فرانسه پاکسازی سفارشات تا میلیاردها دلار کمک به صنعت خودرو

بسیاری از بسته های در حال رفتن به رنو در قالب یک دولت-حمایت تسهیلات اعتباری. مدیریت این شرکت و اتحادیه های کارگری باید اول رسیدن به توافق بیش از رنو آینده.

عکس: مارتین اداره/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پاریس—رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شنبه گفت دولت او برنامه ریزی شده به صرف میلیاردها یورو برای سرپا نگه داشتن فرانسه در صنعت خودرو در میان سقوط در خرید خودرو ناشی از کوروناویروس بحران است.

بسیاری از بسته های در حال رفتن به رنو SA در قالب یک دولت-حمایت تسهیلات اعتباری از €5 میلیارد دلار ($5.49 میلیارد دلار). آقای پاکسازی گفت: دولت نمی خواهد کامل توافق تا زمانی که مدیریت این شرکت و اتحادیه توافق کرده که بیش از شکل ماشین ساز در آینده نیروی کار و سایت های.

آقای پاکسازی نیز پرده برداری از تخفیف و یارانه به استوک تقاضا برای نسل بعدی وسایل نقلیه به خصوص برقی و خودروهای هیبریدی. صاحبان خودرو در فرانسه که ضایعات خودروهای قدیمی و خرید بیشتر سوخت کارآمد مدل های واجد شرایط برای دریافت 5000 €ها شروع و در ژوئن 1, آقای پاکسازی گفت. دولت نیز تقویت آن تخفیف برای خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی به €7,000 از €6 ٬ 000 آقای پاکسازی گفت.

“ما نیاز به شهروندان ما خرید وسایل نقلیه بیشتر در هفته های آینده” آقای پاکسازی گفت: صحبت از یک ماشین-قطعات کارخانه در شمال فرانسه.

دولت فرانسه آقای پاکسازی گفت: همچنین ایجاد €1 میلیارد دلار از صندوق متمرکز بر تبدیل صنعت خودرو طی روزهای اخیر و تحکیم میان شرکت های کوچک و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه است. رنو و پژو صاحب گروه PSA در هر برنامه ریزی شده برای کمک €100 میلیون دلار به این صندوق.

این اقدامات به دنبال هفته مذاکره است که در آن, فرانسوی, شرکت های خودرو توافق برای ساخت بیشتر برقی و خودروهای هیبریدی در فرانسه و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه در کشور است. اوایل این ماه دولت فرانسه ارائه شده Air France-KLM €7 میلیارد بسته وام در ارز داخلی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای دی اکسید کربن در 50 درصد تا سال 2024.

حتی قبل از همه گیری آغاز شد و در اروپا صنعت خودرو تلاش شد با تضعیف تقاضای جهانی و موشک هزینه های مرتبط با انتقال آن به برقی و خودروهای هیبریدی است. در حال حاضر خودرو سازان در حال سوختن از طریق پول نقد. به سختی هر گونه اتومبیل های جدید به فروش می رسد در اروپا در ماه گذشته به عنوان ملی مستندات بسته نمایندگی و گیاهان است.

“ما نیاز به شهروندان ما خرید وسایل نقلیه بیشتر در هفته های آینده گفت: آقای پاکسازی نشان داده شده صحبت های هفته گذشته است.

عکس: فرانسوا موری/آسوشیتد پرس

فرانسه حرکت می تواند تحت فشار قرار دادن کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار. آلمان انتظار می رود که به پرده اقدامات برای کمک به سازندگان خودرو در روزهای آینده. تحلیلگران هشدار می دهند که پول نقد-برای-clunkers برنامه مانند یک آقای پاکسازی اعلام کرد می تواند نتیجه معکوس اقتصادی است. مصرف کنندگان که خرید یک ماشین با استفاده از یارانه ها معمولا نمی خرید وسیله نقلیه دیگری برای چندین سال.

آقای پاکسازی بازیگران این حرکت به عنوان بخشی از تلاش خود را برای تحقق اتحادیه اروپا سبز معامله یک بسته از اقدامات طراحی شده برای کمک به قاره اقتصاد انتقال به انرژی پاک و سرمایه گذاری, سرمایه گذاری برای دیدار با بلوک آب و هوا اهداف است.

در زمان آقای پاکسازی زده ملی تن خروج از شعارهای ساخته شده است که او را پرچمدار همکاری های بین المللی و جهانی شدن. آقای پاکسازی گفت: فرانسه باید اطمینان حاصل شود که ماشین های مدل در حال حاضر تولید در فرانسه تغییر نیست به کشورهای دیگر است. آقای پاکسازی گفت: او می خواهد فرانسه برای تبدیل شدن به برترین تولید کننده های برقی و خودروهای هیبریدی در اروپا ساختمان بیش از یک میلیون نفر از این وسایل نقلیه یک سال 2025.

به سهم خود رنو و PSA باید گفت که آنها به افزایش تولید خود را از برقی و خودروهای هیبریدی در فرانسه به گفته آقای پاکسازی. PSA تولید خواهد شد 130,000 بیشتر خودروهای برقی یا هیبریدی در فرانسه است. رنو متعهد به چهار برابر تعداد وسایل نقلیه الکتریکی تولید آن در فرانسه توسط 2024.

رنو همچنین قول داد برای ساخت موتور الکتریکی در سایت در شمال فرانسه گفت: “این امر پیوستن به یک سرمایه گذاری بین شرکت انرژی فرانسوی مجموع SA و PSA است که با هدف به چالش آسیایی تسلط در تولید باتری.

هر دو رنو و PSA در حال مرور دشوار تنگه. رنو انتظار می رود که روز شنبه به طرح یک طرح تغییر ساختار خواهد شد که به احتمال زیاد شامل این بسته از چندین کارخانه های کوچک, با توجه به افراد آشنا با این موضوع. رنو نقدینگی ذخایر سقوط شده است در ماه های اخیر به عنوان فروش کاهش یافت. این گزارش اول خود را از دست دادن و در یک دهه در سال 2019 پس از پر سر و صدا سال است.

PSA در ضمن در حال کار برای تکمیل ادغام با فیات کرایسلر اتومبیل NV تا پایان سه ماهه اول سال آینده. برخی از تحلیلگران سوال که آیا در این شرایط که هنوز حس را داده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادش را تغییر بازار خودرو و بازار سهام—قابل ملاحظه ای از شرکت های امضا الزام آور برای ادغام در ماه دسامبر. معامله خواهد نیاز به هر دو شرکت به پرداخت سود سهام بزرگ در زمانی که قیمت های سهم خود را تحت فشار هستند و آنها از جان گذشته برای حفظ پول نقد.

صنعت خودرو در استخدام برخی از 400000 نفر در فرانسه و حدود 16 درصد از صنعتی درآمد در آن کشور است. به منظور جلوگیری از اخراج فرانسه از دولت یارانه پرداخت می شود-ترک برنامه برای برخی از 248,500 خودرو-کارگران بخش پس از جهانی مستندات حفره حفره تقاضا است. دولت نیز تضمین شده تقریبا €300 میلیون دلار وام به شرکت های خودرو.

نوشتن به نیک Kostov در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>