را می داند.”

تحت اورژانس بهداشت دولت ایالات متحده به طور کامل بسته خود را در مرز جنوبی به پناهجویان و در بسیاری از موارد به سرعت بازگشت مکزیک و مرکزی آمریکایی به مکزیک بازگشت.

آقای لوپز Obrador تا به طور موثر در انتخاب یک سود اقتصادی بیش رفاه مهاجران و مکزیک, شهرهای مرزی آقای ع گفت. “این به من می گوید این است که یک رئیس جمهور است که کاملا بر روی یک چیز متمرکز است و تلاش برای تحریک یک مرگ مکزیکی اقتصاد است.”

در مکزیک آقای لوپز Obrador را سخت در مهاجرت است به نظر می رسد برای صدمه زدن به او را با خود پایه گفت: Ivonne Acuña Murillo, یک استاد علوم سیاسی در شهر مکزیک Iberoamerican دانشگاه. او می بیند تهدید واقعی برای دولت در همه گیر و آنچه او می گوید یک سازمان اپوزیسیون علیه خود را از دست زدن به این وضعیت است.

“من باور دارم که اگر ما در یک بحران سیاسی ما می تواند وارد یک” خانم Acuña گفت. “به وضوح وجود دارد یک استراتژی هماهنگ برای ضربه زدن به رئیس جمهور محبوبیت است.” آقای لوپز Obrador غالبا اشاره به “دشمنان” گروهی که خود را تعریف شامل مخالفت سیاستمداران این کشور بزرگترین رسانه و از هر کسی که انتقاد خود را از سیاست. او را متهم و آنها را از تلاش برای استفاده از همه گیر برای صدمه زدن به او.

همانطور که برای آقای لوپز Obrador اخیر coziness با آقای ترامپ خانم Acuña نیز فکر می کند او کمی انتخاب است.

“در طول مبارزات انتخاباتی (لوپز Obrador) گفت: اگر او توییتهایی من نیز به صدای جیر جیر” خانم Acuña گفت. “این کمپین صحبت کنید. اما آن را به همان حال یک نامزد به عنوان رئیس جمهور … به این دلیل که ایالات متحده هنوز امپراتوری. و سیاسی صحبت مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم قدرتمند ترین سیاستمدار در جهان است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده ماریا Verza در شهر مکزیک کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

آموزش سئو