فرانسوی, دکتر, آگهی های شارژ برای درمان Coronavirus با داروی ضد مالاریا

فرانسوی, دکتر, Didier Raoult تحت فشار قرار دادند تا برای استفاده از مواد مخدر hydroxycholoroquine برای درمان تعداد فزاینده ای از مردم بیمار جدید coronavirus با وجود فقدان شواهد آن موثر است.

عکس: دانیل کول/آسوشیتد پرس

پاریس—ورزشی سفید بلند مو کرک ریش و یک حلقه جمجمه در سمت انگشت کوچک انگشت, فرانسوی, دکتر, با سابقه به چالش کشیدن استقرار پزشکی تبدیل به یک قهرمان محلی در اینجا با تحریک جنجال بر سر استفاده از یک داروی ضد مالاریا در درمان Covid-19.

Didier Raoult یک زن 68 ساله عفونی-متخصص بیماری های پدید آمده به عنوان یک پرچمدار برای کسانی که به حمایت از استفاده از دارو hydroxycholoroquine برای درمان تعداد فزاینده ای از مردم بیمار جدید coronavirus با وجود فقدان شواهد آن موثر است.

بیشتر در Coronavirus

  • مواد مخدر در فرانسه-نظارت متخصص برجسته هیدروکسی کلروکین خطرات
  • آنچه ما می دانیم درباره Covid-19 آزمایش و درمان
  • پزشکان در حال بداهه درمان و سپس به سرعت به اشتراک گذاری آنها
  • Coronavirus بازدید برخی از سخت دیگران به سختی در تمام

کسانی که مدافع یک محتاط تر از روش هشدار می دهند که این دارو اغلب برای درمان مالاریا و برخی از بیماری های خود ایمنی است و در عین حال برای نشان دادن اثر بخشی آن در درمان Covid-19 و می تواند جدی و گاهی کشنده عوارض جانبی به خصوص در افرادی که بیماری قلبی.

در یوتیوب و در توییتر, دکتر Raoult گفته است که پزشکان و دولت باید با استفاده از هیدروکسی کلروکین به طور گسترده ای در حال حاضر و نه صبر برای جدی بالینی. هفتگی خود یوتیوب به روز رسانی معمولا بیش از یک میلیون بازدید و او به صدها نفر از هزاران نفر از پیروان در توییتر.

“برخی از مردم رفته اند دیوانه با روش او گفت:” در یک پیام ویدئویی این هفته است. “هدف ما به عنوان پزشکان این است که مردم بهتر است.”

Jean-Paul Stahl, فرانسوی, دکتر, از بیماری های عفونی گفت: خود گوشی بود که زنگ خاموش قلاب با بیماران درخواست برای دریافت دکتر Raoult درمان بعد از دیدن پست خود در رسانه های اجتماعی. “ما باید برای نه گفتن” دکتر Stahl گفت. “این یک موضوع ایمنی بیمار.”

دکتر Raoult به تازگی ملاقات با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

عکس: Auréدروغ Audureau/زوما پرس

دکتر Raoult را صریح موضع برنده او توجه در فرانسه. وجود ترشح پوشش داستان او در مجله هفتگی پاریس مطابقت. و حمایت خود را کمک فشار مقامات فرانسوی به رها کردن هشدارها این دارو را استفاده و آن را می گویند می تواند مقرر در “شدید ترین موارد است.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ملاقات کرد و برای چندین ساعت در این هفته با دکتر Raoult در موسسه تحقیقاتی در مارسی. دکتر Raoult به آقای پاکسازی یک تور از خود موسسه و ارائه او را با آخرین یافته های تحقیقاتی خود را بر روی ویروس جدید, با توجه به یک فرد در حال حاضر.

در آمریکا رئیس جمهور تهمت خواسته است تا استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19, تناقض خود مشاوران که می گویند مطالعات اثربخشی آن در بیماران هنوز هم بیش از حد کوچک برای ثابت کند که این دارو بی خطر و موثر برای Covid-19 بيمار.

ویروس جنگنده است ؟

چندین دهه داروهای ضد مالاریا مانند کلروکين نیست ثابت به عنوان درمان در برابر coronavirus اگر چه دانشمندان نظریه به همین دلیل آنها ممکن است موثر باشد.

1

مواد مخدر آن را سخت تر برای این ویروس به فیوز با سلول میزبان.

Endosome

همراه

کلروکين

افزایش

pH endosome

2

داروهای ویروس را از اتصال با گیرنده های سلولی که از اتصال با کوروناویروس.

ACE2 گیرنده

کلروکين

اصلاح ACE2

گیرنده

3

این داروها که داروهای سرکوب کننده ایمنی ممکن است باعث کاهش مایع است که می سازد تا در ریه یک بیماری شناخته شده به عنوان ARDS.

ARDS

کلروکين

شش خانه

در ریه ها

منبع: انگلیسی, دارویی جامعه; Matthew ممکن است دانشگاه آلاباما در بیرمنگام

برخی از پزشکان در ایالات متحده شده اند درمان بیماران مبتلا به مواد مخدر است. شده است وجود دارد و وحشت خرید از آمریکا به اوگاندا به پاکستان است. استفاده از مواد مخدر باعث شده است که به چند مورد از مسمومیت و حداقل یک مرگ. دکتر Raoult و همچنین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را خواست مردم به خود درمانی با هیدروکسی کلروکین.

دکتر Raoult گفت که او شروع به استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماران بعد از دیدن چینی مطالعات است که مواد مخدر کشته جدید کروناویروس در لوله های آزمایش. در روز پنج شنبه و پزشکان در ووهان که ماه را صرف درمان Covid-19 وجود دارد گفت: هیچ شواهد روشنی هیدروکسی کلروکین موثر بود در بیماران خود را.

همانطور که از شنبه دکتر Raoult داده بود این دارو اغلب در ارتباط با یک آنتی بیوتیک, به بیش از 2400 نفر بیمار توسط coronavirus با توجه به شمارش منتشر شده توسط مارسی بیمارستان که در آن او کار می کند. ده نفر از این بیماران فوت کرده اند.

دکتر Raoult توصیه تجویز این دارو در مراحل اولیه قبل از Covid-19 باعث آسیب جدی به بیماران ریه ها.

به عنوان استفاده از این دارو برای درمان Covid-19 بیماران افزایش یافته است و در فرانسه هم گزارش از عوارض جانبی. بیش از دو هفته گذشته فرانسه مبارزه با مواد مخدر-نظارت بر ایمنی مرکز ابلاغ شده است بیش از 50 مواردی که Covid-19 بيمار توسعه مشکلات قلبی جدی و در حالی که در هیدروکسی کلروکین به گفته یک پزشک در این مرکز است.

دکتر Raoult گفته او آشنا شد و با خطرات مرتبط با هیدروکسی کلروکین و از نزدیک نظارت بر Covid-19 بیماران تحت درمان با این دارو ممکن است مسائل مربوط به قلب.

در آمریکا و فرانسه مطالعات ارزیابی دارو برای جلوگیری و یا درمان coronavirus در حال حاضر ثبت نام بیماران اما نتایج می تواند هفته ها یا ماه به دور است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

دکتر Raoult را حمایت از هیدروکسی کلروکین آمده است در میان تغییر و مشاوره از بهداشت عمومی مقامات در فرانسه و جاهای دیگر به عنوان آنها در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر. یک نظرسنجی انجام شده در فرانسه با رای گیری آژانس OpinionWay و منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که 63 درصد از پاسخ دهندگان معتقد بودند مقامات پنهان کردن اطلاعات از آنها.

و دکتر Raoult پایدار فعالیت—و خوش بینی—اتحاد زده وتر با مردم است.

“من نمی بینم هر امید از هر کس دیگری گفت:” سرژ Benichou 55 ساله کارآفرین در پاریس که به یک Facebook در افتخار از مارسی ،

نوشتن به نیک Kostov در [email protected] و دیوید Gauthier-Villars در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im