آن است که به سختی هشت ساعت از اعلام مجموع ملی مستند اما یک سفر کوتاه به شیر در صبح به من داد یک بینش جالب در مورد چگونه ما مردم جهان بزرگترین دموکراسی اجرا خواهد شد مستند.

که من ایستاده بود حفظ شش فوت فاصله از مقابله و منتظر خانم در مبارزه را به پایان برساند او را خرید و سه بیشتر زنان خار گذشته من یکی یکی بدون اینکه متوجه است که من در انتظار بود!

روشن است که هفتاد سال از حاکمیت به ما داده است تنها یک ابرقدرت و آن این است که قادر به بی اعتنایی به قوانین.

هندی رویکرد دولت این است که از آخرین bencher نسبت به معلم به عنوان اصلی, هندی, با تکبر راه رفتن در زندگی این است که در مورد شکستن قوانین. آن است که یک ماده از غرور ملی است که ما افرادی که در انجام آنچه که ما دوست داریم و به عنوان ما در حال حاضر یک نسل که در اطراف دیده است و نه یک بحران واقعی آن خواهد بود دشوار است برای تغییر است که با یک ویروس.

این به این معنی که سیاست گذاران باید یک چالش بزرگتر در دست از ویروس و این است که ما مردم هند است.

ما unprogramable و uncoachable رایگان عوامل که نمی توان به عمل در یک روش خاص. اما یک مستند با این حال متخلخل است بهتر از هیچ شکی نیست که ما باید آن را بد و از این رو نیاز است که به عنوان پشتیبانی فنی به عنوان آن را می توانید آن را بیشتر موثر است.

حتی اگر ما می تواند به افزایش مستند اثربخشی در این مرحله با چند درصد با استفاده از تکنولوژی آن ممکن است به معنی صرفه جویی در lakhs از مردم از مرگ نابهنگام در دراز مدت است.

اولین و موثر ترین تکنولوژی است که ما نیاز داریم و در حال حاضر مورد استفاده است و بدیهی است که تنومند چوب با هدف خلفی از گمراهان. آن است که احتمالا تنها تکنولوژی است که سرخپوستان به طور جدی اعتقاد به بخشندگان و دریافت کنندگان به عملکرد منجر شود.

با این حال بر خلاف قانون اساسی و نه دقیقا همان است که دادگاه عالی هند راحت خواهد بود اما یک Danda در دست یک پلیس باقی می ماند تنها نمادی که سرخپوستان به عنوان یک شاخص چقدر جدی است دولت در مورد توجه به قانون است. تا آن نشده است برداشته خشم خود را از مردم می دانند که دولت و ناتوانی و حمل خواهد شد در راه خود را خنده در هر حکومت است که با حمایت از آن قدرت است.

به عنوان Dandas در حال حاضر (و من امیدوارم که آنها در واقع استفاده می شود اما تنها نسبت به نیازمندان) روشن است که ما با استفاده از یک تکنولوژی اعتماد داریم اما به عنوان ما در حال حاضر زندگی در عصر تکنولوژی اجازه دهید ما را جدی توجه داشته باشید از یک نقطه روشن در این کثیف داستان.

این بیماری همه گیر است که یکی از اولین بیماری های همه گیر در عصر جهانی قابلیت اتصال به اینترنت و در حال حاضر گوشی های تلفن همراه را به ما داده. و حتی از همه مهمتر, ما همچنین می توانیم ادعا می کنند که این تنها همه گیر پست ورود اعمال هوش مصنوعی است.

به عنوان هر دو اتصال بین و AI را توانمند متحدان زمانی که آنها به کار در پشت سر هم آن زمان است که ما در زمین آنها را در برابر covid-هیولا.

دولت هند نیاز به ایجاد یک ملی برنامه برای گوشی های هوشمند و ارائه آن در تمام مترو به تمام شهروندان که می خواهید به خارج شدن از خانه های خود.

آن نیاز به یک برنامه ساده که در آن یکی می توانید ثبت نام کنید هدف از سفر مقصد و مدت. اگر نیاز باشد وجود دارد می تواند یک قدرت است که می تواند تصویب این دیدار اما حتی اگر آن را پایین نگه داشته و با تکنولوژی فقط خود اعلام آن است که به اندازه کافی برای شروع با.

هر گونه درخواست باید ثبت نام کرده و یک ساختار باید فرستاده می شود که فرد می تواند نشان می دهد به این که پلیس او را متوقف کند/او در جاده و حتی اگر هیچ هوش مصنوعی ستون فقرات و یا ردیابی GPS حتی یک انسان بررسی توسط پلیس خواهد بود به اندازه کافی به منظور بررسی اگر فرد هدفمند سفر به اعلام و یا یک jaywalking دربدر.

اگر ولگردی است که تاسیس شده و به رسمیت شناخته شده از طریق تعامل شخصی بسته به اینکه چقدر تکنولوژی منابع ما پشتوانه آن را در این برنامه می توانید قفل شده disallowing فرد هر بیشتر سفر تا مستند است و یا می توان آن را نگه داشته low-tech با استفاده از نقطه استفاده از Danda-فن آوری است.

این ساده tech-مداخله نمی خواهد تنها مستند بیشتر موثر آن را نیز به ما کمک می کند تا هر ور که ممکن است به علت عفونی فرد در حال حرکت در مورد.

این برنامه همچنین می تواند تولید واقعا اطلاعات مفید است که هوش مصنوعی را می توانید استفاده کنید برای مدیریت همه چیز را اعم از مورد نیاز از اقلام ضروری است که دولت را مجبور به تهیه کردن به مدت طولانی در یک مستند و یا به کارگیری استراتژی برای نیروهای پلیس برای کنترل جنبش.

این یک حرکت ساده اما می تواند یک بازی را تغییر. و آن را بسیار آسان برای ایجاد چنین برنامه و گسترش آن در سراسر جمعیت است که در حال حاضر به دنبال در تلفن همراه خود در هر پنج دقیقه.

IT و هوش مصنوعی ستون فقرات هزینه می شود اما یکی از شرکت های بزرگ صحبت کردم که در مورد آن در احمدآباد بود و هیجان زده در مورد این ایده به تحمل هزینه بنابراین نباید آن را دشوار است برای هر شهر-مدیریت برای پیدا کردن منابع آن است.

به عنوان نیاز ضروری است بهترین کار این است که اگر این و بسیاری از این ایده ها در حال کاوش با توجه به فوریت به همه دست نیاز به روی عرشه اگر ما می خواهیم به بادبان با خیال راحت در سراسر دریا مشکل است که ما با آن روبرو هستیم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im