آزاد کردن روح خود را این روز استقلال

توسط Kartikeya Vajpai

اکثر ما ارواح آزاد نیستیم، چرا که ما تمایل داریم وزن هویت ها و نفس های محدود مان را بر دوش خود حمل کنیم. نفس محصول تجارب و انتخاب های ما و ایده ای است که شکل می گیرد، با آنچه برای ما شناخته شده است.

هر رویدادی، خوب یا بد، ما را به واقعی شدن خود واقعی مان نزدیک می کند. با این حال، ما سعی می کنیم تا از رنج و عذاب دوری کنیم. آنچه نفس را به دنیا می آورم، ایده فرار از رنج است. ما توسط هویت های نفسمحور به دام افتاده به عنوان ما فکر می کنیم آن را آسان تر برای دریافت شادی از آنچه شناخته شده و آشنا است. ما از ناشناخته ها مي ترسيم

نفس هویتی است که برای راحتی ایده ها و مفاهیمی که آشنا و راحت هستند شکل می گیرد. در این طریق، هر آنچه ناآشنا و ناراحت کننده است، از جمله واقعیت را رد می کند. این رد کردن احساسات منفی وابسته به نفس را به دنیا می دهد – غرور، حسادت، حس برتری و قضاوت. اگر ماهیت رد قوی و دور از واقعیت باشد، آن وقت ترس، اضطراب و گناه را نیز تولید می کند.

آنچه واقعی است این لحظه حاضر است، نه گذشته یا آینده. واقعیت تنها در حال حاضر وجود دارد، اما هر لحظه متفاوت است، همیشه در حال تغییر و تکامل است. به دنبال راه حلی برای چیزی در حال حاضر با کمک آنچه شناخته شده است، رشد ما را محدود می کند، چرا که هرگز الهام بخش ما را به یک دیدگاه تازه از وضعیت.

رشد واقعی ما در سفر زندگی اتفاق می افتد زمانی که ما در آغوش ناشناخته. موقعیت ناشناخته و نوردهی های جدید است که الهام بخش ما برای استفاده از مهارت های مشاهده ما به حداکثر است. به هر حال هر چه تلاش کنیم که با آشنا و شناخته شده بیشتر بمونیم، کمتر از مهارت های مشاهده خود استفاده می کنیم و نفس ما تبدیل به بازیکن غالب ی می شود تا با آن وضعیت کنار بیایند. از این رو ما در آن هویت محدود به دام افتاده است. این رشد ما در زندگی را محدود می کند. در مقابل، با کمک تمرکز ما، هنگامی که ما از مهارت های مشاهده خود برای ارزیابی هر موقعیت جدید استفاده می کنیم، سپس که دعوت از دیدگاه های تازه، ایده ها و مفاهیم جدید است. اینها ایده هایی هستند که زندگی و دنیای ما را برای بهتر شدن تغییر می دهد.

نوآوری ها و دگرگونی ها زمانی اتفاق می افتد که ما از مهارت های مشاهده خود برای دریافت دیدگاه های تازه، شکستن یکتاپرستی و ایجاد چیز جدیدی استفاده کنیم. این تنها راهی است که ما با پتانسیل واقعی خود، پر از امکانات بی نهایت، می شناسیم.

دو راه مهم وجود دارد که از طریق آن ما می توانیم تمرین افزایش مهارت های مشاهده ما و یادگیری نحوه زندگی در لحظه حاضر برای مدت زمان طولانی تر، نگه داشتن چک در نفس ما:

تمرکز: باعث می شود که ما تمرکز کنیم و به چیزی توجه کنیم که همیشه در حال حاضر است. ما می توانیم تمرکز را از طریق مراقبه، ورزش یا هر فعالیت دیگر تمرین کنیم، هنر، خواندن یا موسیقی باشد. چیزی که ما در مورد آن شور و حرارت هستند و به ما کمک می کند تا به طور کامل در انجام این عمل engrossed.

ترس از ناشناخته ها: یاد بگیرید که ناشناخته ها را در آغوش بگیرید و نترسید. ترس ما را از کاوش در سمت کشف نشده ما باز می دارد. در نتیجه ما در نفس گیر می کنیم. ما باید دائما به خودمان یادآوری کنیم که به یک الگوی معمول در آغوش ناشناخته ها و ترس از آنها برنگردیم.

امروز روز استقلال، بیایید تصمیم بگیریم که از هویت محدود خود خلاص شده و احتمال این که روح آزاد ما به چه چیزی منجر شود را بررسی کنیم.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im