Didier Gailhaguet, رئیس جمهور فرانسه, اسکیت روی یخ, فدراسیون حاضر به استعفا در یک کنفرانس مطبوعاتی در پاریس در روز چهارشنبه. عکس: فرانسوا موری/آسوشیتد پرس

رئیس, فرانسوی, پاتیناژ حاضر دولت خود را بر این فدراسیون را از دست داده و اتهام سوء استفاده جنسی, بازتاب ناهموار پاسخ توسط مقامات ورزشی به یک حساب است که پوشا چند کشور و ورزش است.

وزیر ورزش رکسانا Maracineanu این هفته به نام Didier Gailhaguet به استعفا شد و پس از یک کتاب و یک گزارش در روزنامه های ورزشی, روزنامه l’equipe توصیف تجاوز و حمله از اسکیت بازان جوان توسط یک مربی که اخراج شد به عنوان یک ویژگی های مشاور فدراسیون در سال 2001 پس از بررسی—اما همچنان به همکاری با این فدراسیون تا سال 2018 و همچنین مربیگری در یک باشگاه محلی تا هفته گذشته. دادستان گفت: در این هفته که باز رسیدگی به دعاوی علیه این مربی است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه Gailhaguet گفت: او نمی خواهد استعفا توصیف خود را به عنوان “لکه دار توسط واقعا احساساتی مردم” از جمله “اخلاق” وزیر ورزش.

“من پریشان توسط دختران این زنان که زندگی شکسته شد توسط حرومزاده….این است که نه فدراسیون. فدراسیون است 32,000 اعضای. نزدیک به 200 باشگاه….آن است که یک تعداد انگشت شماری از جنسی در تختخواب با “فرهنگ تجاوز” او گفت:.

Gailhaguet همچنین گفت که او شخصا خواستار تحقیق و تفحص از مربی مشغول به کار در محدود دامنه اقتدار خود را و به این نتیجه رسیدند که “من مرتکب هیچ قبر اشتباهات است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید Didier Gailhaguet صرفنظر کردن از رهبری و یا اقامت و یکی به آدرس فدراسیون را از دست داده و سوء استفاده جنسی موارد ؟ چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“من می توانم بگویم من رفتم فراتر از آنچه بود که انتظار می رود از من در کار….یک فدراسیون ورزشی نیست پلیس نیست مقامات و قطعا آن را نمی, ورزشی, وزارت,” او گفت:. “اگر همه می دانستند پس چرا هر کسی هر چیزی را می گویند? این بسیار آسان است در حال حاضر به رفتن در برنامه های تلویزیونی و, یاوه سرایی کردن که همه می دانستند.”

Maracineanu نمی بلافاصله در پاسخ به Gailhaguet اظهارات و یا اظهار نظر در مراحل بعدی. او قبلا گفته است که ” به طور کلی “اختلال” در فدراسیون و Gailhaguet تا به حال یک “اخلاقی و مسئولیت شخصی” را ترک کند.

Gailhaguet سخنان تکرار بسیاری از نظرات ارائه شده توسط دیگر مقامات ورزشی پس از رسوایی با مشابه دینامیک—هر چند فرانسه شده است کندتر از آمریکا به آغوش رو من بیش از حد جنبش است.

در روزهای اولیه از سوالات بیش از پاسخ خود به رابطه جنسی-سوء استفاده اتهامات علیه مربیان—و بعد از آن پزشک تیم لری Nassar —ایالات متحده ژیمناستیک رهبران تاکید کرد که آنها یک مجری قانون است و آنها مسئول عضو باشگاه. المپیک ایالات متحده مقامات انتقاد و پیشنهاد فدرال قانونی که به کنگره توانایی decertify ملی حاکم بر بدن یا فشار از رهبری خود را.

ورزشکاران باید گفت که آنها ترس از صحبت کردن در مورد آنچه که آنها می دانستند که در بخشی به دلیل آنها آن را احساس خواهد خود را در معرض خطر نقطه بر یک تیم المپیک. قانونگذاران آمریکایی گفته اند سوء استفاده ادعاهای پوشا ورزشی از جمله شنا و speedskating را ترک کرده اند آنها هیچ چاره ای اما برای افزایش نظارت خود را بیش از ایالات متحده جنبش المپیک. وزارت دادگستری ایالات متحده نیز به دنبال متعدد گسترده تحقیقات جنایی را به سوء استفاده جنسی بالقوه مالی و کسب و کار سوء رفتار در طول المپیک ایالات متحده سیستم.

Gailhaguet تا به حال طولانی تصدی در اسکیت شکل. او دخیل در جفت شکل اسکیت قضاوت رسوایی در سال 2002 سالت لیک سیتی در بازی های المپیک و ممنوع از ورزش های بین المللی اسکیت اتحادیه همراه با قاضی ماری-Reine لو Gougne, برای سه سال.

او پس از انتخاب مجدد به عنوان رئیس فدراسیون که در آن او شناخته شده به عنوان سخت مذاکره در اجازه دادن انتشار اسکیت بازان بود که به نمایندگی از فرانسه به رقابت در جفت و رقص تیم برای کشورهای دیگر اغلب تنها موافقت خود را به عنوان بخشی از مبادله.

این ISU نمی پاسخ به یک پرسش در مورد اینکه آیا معتقد است Gailhaguet باید باقی می ماند رئیس فرانسوی فدراسیون اسکیت. به طور معمول بین المللی حاکم بر نهادهای گرفته اند این است که آنها همچنان از به رسمیت شناختن ملی موجود فدراسیون به عنوان نماینده ای از این ورزش در کشور خود.

نوشتن به لوئیس Radnofsky در louise.radnofsky@wsj.com و جاشوا رابینسون در joshua.robinson@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de