از مهندسی عصبی تا ای اس پی ان فانتزی ورزشی

بزرگ شدن در دیتون، اوهایو، آندره اسنلينگز مقدار زيادي در معرض در معرض در دو طرف قرار گرفتن. پدر او، پردازشگر داده ها، ارائه کتاب های تلفن به پول نقد اضافی است. مادرش، معلم ریاضی، بچه ها را در تعطیلات آخر هفته آموزش می داد. هر در خانواده من همیشه تا به حال بسیاری از شغل، او می گوید.

هيچ کدوم از والدينش شغل هاي جانبي شون رو به پولساز اصلي شون تبديل نکردن اما آقاي اسنلينگز 42 ساله بود او وسواس فانتزی- ورزشی خود را به یک شغل روز تبدیل کرد، و مهندس عصبی با آموزش در حال حاضر یک تحلیلگر تمام وقت ورزشی برای ای اس پی ان است.

به عنوان کسی که از امتیاز آمده نیست، آقای اسنلينگز در سال 1995 با کمی تراشه روی شانه اش وارد موسسه فناوری جورجیا شد، که قصد اثبات خود را آکادمیک دارد، می گوید. علم به نظر می رسید یک خروجی طبیعی است. پدر او عاشق “استار ترک” و “جنگ ستارگان” و جوان آقای Snellings به ارث برده است که اشتیاق به sci-fi. او نخود انتخاب کرد که در مهندسی برق تحصیل کند. او می گوید: «این تمام علم شناسی بود، ابرقهرمان ها» “فکر کردم باحال به نظر ميرسه”

آقای اسنلينگز در دانشگاه ميشيگان در مهندسی زيست پزشکی دکترا گرفت، و روش تحريک مغز عميق را که می تواند بيماری پارکينسون را درمان کند، مطالعه کرد. او به پژوهش های دانشگاهی علاقه مند بود و برای یک شغل به عنوان استاد برنامه ریزی شده بود، و به مادربزرگش می گفت که او در درمان شرایطی که محمدعلی از آن رنج می برد کمک می کند. او یک مقام معتبر پسادکترا در دانشگاه دوک، جایی که او از سال 2006 تا 2011 اقامت داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im