از خانه وحشت به خانه خانواده

چه چیزی باعث می شود یک خانه یک خانه ؟ برای اریکا Bauermeister که تا به حال سقوط در عشق با خراب کردن یک ساختمان در واشنگتن المپیک شبه جزیره جواب آمد از طریق نهایی آیتم در چک لیست بازرسی نگرانی: “احساس می کند درست است؟”

در “خانه درس: بازسازی زندگی” Bauermeister می گوید که چگونه او و خانواده اش آمد به تعمیر یک سال 1909 خانه بر روی یک تپه در پورت تونسند “یک کوچک ویکتوریا بندرگاه که چسبیده به گوشه شمال شرقی شبه جزیره مانند برخی از نفیس limpet.”

چهار خوابه ملک می تواند به عنوان یک فیلم ترسناک سرپا نگه داشتن خود را با سیم برق زندگی می کنند و رنگ پریده پوسیدگی منطقه لقب “yuck اتاق” که ماسک مورد نیاز را وارد کنید. در حالی که پاکسازی آشغال خانواده آغاز شمارش تعداد توپ بولینگ آنها کشف شده در مقابل تعدادی از هر دو زنده و مرده موش. (موش برنده است.)

Bauermeister است که احتمالا بهترین و شناخته شده برای “بوی حافظ” اخیر انتخاب کنید از ریس ویترسپون کتاب باشگاه و مدرسه از مواد ضروری” در مورد یک رستوران را در مدرسه پخت و پز. در این کتاب خانه است که به عنوان یک شخصیت به عنوان Bauermeister شوهر او و دو فرزند خود که 10 و 13 هنگامی که این کتاب آغاز می شود.

به عنوان زن و شوهر, آماده به راه رفتن در داخل ساختمان ورودی مقابل برای اولین بار او می نویسد: “کلید تبدیل با یک کلیک ساده اما درب مقاومت ما مودب و پس از آن به طور فزاینده ای صریح فشار در برابر آن. رومیان باستان گفت: حتی درب های یک روح. این یکی به نظر می رسید به ما هشدار داد – تی snarling. من نمی توانستم بگویم که. من دستم را در برابر فرسوده شدن رنگ از doorframe و احساس آن را در زیر لایه بردار من را لمس کنید. “اجازه بدهید ما را در’ من گفت: تحت نفس من است.”

Bauermeister دارای مدرک دکترا در ادبیات و سابق, کالج, معلم نوشتن. جای تعجب نیست آن را قبل از او می رود فراتر از شخصی داستان انشعاب به تاریخ معماری و طبیعت جامعه است. منابع طیف وسیعی از کودکان کلاسیک تصویر کتاب به تورو از ماری کوندو را مرتب به جغرافی جی اپلتون نظریه چشم انداز و پناه.

یک طریق خط است که به روش رومی مهندس Vitruvius مورد استفاده برای تعیین یک ساختمان خوب نیاز است که آن را دارای “firmitas, با utilitas و venustas,” Bauermeister می نویسد. “این کلمات لاتین ترجمه شده اند به روش های مختلف, اما من می خواهم این نسخه بهترین: ثبات سودمند و زیبایی است.”

ایجاد تغییر و تحول پروژه مطرح می شود پس از Bauermeister خانواده بازگشت به خانه خود در سیاتل پس از دو سال زندگی در دیواره شهر برگامو, ایتالیا “یک افسانه از تخته سنگ و برج ناقوس” با حس تاریخچه و جایی که آپارتمان خود را به حال آفتاب خیس اتاق نشیمن بود که “دعوت به جمع آوری یک داخلی معادل پیازا که وضع در مرکز شهر.” سیاتل مشغول تکنولوژی سوخت, شیوه زندگی دیگر به نظر می رسید به تناسب نیازهای خود را.

منجر به نوسازی خانه در پورت تونسند شد یک راه برای Bauermeister به بازبینی نقش خود را به عنوان یک همسر و یک مادر و یک بگير.

خانه “تا به حال نشان داده شده است تا مانند یک آزبست تحت پوشش مشاور ازدواج” فقط زمانی که مورد نیاز او می نویسد. آیات در مورد اجازه دادن به نوجوانان پیدا کردن راه خود را در جهان یکپارچه به حساب او همراه با دستورالعمل در مورد فنگ شویی و Bauermeister است عاقلانه به اندازه کافی به overextend او استفاده از استعاره برای روشن کردن امتیاز خود را به او.

این کتاب است که به وضوح در دوران مدرن اما در طول بیشتر از این روایت وجود دارد یک حس بی زمانی. آن را تعجب آور در نزدیکی پایان زمانی که حملات سپتامبر. 11, 2001, مزاحم شدن, به درک که همه چیز ما تا کنون شنیده ایم تنظیم شده است نزدیک به 20 سال در گذشته است.

مداخله دو دهه به Bauermeister برخی از با ارزش چشم انداز. آن زمان سال در واقع برای او به زندگی دائم در خانه حتی پس از نوسازی; در این فاصله او یک عامل املاک و مستغلات و سپس یک رمان نویس است. این تجربه توضیح داده شده تا به سرعت که آنها احساس خارج از ماشین چین دهنده. اما این شکایت جزئی. Bauermeister به ما داده است skeleton key برای باز کردن در مورد ایده های خود و فضا و مکان در مورد تشویق, که به ما می گویند که او می نویسد: “این است که شما می توانید.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de