آزادی زندگی و عشق راه خود را

روابط جنسی مشابه، ازدواج های بین نژادی، بین نژادی و بین النهالانی، روابط باز، زندگی در روابط، طلاق بدون ننگ، ازدواج های دوباره مبارک… پسر او پسر! از زمانی که استقلال به دست آوردیم، خیلی چیزها در کشور ما تغییر کرده است. استقلال، مسئولیت، قدرت، آزادی همه دست به دست هم می دهند. بنابراین بسیاری از مردم از نسل های قبل نمی توانند تغییر اجتماعی را هضم کنند و از آن می ترسن، به آن توهین شده، از آن بیطرف و تحمل نمی کنند. برای نسل امروز این سطح از آزادی شخصی چیزی نیست که آنها واقعا برای مبارزه و بنابراین برخی از آنها بزرگ شده فکر کردن به آن کاملا عادی و برخی از آنها بودند و در یک جنگ از نوعی به دام افتاده، با خانواده های تحمل خود را پشت سر آنها و یک جامعه آزاد در سراسر آنها. قوانین ما یکی از جنبه های روابط، که تحریم به زندگی و عشق راه تغییر زمان مناسب است. جرم زدایی از همجنس گرایی، اجازه زندگی در روابط، تغییر قوانین برای توانمندسازی زنان در درون ازدواج و غیره همه منجر به تغییر اجتماعی گسترده در درون خانواده ها شده است. با این حال ، تغییر ذهن از گارد قدیمی ، در حالی که احترام به حق خود را برای زندگی و فکر می کنم راه خاصی است که یک عمل تعادل سخت برای بسیاری از. هنگامی که من در سال 2003 طلاق گرفتم، نسبتا ً در خانواده های بزرگ مترو و در میان خانواده های “شهری” فهمیده و قابل قبول بود، اما من داستان های زیادی از زنانی که به طور ناخوشایندی با برچسب “مطلقه” زندگی می کنند را به عنوان نوعی ننگ، به ویژه در شهرهای کوچکتر شنیدم. در زمان و حقوق زنان و قوانین حمایت قانونی از نرخ طلاق شروع به افزایش شد. عجیب است، به جای اینکه زنان هیجان زده می شدند ترک ازدواج های آسیب زا و بدرفتار بخش بزرگی از جامعه مسن تر بی ادبی قوانین توانمندسازی و تصمیم به دیدن طلاق به عنوان یک رنج ناشی از آن. در نگاه آنها، ازدواج های بدبخت برای یک عمر قابل تحمل و نگه داشته می شد و شادی شخصی در محراب نهاد قربانی می شد. برعکس، بسیاری به نسل امروز یکهو با چشم انداز نگاه می کنند که زندگی شان چه شکلی خواهد بود اگر آنها قدرت گرفته و انتخاب شده اند که کارها را به شکل دیگری انجام می داد. the focus post 2020 lockdown is the happiness quotient. مردم به هر وبينار، سايت يا شخصي گله مي کنند تا روحيه خود را بالا ببرن و ناگهان شاد بودن ثروتمندان جديد است. آگاهی از اینکه زندگی به جای اینکه به عنوان یک حالت وجود یکجا باشد، زندگی می شود، ریشه عمیقی گرفته است. چه تمرکز بر روی رویاها، کاوش در سمت وحشی خود، پایان دادن به معادلات مرده، و یا به سادگی دوست داشتن توانایی و گزینه برای انتخاب های جدید، آن را یک سطح کاملا جدید از آزادی شخصی و استقلال در حال تجربه است. نقل قول، “زندگی می کنند و اجازه زندگی می کنند”، خواهد شد جدید عادی و امیدوارم مردم خود و دیگران را از قضاوت و pettiness آزاد و درک تصویر بزرگتر و هدف بزرگتر، که دردناک دشوار بود با توجه به لنز میکروسکوپی آنها را مشاهده زندگی با، در گذشته.

1. من و شریک زندگی من در یک رابطه ثابت هستند اما او از یک مذهب متفاوت است. مادرش از رابطه ما تاييد مي کنه اما مال من ازش خبر نداره و اون با من مشکلي نداره که اين و ازش نگه دارم چگونه می توانم او را درک کنند که من فقط به عنوان درگیر هستم اما نمی تواند به مادرم بگوید قبل از اینکه من به یک مدرسه خوب در آمریکا؟

ها ها! با توجه به نکته ای سبک تر، اگر او را رد کرد، او ممکن است می خواهم به شما ارسال کردن به امریکا حتی سریعتر! در یک یادداشت جدی تر، روابط نیاز به حساسیت و درک، و شما باید با او روشن است که شما به طور کامل قصد به احترام احساسات خود را به او بگویید اما او نیاز به همان اندازه احترام تصمیم خود را به انتخاب زمان بندی آن عاقلانه. اگر او هنوز هم انتخاب می کند که زندگی خود را بدبخت بیش از چیزی شبیه به این شما نیاز به ارزیابی یک عمر با مردی که به وضوح قادر به دیدن یک تصویر بزرگتر و محترم انهاست.

2. من دو جنس گرا هستم. من با يه دختر به دوست پسرم خيانت کردم و وقتي اعتراف کردم پيشنهاد داد که ما بايد يه سه نفره امتحان کنيم اون شب، ما به استثناي دوست پسرم به طور کامل پايان داديم او فورا به رابطه ما پایان داد و گفت که من به او علاقه مند نیستم. من هنوز او را دوست دارم اما من نمی توانم به نظر می رسد به کشف آنچه من می خواهم جسمی و عاطفی. -چيکار کنم؟

شما به وضوح در مرحله آزمایش هستید اما باید بفهمید که جنسیت موضوع نیست، سطح تعهد شما موضوع است. تقلب در شریک زندگی توجیه نمی شود زیرا آن را کسی از یک جنس است. دوست داشتن او مشکل نیست، شما در زمان مقرر عاشق شخص دیگری خواهید شد. شما باید بفهمید که چرا شما برای خیانت انتخاب کردن و اینکه آیا شما حتی آماده برای یک رابطه متعهد.

3. بودن در یک رابطه باز، شریک زندگی من و من اغلب ریسک کردن. اما از چند ماه قبل، او نبايد ديگه اي رو ببينه. به نظر ميرسه که انتظار داره من باهاش منحصر به فرد باشم من این موضوع را در مکالمات آورده ام، اما او راه خود را از آنها خارج می یابد. من در واقع مهم نیست که یک رابطه منحصر به فرد اگر او می خواهد که، بیش از حد. اما متاسفانه این مرحله کم است و او ممکن است به محض اینکه فرصت ی را پیدا کند با زنان دیگر هم اطراف شود. چطور باهاش مقابله کنم؟

چیزی برای مقابله وجود نداره، اگه باز باشه، باز میشه. آنچه شما می توانید انجام این است که به او بگویید که شما آن را به روش آن لذت ببرید، اما اگر او در هر نقطه از زمان می خواهد به سوئیچ دینامیک به یک فضای متعهد، شما باز به آن نیز هست. توپ را در دادگاه خود رها کنید و به زندگی به روش یکه و در ادامه زندگی ادامه دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im