فقط برگزار می شود انتخابات دهلی مجمع در فوریه. 08, 2020, هر چند که یک دموکرات ورزش ممکن است به اثبات می شود یک محبوب gimmickry که در آن حزب در قدرت یک فرد عام حزب (AAP) وعده داده شده به دل کردن بی نظیر مباحث و lollypops را به نفع خود بیش از محبوب رای. زیر کت و شلوار اصلی مدعی قدرت Bharatiya Janata Party (BJP) و کنگره-من هم کپی همان تاکتیک های مربوطه خود را در تلاش برای نفوذ رای دهندگان از دهلی نو است.

اما سوال این است که آیا یا نه این باید تنها پایه و اساس برنده شدن در انتخابات به جای عملکرد مبتنی بر قضاوت توسط رای دهندگان. ارزان چنین نوع از سیاست جایی که نیازهای اساسی مانند آب و برق و انتقال از طریق سیستم حمل و نقل عمومی و غیره. توزیع خواهد شد در میان رای دهندگان در یک بسیار یارانه به شیوه ای توسط حزب حاکم برای پیروزی دوباره در انتخابات است که قطعا یک سیاست انتخاباتی سالم. به دلیل آن را می دهد به حزب حاکم دست بالا vis-à-vis دیگر شرکت کنندگان به تاثیر رای دهندگان را به سمت خود قرار می دهد و شديد فشار در خزانه و همچنین برای به دست آوردن پول doled بدون تحقق متناسب با هزینه های تولید از نتیجه تلقین در میان رای دهندگان فرهنگ گرفتن تمام امکانات بدون اینکه جدی و تلاش های صادقانه.

آن را نمی توان آنها را تنبل بی فایده غیر قابل توصیف و غیر که پس از آن همیشه برای ناهار رایگان از سوی دولت و تصمیم گیرندگان. آن را عادلانه و درست انتخابات ، باید انتخابات بود رقابت در سوزاندن مسائل و نگرانی برای بزرگتر منافع جامعه و یا آن را به سادگی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک فرصت رشوه به رای دهندگان به en-نقد رای خود را به باقی می ماند در قدرت ؟

پس از همه ما در زندگی در عصر جهانی شدن و آزادسازی که در آن هر یک از تولید خود و یا بهترین در به طور فزاینده ای رقابتی که در حال حاضر تبدیل به یک دهکده جهانی به علت شگفت انگیز ماهواره ای قدرتمند مبتنی بر فناوری ارتباطات و جهانی یکپارچه اقتصاد با توجه به ظهور تجارت الکترونیکی و چنین معاملاتی در سراسر جهان است.

بیشتر از آن است که عصر حکومت داری خوب است که با شفافیت و مسئولیت و پاسخگویی است. چگونه خواهد شد و سپس چنین تنبل و بی فایده رای دهندگان کمک می کند تا با سرعت در حال افزایش چالش های ملت سازی در هند ؟ دوباره جمله رای دهندگان به ناچار از دست دادن مقدار مورد نیاز غرایز صداقت, کار سخت, جوانمردی, پایبندی به قانون, درصد درصد عملکرد و شخصیت سازی به عنوان مردم در ژاپن و اسرائیل و یا حتی در چین که در حال حاضر به عنوان مدل نقش برای همه در سراسر جهان است.

متاسفانه و هند شهروندان خود را در حال حاضر باقی مانده ادا در یک پوسته محافظ برای بسیاری از سال پس از استقلال است و باید ثابت می شود بسیار كساد و بی فایده برای کشور در نتیجه آن را قادر به مقابله با آن گسترده چالش های افزایش جمعیت و فقر, بیکاری, امنیت اجتماعی, امنیت غذایی, امنیت انرژی شرب بحران آب دو رقمی اقتصاد فساد و قانون و نظم همراه با نصب چالش های تروریسم از جمله تروریسم جهانی در کنار بسیاری دیگر.

بدیهی است که چنین متاسفم امور می تواند’ تی را هند قدرتمند محترم و مسئول پخش در مرکز جهانی-مرحله توجه به احزاب سیاسی هنوز سیزده محبوب انتخابات در هزینه های توزیع مباحث و lollypops. آب و هوا این تاکتیک های برنده شدن در انتخابات توسط AAP خرس های میوه یا نه تبدیل خواهد شد روشن فردا اما چنین ناهار رایگان نمی تواند برای مدت طولانی گذشته. در واقع همه احزاب سیاسی باید اجتناب چنین allurements و جذاب عمل مؤثر در هند رای دهندگان. اما بالاتر از همه ما مردم هند باید خود را دور انداخته و آن دسته از احزاب سیاسی که با تکیه بر چنین مردمی کلاهبرداری به دل کردن بودجه عمومی فقط برای خود منافع سیاسی و که بیش از حد در هزینه از مردم فاقد قدرت اراده قوی به عمل کار سخت با صداقت و تعهد شرکت. این ممکن است به عنوان چیزی فراتر از تلاش.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de