کاردینال فیلیپ Barbarin در یک کنفرانس خبری در لیون فرانسه روز پنج شنبه پس از محکومیت لغو شد عکس: لوران Cipriani/آسوشیتد پرس

پاریس—فرانسه در دادگاه تجدید نظر لغو شنبه محکومیت یک کاردینال که تا به حال یافت شده است گناه از عدم گزارش از کودکان سوء استفاده جنسی—یک مورد که تبدیل به یک بارومتر پاپ فرانسیس ‘تلاش برای پلیس کلیسای کاتولیک بالاترین رتبه.

این حکم به طور بالقوه حذف یکی از نگرانی های عمده برای واتیکان که هنوز هم احاطه شده توسط سوء استفاده رسوایی مربوط عالی رتبه prelates و بزرگتر بحران اعتماد سوخت دهه از روحانی سوء استفاده جنسی از افراد زیر سن قانونی.

کاردینال فیلیپ Barbarin اسقف اعظم لیون و فرانسه بالاترین-رتبه بندی کاتولیک اسقف اعظم داشت گناه در ماه مارس شکست برای گزارش کودک آزاری تنها محکومیت چنین عالی رتبه کلیسای کاتولیک رسمی برای پوشش موارد جرم است که عمیقا خدشه دار کلیسا تصویر.

قاضی حکم داد که کاردینال Barbarin شکست خورد به گزارش شمار در ماه جولای 2014 هنگامی که یک مرد مطلع اسقف اعظم که او مورد آزار قرار گرفته بود به عنوان یک کودک توسط Rev. برنارد Preynat, یک کشیش در قلمرو مذهبی اسقف اعظم. کاردینال Barbarin داده شد شش ماه به حالت تعلیق حکم زندان.

در روز پنج شنبه استیناف قضات دادگاه حکم داد که کاردینال Barbarin نبود موظف به گزارش 2014 اتهام به این دلیل که قربانی یک فرد بالغ در آن و قادر به دادن هشدار به مقامات خود است. اگر کاردینال Barbarin شد برگزار می شود مسئول قضات گفت: پس از آن دوستان و پدر و مادر که هم می دانستم که می تواند به صورت مشابه اتهامات عنوان شده علیه.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

نیز وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که کاردینال Barbarin سعی در منصرف کردن قربانی از تشکیل پرونده شکایت علیه کشیش قضات گفت.

“من خوشحالم برای دیدن یک مرد که شهرت شده است کشیده از طریق قطره قطره شدن تمیز کردن خود را به نام” ژان-فلیکس Luciani یک وکیل برای کاردینال Barbarin گفت.

واتیکان در بیانیه ای گفت که فرانسیس ادامه خواهد داد “نزدیک به نظارت بر پیشرفت از این وقایع دردناک” و تصمیم گیری در کاردینال Barbarin وضعیت در دوره به دلیل.

پس از حکم اولیه در ماه مارس کاردینال Barbarin, 69, مناقصه استعفای خود را به پاپ فرانسیس. اما پاپ کاهش یافته است به قبول آن تصمیم به خود جلب کرد که آتش از قربانیان و حامیان خود را در فرانسه و خارج از کشور.

کاردینال گفت: پاپ به حال اشاره کرد که “فرض [کاردینال] بی گناهی” در حال کاهش به قبول استعفای خود را. کاردینال Barbarin گفت: پاپ پیشنهاد او مرخصی بروید و سپردن رهبری از قلمرو مذهبی اسقف اعظم به مقام عمومی ، Rev. ایو Baumgarten.

اصلی است که هنوز هم خجالتی از 75 سن که در آن اسقف را ملزم به ارائه استعفای خود را. پاپ می تواند انتخاب کنید برای بازگرداندن او به عنوان فعال و رهبر خود را از قلمرو مذهبی اسقف اعظم هر چند این حرکت به احتمال زیاد موجب اختلاف است.

پاپ فرانسیس ثابت شده است و تمایلی به حذف اسقف زیر آتش خود را برای ثبت در سوء استفاده جنسی. دفاع خود را از شیلی اسقف متهم به پوشش تا سوء استفاده منجر به یکی از بزرگترین بحران از امامت خود در سال 2018 است. که در همان سال پاپ پذیرش استعفای کاردینال دونالد Wuerl واشنگتن زیر انتقاد از کاردینال را از دست داده و سوء استفاده جنسی از موارد در پست های قبلی. اما پاپ در ستایش کاردینال رهبری و چپ او را در جای خود به عنوان بازیگری اسقف اعظم به مدت شش ماه قبل از انتصاب جانشین.

از آرشیو

جیمی Pliska از Pa., است به دنبال غرامت از کلیسا برای سوء استفاده جنسی رخ داده است که بسیاری از سال پیش. اگر او را قبول حل و فصل او ترس او ممکن است هرگز حقیقت را می دانم در مورد اتهام آزار دهنده.

پدر Preynat, 74, کار در لیون قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سال 1971 تا سال 2015. او گفته یا تجاوز تجاوز جنسی چند ده پسر با سن شش تا 18 در کلیسا اردوگاه در دهه 1970 ’80s و اوایل ’90s قبل از کاردینال Barbarin شد اسقف اعظم. در ماه اوت 2015, قلمرو مذهبی اسقف اعظم را برداشته از محله کار می کنند. پدر Preynat اذعان کرده تخلف به پلیس.

در روز پنج شنبه به قضات گفت: آن را از نظر اخلاقی مشکوک که در آن زمان قلمرو مذهبی اسقف اعظم نزدیک به یک سال به خلاص شدن از پدر Preynat از محله کار و بار او را از تماس با کودکان پس از آن در تماس با یکی از قربانیان خود را.

حکم واژگون کاردینال Barbarin اعتقاد ضربه ای بود که به کسانی که علیه او پرونده خاص با استفاده از یک ماده از قانون فرانسه است که او را مجبور به محاکمه پس از دادستان تصمیم به بررسی.

فرانسوا Devaux, یکی از پدر Preynat را قربانیان گفت که او پشیمان حاکم است. “اما این مورد را مطرح کرده است آگاهی,” او اضافه شده است.

چندین قربانیان طرح به دنبال پرونده کاردینال Barbarin به عنوان یک اقدام مدنی به دنبال نمادین خسارت با توجه به یک وکیل.

از ماه مارس فرانسیس گرفته شده با مشخصات بالا اقدامات در برابر سوء استفاده جنسی. او را سخت تر قوانین در برابر سوء استفاده در داخل شهر واتیکان دولت منتشر قانون جدید آن را آسان تر به مجازات اسقف که مرتکب سوء استفاده و یا پوشش آن را; و آرام پنهان کاری قوانین مذهبی اسناد و مدارک مربوط به سوء استفاده از یک حرکت قربانیان طرفداران می گویند می تواند تسهیل کلیسا همکاری با پلیس و دادستان.

برخی از عمده سوء استفاده-مربوط به مسائل مربوط به بالا رتبه بندی کاتولیک اسقف های حل نشده باقی می ماند.

کاردینال جورج پل واتیکان دارایی سابق رئیس محکوم شد توسط یک دادگاه در سال 2018 از سوء استفاده جنسی افراد زیر سن قانونی. او شروع خدمت حکم شش سال. اگر استرالیا در دادگاه عالی انگلیس به لغو محکومیت خود را در نهایی خود را درخواست تجدید نظر پاپ را به تصمیم می گیرید که آیا به نظم و انضباط کاردینال پل بالاترین-رتبه بندی کاتولیک روحانی به جرم سوء استفاده جنسی توسط یک دادگاه جنایی.

اسقف Gustavo Zanchetta یک دیرین دست پرورده از پاپ فرانسیس مواجه است به اتهام آزار و اذیت جنسی را در خود بومی آرژانتین است. او را انکار اتهامات عنوان شده علیه.

و واتیکان هنوز نشده منتشر طولانی-انتظار می رود در گزارش سابق آمریکا کاردینال تئودور McCarrick بود که خلع لباس در سال 2019 برای سوء استفاده جنسی از افراد زیر سن قانونی و سوء رفتار جنسی با بزرگسالان است.

این گزارش انتظار می رود که به توضیح دهید که چگونه آقای McCarrick به قدرت با وجود شایعات گسترده از سوء قصد بازگشت سال است. سابق واتیکان فرستاده به آمریکا متهم کرده است پاپ فرانسیس از داشتن شناخته شده در مورد سوء رفتار که پاپ را انکار می کند.

نوشتن به Noemie Bisserbe در noemie.bisserbe@wsj.com و Francis X. Rocca در francis.rocca@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de