از Evellyn به ایودیا ::مودی junks نهرو مدل

در هفته گذشته هیچ چیز باعث شده است که بیشتر احساس وحشت و نگرانی و صدمه در میان هندوها که به مدت طولانی گرامی بالا بردن رم Janmbhoomi معبد در ایودیا از ادامه عمومی quibbling بیش از 5 اوت مراسم به راه اندازی ساخت و ساز از بزرگ معبد برای Bhagwan رم در بانک ها از رودخانه Sarayu .

آنچه آمده است به عنوان یک شگفتی بود که شک و تردید بودند و به دنبال مطرح شود فقط زمانی که کار بر روی معبد ساخت و ساز بود در مورد برای شروع است . این بود که در حال انجام است و حتی پس از یک نیمکت از دیوان عالی کشور به ریاست CJI تا به حال به صراحت حل و فصل همه مسائل در ماه نوامبر سال 2019.اولین سوال مطرح شد در مورد ادب و نزاکت از نخست وزیر نارندرا راه اندازی یک معبد به عنوان رئیس یک حکومت سکولار . آن مطرح شده توسط هیچ یک دیگر از AIMIM رئیس Asadudin Owaisi که ” تلقی PM حضور bhoomi pujan در ایودیا به عنوان تخلف از قانون اساسی سوگند.” چرا که ” سکولاریسم است که ساختار اساسی قانون اساسی “. البته چنین خطابه هایی که از Owaisi تا حدودی غنی با توجه به خود او شناخته شده است به پایبندی به مجلس رسوم وقت او را به عنوان Lok سبها MP .

اما به زودی به اندازه کافی naysayers متوجه باشند که راه اندازی معبد ساخت و ساز توسط PM مودی حال تبدیل شدن به یک عمل انجام شده و نمی تواند خاموش با بالا بردن مبهم اعتراض. از راه اندازی Ram Janmabhoomi جنبش در سال 1991 ساخت و ساز رم Mandir تا به حال شده است پس از یک هسته بخشی از BJP برنامه ; آن شده است بخشی از هر BJP مانیفست انتخاباتی از سال 1996 Lok سبها انتخابات است. بیشتر برای دولت است که تا به حال برنده توجهی قیمومیت هیچ راهی وجود دارد که خود را نخست وزیر می تواند مورد آزار واقع شدند به پرش اندازی ایودیا معبد با استفاده از پیر ورد و نامفهوم از برخی از hackneyed niceties.

RSS دست نقطه به نقطه چگونه Owaisi اقدام به انجام به مودی چه پس از آن نخست وزیر Jawahar نهرو انجام داده بود در زمان بازسازی Evellyn معبد.نهرو بود و پس از آن به شدت مخالف است و به پس از آن رئیس جمهور راجندرا پراساد افتتاح آن و حتی ایده این پروژه دریافت هر نوع حمایت دولت . Evellyn معبد دریافت کرده بود یک شاهزاده مجموع INR 5 lakhs به عنوان حمایت از Saurashtra دولت است. در آن زمان نهرو خیلی حساس مورد انتقاد است که تا به حال می آیند عمدتا از پاکستان که N. V. Gadgil خود PWD وزیر در زمان ابتکار عمل برای مقابله با او.

“میلیون ها نفر از یهودیان در حال بت-پرستان و روشنفکران مانند نهرو. برخی از ما به موضوع ضعف یک شرکت ایمان” Gadgil اشاره کرد .او همچنین اشاره کرد که دولت به یارانه و کمک های مالی به هزاران مسجد و مقبره و می تواند وجود دارد “هیچ چیز اعتراض اگر آن را صرف کمی پول در بازسازی معبد هندو”.

بیشتر آب گل آلود شک و تردید بودند و به دنبال بازیگران در auspiciousness از روز انتخاب برای شروع کار در ایودیا. تا به حال muhurat شده انتخاب درستی است ؟ در این بیماری همه گیر زمان زیادی از پیشنهادات آمد ریختن با شیو سنا rubbishing برنامه و حتی پیشنهاد یک e-افتتاح. در حال حاضر که رویداد پیش رفتن کامل بخار سنا سانتی متر یکی می شنود و در حال حاضر به دنبال یک دعوت . در کنگره رهبران از شمال و جنوب به دنبال این رویداد متفاوت است. در حالی که کمال نات آشکارا استقبال آن تامیل نادو MP در زمان چنین بدبینانه نظر او اشاره کرد که در معبد کار احتمالا می تواند شروع در طول شوم Rahul کلام.

آن است که در این زمینه است که یک مقام ارشد Sangh رهبر نقاط مورد دلیل انتخاب فرخنده muhurat/ زمان برای ایودیا در حال حاضر اضافی .” فرخنده زمان انتخاب شد که shilanayas انجام شد راه بازگشت در ماه نوامبر سال 1989. آن را دوباره انجام می شود که بت نصب خواهد شد . در حال حاضر آنچه که اتفاق خواهد افتاد این است که راه اندازی از کار در معبد. آن است که خالص زیرساخت نوع کار. “

منابع اعتراف وجود دارد بسیاری از ناراحتی در میان کسانی که کار کرده اند برای معبد علت این sadhus/ sants احساس می کنید که یک زمان بهتر می تواند انتخاب شده اند.برای مراسم راه اندازی . اما هر big bang راه اندازی می خواهم که با تاخیر آغاز کار در معبد شش ماه .

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de