-آزادی و استقلال

آزادی کامل انتزاعی است، تنها در ذهن موجود است. •در ۱۵ اوت ۱۹۴۷، اولین نخست وزیر هند، جوهرال نهرو پرچم ملی هند را بالای دروازه لاهوری قلعه سرخ در دهلی برافراشته بود. سیاست مداران و پیشگوها سخنرانی روشنفکری را به عنوان اعلامیه استقلال مورد تگرگ قرار می دهند.

در همین حال، هفتاد و سه سال می گذرد، کشور و کشور مردان، چندین بار با خطر مواجه شدند، از بسیاری جهات حقوق خود را به وجود به خطر می اندازند.

از یک طرف، دستاوردهای علمی مانگالیان و چاندرایان وجود دارد، زنان بر بسیاری از زمینه ها پیروز شده اند- از قرار دادن یک مثال پزشکی به وکیل با اصول، خلبان بودن تا راننده تاکسی بودن؛ زنان بسیاری از زمینه ها را فتح کرده اند، از طرف دیگر، هنوز هم شکاف های عظیم در افکار، تعصبات و تبعیض وجود دارد.

در زندگی روزمره ما، ما می گویند “سرزمین مادر”. برای دفاع از آبروی سرزمین مادرما زندگی خود را در مرز علیه دشمن زمین می کنیم.

انرژی زنانه روح جهان است. ایجاد همه چیز و آگاهی، ابدی و بی نهایت، متافیزیکی و واقعیت، روح، از همه چیز.

اين به من درد ميده که واقعيت هاي ناخوشايند و پر از سرخ رو ببينم ما باید با آموزش و پرورش از راه های مردسالار گذشته تکامل یافته است.

زنان نماد افتخار ملی هستند، بنابراین هر اقدامی که بدن زنان را بی قانون و نقض کند، تبدیل به یک سلاح سیاسی می شود. یک سر و صدا در سراسر کشور، ebb و جریان قاطعو تجاوز اتفاق افتاده است یک بار اما که در مورد یک زن راه رفتن سگ خود را در همه گیر در خط جانبی که در آن کفتار در یک ماشین منتظر ورود او برای پرش او مراقبت می کند. اون به اندازه کافي خوش شانس بود که به جامعه برگشت بدون شک ایمنی در بسیاری از اشکال است که فاقد در زندگی ما وجود دارد.

زنان در طول عمر خود از دختری تا مادر شدن نقش های زیادی را ایفا می کنند بسیاری از روابط زن را با روابط ش به هم می متصل می کنند اما این نگران کننده است که همه در برابر این هجمه خوش شانس ی نباشند. اما بسیاری از آنها پس از ازدواج استثمار می شود. پتانسیل ها و کیفیت های آنها به طور کمیشناخته شده است.

دولت مردم توسط مردم برای مردم به طور مساوی با مردم رفتار نمی کند.

من در سراسر یک مقاله خبری با عنوان “باید دولت برای درمان بیماری های نادر پرداخت؟” که در مورد صحبت می کند باید دولت برای درمان بیماری های نادر پرداخت? خوب، من با مدافع ذکر شده در مقاله خبری صحبت کرد. او گفت که او توسط دادگاه منصوب شده است برای کمک به دادگاه در مورد این موضوع تصمیم می گیرد.

با توجه به او در غیاب سیاست دولت، دادگاه پا به درمان تنها به بیماران اختلال ذخیره سازی lysosomal. او توضیح داد که چگونه قانون توسعه یافته است، و بیماری های نادر در دادگاه تا کنون تنها اختلالات ذخیره سازی lysosomal اداره می شود.

دولت می تواند داروهای یراد آوری کند اما نه در جایی که نیاز به جراحی یا تکنولوژی پیشرفته برای مقابله با یک بیماری وجود دارد. کي بايد پولش رو بده؟

من شوکه ام، چرا؟ به این دلیل که کسی که به دولت مربوط است دارای آن شرایط است؟ چرا که نه?

بیمارستان های خصوصی مانند واحدهای ارائه دهنده خدمات درست مانند مغازه ها که در آن عملیات، مشاوره، و درمان کالا هستند. آنها کسب و کار خود را با سرویس دادن به قطعات بدن خود را اداره می کنند.

نام بیماری من به نظر می آید سرخوش و هنگامی که شما شروع به توضیح آن شبیه به بابل کشنده که در آن پیش آگهی مانند یک فریاد روانی است. عجیب ی که بیماری مرا در ازای درمان طولانی می کند، این است که پیامدهای اقتصادی بزرگتری دارد مگر اینکه شما ثروتمند کثیفی دودستگی کنید.

با توجه به تجربه من بیمارستان های دولتی هستند پرورش زمین برای میکروب ها، باکتری ها و ویروس ها و در حال نقص ایمنی، به دنبال درمان در بیمارستان های دولتی استقبال از حکم اعدام است.

همچنین درمان معمولاً شامل جراحی برای برداشتن تومورها قبل از اینکه مضر شود، می باشد. تومورهای خاص را می توان با تابش دوز بالا متمرکز درمان می شود. افراد مبتلا به VHL و پیوند عضو نیاز به نظارت دقیق توسط پزشک آشنا با اختلال برای کنترل کثافي از بیماری که پیوند عضو و مبتلا شدن به VHL به ارمغان می آورد. من نميتونم دکترها رو با پرونده ام آشنا بذارم

تنها چیزی که برای طولانی کردن دوره و کیفیت زندگی لازم است، دکتر خوبی است که به فکر سلامتی و خوشبختی شما ست و با شما مثل خوکچه هندی رفتار نمی کند و برای خیر و شهرت خود کار نمی کند. من این فرصت را به انتخاب بین پزشکان خوب و بهتر چهار بار در زندگی من. VHL بودن یک شکل ژنتیکی از بیماران سرطانی نیاز به نبرد یک سری از تومورها در طول زندگی خود. اما من بیماران ی شناخته شده ای را دارم که بعد از دو عمل جراحی نمی توانستبا آن مواجه شود.

تايجار ي با حمايت خانوادگي زنده موندن اما من فقط با مادرم زنده موندم و ممکنه تعداد کمی از دوستان و آرزوکنندگان می ایند اما،

و نه کسی را تحریف کنید،
آنها اما برای یک فصل،
جمع شدن تا گمشده رو همراهی کنيم
با بیان کیهانی.

من برچسب “قربانی” را به دست آورد و به دست آورد عنوان “شاهزاده خانم جنگجو” و در حالی که من در خیابان زندگی به عنوان هر سال آشکار شده من متوجه شدم که ما داده شده است فقط یک زندگی، یک وجود و این راه زندگی شما زندگی می کنند که شما را به یاد داشته باشید. نمی دانم زندگی پس از مرگ ی کجا است یا نه، اما اگر دوست دارم دوباره به دنیا بیایم تا آن زمان این یک افسانه است و این زندگی را تا پایان زمان من راه خواهد رفت و داستانی درباره وجودم که ادامه خواهد داشت را از خود مدد می برم.

اما تنها چیزی که باید بگم اینه که همه جنگجو به دنیا نمیان یا از ترس طوفان رو به هوا نمی برن چند بار به مردم برخوردم که چگونه با جراحی های زیادی روبرو شدم یا اینکه چگونه آن را قبول دارم، احساس می کنم که چاره ای دارم؟ من فکر می کنم که من وحشت است که اکثر مردم کابوس برای زندگی را تجربه کرده است اما چیزی است که اگر شما با مسائل جدی از سن پایین تر شما در داخل چین و یا از زندگی دست بکشد. بزرگ تر می شود بدون اینکه هیچ وقت مشکل واقعی داشته باشد شما نمی دانید چگونه آن را اداره کند. شروع زود هنگام به شما یک دیدگاه می دهد اگر شما اول نمی میرند.

زندگی یک بازی شانس است;

یک بار اعطا شده؛

رشد و زندگی پر جنب و جوش نه در خلسه،

رقص روح؟,

بسیار زیاد خواهد شد مانند سونامی برج بید;

احضار شجاعت برای زندگی یک بار.

جامعه با تبعیض اتش و کج روی روح باید افکار و نگرش خود را تغییر دهد، آن را بهبود بخشد، درست در جایی که اشتباه بود تعیین کند. موضوع لایحه دکتر باید به ناچار تغییر کند.

بدجنس ترین، حریص ترین، بی رحم ترین، شهوت انگیزترین، تنها مشکلات خود را درک می کنند و دیدگاه های خود را می بینند. همه جا آشوب و آشوب وجود دارد اما همه در حال رهبری یک زندگی کثیف هستند هرگز تمیز کردن گرد و غبار در لایه های لایه. با چند درخت مرده که زندگی شان را احاطه کرده اند، به نظر می رسد که هر فرد، تصویر آینه ای از دیگری باشد، که در مخلوطی از زباله ها زندگی می کنند اما خود را آفیشونادوهای زندگی می داند. از شما می پرسم، سرورم، آنها زندگی را چه می پُرند؟ من فکر می کنم برای زندگی و شهوت مترادف هستند.

پیشرفت یک هدف و آینده بینی است، اگر هر حق خود را اعطا کند، و به طور مساوی با آن رفتار شود، آزادی و استقلال واقعی خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im