از DC به سیدنی آخر هفته تظاهرات تورم

واشنگتن

دهها هزار نفر از معترضان در جریان به پایتخت کشور و دیگر شهرهای بزرگ روز شنبه در یکی دیگر از بزرگ بسیج علیه خشونت پلیس در حالی که جورج فلوید یاد شده در کارولینای شمالی شهر توسط عزاداران که منتظر ساعت برای یک نگاه اجمالی از او تابوت طلایی.

وسایل نقلیه نظامی و افسران در خستگی بسته بسیار از مرکز شهر واشنگتن به ترافیک پیش از مارس برنامه ریزی شده است که مقامات تخمین زده می خواهد جذب کند تا 200,000 مردم است. تظاهرات بزرگ نیز در زمان مکان در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور از جمله در لندن و پاریس و برلین و سیدنی در مجموع تولید شاید بزرگترین روز بسیج فلوید پس از مرگ 12 روز پیش به دست پلیس در مینیاپولیس.

ده ها تن از تظاهرات دربسته در محیط یک هفته تقریبا ثابت تظاهرات که دارای عقاید فراتر از هر چیز دیگری در این کشور دیده می شود در حداقل یک نسل است. پس از قسمت های مکرر خشونت در مراحل اولیه پس آقای فلوید مرگ جمعیت در ایالات متحده منتقل شده به یک آرامش تنور در روزهای اخیر.

در فیلادلفیا و شیکاگو راهپیمایان شعار می دادند انجام آیات و گاهی به زانو در سکوت. هر دو تظاهرات مسالمت آمیز گشوده.

در یک روز مرطوب در واشنگتن کثیری از معترضان با حضور در کنگره ملی بازار و در محله های مسکونی. بسیاری از گروه ها به سمت کاخ سفید است که غنی شده با جدید شمشیربازی و اقدامات امنیتی اضافی.

جمعیت فوران در تشویق به عنوان شهردار موریل Bowser خود راه می رفت همراه بخشی از 16th Street که او تغییر نام Black Lives Matter پلازا.

هنر Lindy یک نسل پنجم Washingtonian فریاد زد “معاون رئیس جمهور Bowser خود” به عنوان شهردار قدم با. او با اشاره به مبارز پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طعنه.

شهردار Bowser خود “انجام داده است یک کار باور نکردنی ایستاده به صورت فدرال قدرت” 56 ساله ساخت و ساز مدیر گفت.

واشنگتن دیده می شود روزانه تظاهرات هفته گذشته – عمدتا صلح آمیز است. ضعف صدای معترضان شنیده میشد شنبه از اجرایی عمارت. آقای ترامپ تا به حال هیچ رویدادهای عمومی در برنامه روزانه.

تظاهرات گسترده به گلف رفت و آمد مکرر در وست پالم بیچ فلوریدا, فقط در خارج از میامی که در آن حدود 100 معترض جمع شده بودند. تلاش برگزار شد Latinos برای زندگی مهم است.

در Raeford کارولینای شمالی یک شهر کوچک در نزدیکی آقای فلوید را زادگاه فایت یک خط طولانی از مردم تشکیل شده خارج از اراده کلیسای باپتیست در حال انتظار برای ورود در گروه های کوچک. در مراسم یادبود در روز بعد عزاداران سنگ همراه با یک گروه کر. بر روی صفحه نمایش در مقابل کلیسای کوچک بود عکس بزرگی از آقای فلوید و یک پرتره از او آراسته با یک فرشته بال و هاله.

این خط از مردم در حال انتظار برای مشاهده تابوت شامل خانواده ها با فرزندان جوان و نوجوانان است. یک زن جوان عینک سبز و طلا فارغ التحصیلی کلاه و لباس به عنوان او راه می رفت در کنار پدر و مادرش. اکثر مردم به تن فولاد ماسک یا پارچه پوشش صورت.

هنگامی که یک نعش کش بلبرینگ آقای فلوید را در تابوت وارد شعارهای “قدرت سیاه و سفید,” “جورج فلوید” و “نه عدالت بدون صلح” تکرار از زیر پوشش ورودی.

“این می توانست من. آن می توانست برادر من پدر من هر یک از دوستان که می گفت:” اریک کارلوس از فایت. “این یک ضربه سنگین به خصوص دانستن که جورج فلوید متولد شد و در نزدیکی زادگاه من. از آن ساخته شده من احساس بسیار آسیب پذیر است.”

معترضان و حامیان آنها را در دفتر می گویند که آنها مصمم هستند به نوبه خود فوق العاده فوران خشم و غم و اندوه به تغییر به ویژه با توجه به سیاست های پلیس.

یکی از واشنگتن معترضان پاملا رینولدز گفت که او به دنبال پاسخگویی بیشتر برای پلیس.

“قوانین حفاظت از آنها را بنابراین من نیاز به مراجعه به تغییر قوانین و پس از آن که راه آنها در واقع می توانید به اعدام محکوم شده به دلیل یک اتهام است نه اعتقاد راسخ گفت:” 37 ساله آمریکایی آفریقایی تبار ،

در میان تغییرات او به دنبال این است که فدرال ممنوعیت پلیس chokeholds و یک نیاز برای پلیس را می پوشند دوربین بدن.

ترزا مطلوب, 68, یک معلم بازنشسته و نماینده املاک و مستغلات اعتراض در اوهایو خانه ملت در کلمبوس تا به حال یک دستور کار گسترده تر در ذهن است.

“من به دنبال مقرون به صرفه مسکن, سیاسی, عدالت, زندان, اصلاحات تمام توپ از موم,” او گفت:. “جهان پس از گوشهء چشم راست در حال حاضر … با مردم در حال مرگ از ویروس ها و افراد در حال مرگ در زندان ها و افراد در حال مرگ به دلیل وجود مواد غذایی کافی نیست.”

برخی از ملموس مراحل در حال حاضر گرفته شده است.

در مینیاپولیس شهرستان اعلام ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت توسط پلیس و نیاز به افسران سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه دیگر افسران آنها استفاده نامناسب از زور است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت-پلیس-برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران چگونه به استفاده از یک گردن نگه دارید که مانع از جریان خون به مغز.

دموکرات ها در کنگره در حال آماده سازی یک جارو بسته از پلیس اصلاحات که انتظار می رود شامل تغییرات پلیس-پاسخگویی قوانین از جمله تجدید نظر در مقررات ایمنی و ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از پلیس استفاده-از-نیروی حوادث. اصلاحی مورد نیاز آموزش برنامه ریزی شده هم در میان آنها ممنوعیت chokeholds.

خانه انتظار می رود که برای رای دادن توسط پایان ماه. با دموکرات ها در اکثر لوایح تقریبا قطعا منتقل می کند. نتیجه در سنا خاص کمتر است. رهبر اکثریت جمهوری خواه میچ مک کانل گفت: این اتاق را نگاه در مسائل اما او را نه تایید و خاص هر قانون.

در ضمن در نیویورک دو بوفالو افسران پلیس متهم شدند با حمله روز شنبه پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد تنه زدن یک 75 ساله می گوید که سقوط کرد به عقب بر روی پیاده رو و در بیمارستان بستری شد. هر دو التماس کرد گناه نیست به حمله درجه دوم و منتشر شد بدون وثیقه. دو حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت سهشنبه پس از یک تلویزیون خدمه اسیر رویارویی.

در لندن هزاران نفر از تظاهرکنندگان را تحمل سرما و باران برای جمع آوری در میدان پارلمان سنتی محل برگزاری تظاهرات. آنها به زانو در سکوت و شعار آقای فلوید نام قبل از کف حافظه خود را و سپس شروع ماه مارس است. برخی از درگیری بین معترضان و پلیس را در نزدیکی دفتر نخست وزیر بوریس جانسون.

در پاریس صدها نفر از مردم جمع شده در میدان کنکورد در سرپیچی از پلیس ممنوعیت تظاهرات بزرگ. اعضای چند نژادی جمعیت شعار می دادند به نام آدما ترائوره یک مرد سیاه و سفید که مرگ در حالی که در بازداشت پلیس چند سال پیش تشبیه شده است که توسط منتقدان فرانسوی پلیس به آقای فلوید مرگ در مینه سوتا است.

پلیس در شهر بندری مارسی شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل در درگیری با معترضان که پرتاب بطری و سنگ.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. آقای Crary گزارش از نیویورک و آقای فورمن از Raeford, North Carolina. آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان و ایالات متحده کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>