ما در مبارزه دوم برای استقلال قرار داریم؟ 😊

در کتاب مقدس، خدا انسان را در تصویر خود ریخته، و احتمالا از آن زمان به بعد از انجمن پشیمان شده است. اخیراً به نظر می رسد که انگار خدایان در تصویر یک مرد ریخته می شود. Ayodhya NaMoji, looking beatific in pale saffron dhoti-kurta with snowy hair and beard, almost eemeda a physical manifestation of the Ramrajya reportedly just begun. در راه اندازی آن، پوروشاتم زمانی ما سال های طولانی قربانی برای معبد جانمابهومی را با سال های مبارزات آزادی مقایسه کرد. اگر او گفت ، باید درست باشد. تنها کاری که می خواهم بکنم این است که ببینید مودیراجیا چقدر از نزدیک با نقاط عطفی که منجر به 15 اوت 1947 شد، متناسب است.

”جنگ اول استقلال’,1857. تعداد پرونده های تبه کار در حال واصل شدن چپ، چپ و چپ بدون شک باقی می گذاشت که حاکمان امروز نیاز به فنا کردن شورش های 2.0 Sepoy دارند. *بی عاطفه ای خطرناک است که توسط باندهای توکدا-توکدا در حال گسترش است خواستار آزادی از سخنرانی، ناکسال های شهری خواستار عدالت اجتماعی، مقاومت های خیانتکار راه گشاینده جنگ پنهانی علیه دولت امور، خیانت شاهین باغ matrons … شورش ها بايد بي رحم يواشکي از بين بره ‘Goli maro saalon ko!’

Satyagraha by indigo workers, 1907. “پس از حقیقت” توسط دکترهای زعفران اسپین.

Jallianwalla Bagh, 1919. ما قتل عام داشتیم اگر شما شورش های اجتماعی، شلیک پلیس، فجایع در دالیتس و زنان را اضافه کنید، حتی با کشتار مواجه می شوند. تاگر در اعتراض به داستردی دیر، شوالیه خود را به او بازگشت؛ جایزه Wapsi، 2015.

جنبش خيلافات، 24-1919. به هیچ عنوان کنگره امروز با هر لیگ مسلمانی که معادل آن باشد دست به دست هم می دهد تا نقطه عطفی در مبارزه با حاکمیت حاکم ایجاد کند.

ترک هند، 1942 اکنون تمام مدت مسلمانان را که به طور مکلم مقصد را داده اند، به سرعت به راه می راند. در هندوراجیا، به اقلیت های دیگر دستور داده می شود که به کجا برویم. پس از ابو ی اخیر وزیر خارجه سوا، بودایی ها ممکن است به خوبی به نپال گفته شود. واتیکان نمی تواند تمام کاتولیک ها را از حتی یک ناحیه کرالا در خود جای ندهد. سیک ها جای دیگه ای ندارن پارسي؟ علامت تجاری آیت الله ایران دقیقا همان چیزی است که ما از آن فرار کردیم.

پارتیشن، 1947. مداد آبی تصادفی رادکلیف برای ترسیم دوباره ٔ چند مرز استفاده شده است، اما تنها جی اند کی/ لاداخ در طول مودیراجیا.

”یکه تکه شدن سردار پاتل از هند،1947. او قهرمان شماره ۱ مودی است. پس چرا من به تقسیم و حکومت بریتیشراجیا فکر می کنم؟

* * *

آلک هوشمند گفت: “سیاستمداران فاسد بی-روت و لبا-نون را ایجاد می کنند.”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است به ارمغان بیاورد لبخند به صورت شما. هر گونه ارتباط با رویدادها و شخصیت ها در زندگی واقعی اتفاقی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de