فرانسه Arnault می دهد مالی تاسیسات به مدیون Lagardère مدیر عامل

Bernard Arnault توافق برای خرید 25 درصد از منابع از Arnaud Lagardère.

عکس: benoit tessier/ایسنا

پاریس—فرانسه میلیاردر Bernard Arnault توافق را یک خطر در منابع از کنترل سهامداران از رسانه های کنگلومرا Lagardère MMB 16.15% SCA از دادن مالی تاسیسات به یک دوست دیرین که بدهی بودند تضعیف کنترل خود را از این شرکت.

آقای Arnault های کنترل سهامدار LVMH Moët هنسی Louis Vuitton SE و یکی از ثروتمندترین مردم جهان را خریداری 25 درصد از منابع از Arnaud Lagardère که رئیس اجرایی Lagardère و خانواده که در کنترل شرکت این دو نفر روز دوشنبه گفت:. سهام هزینه آقای Arnault کمتر از €100 میلیون ($109 میلیون دلار) مردم آشنا با این معامله گفت.

Lagardère که صاحب کتاب انتشارات Hachette, رادیو ایستگاه و سفر, خرده فروشی, یکی از فرانسه برجسته ترین شرکت های رسانه ای. آقای Lagardère است و برگزاری شرکت گرفته شده و بدهی های قابل توجه عمدتا از بانک فرانسوی اعتباری Agricole SA با استفاده از 7.26 درصد از سهام خود در Lagardère به عنوان وثیقه.

Lagardère سهام کاهش یافته است به طور پیوسته در طول سه سال گذشته به عنوان سرمایه گذاری خود را در رویدادهای ورزشی و دیگر مناطق soured. آنها سقوط در ماه فوریه زمانی که coronavirus بحران چپ دندانه بزرگ در شرکت سفر-کسب و کار خرده فروشی. که در سمت چپ آقای Lagardère در یک موقعیت مالی مخاطره آمیز.

Lagardère سهام شات تا بیش از 10% در اخبار آقای Arnault سرمایه گذاری در آقای Lagardère را holding company.

آقای Arnault در کوتاه مدت نمی رود را به یک نقش فعال در Lagardère مدیریت, مردم, نزدیک به معامله گفت. اما در دراز مدت آقای Arnault ممکن است به دنبال هم افزایی بین LVMH در سفر کسب و کار خرده فروشی و Lagardère تحلیلگران می گویند.

آقای Arnault بود و از دوستان نزدیک ژان-لوک Lagardère آرنود Lagardère است که ساخته شده کنگلومرا. خود را در روابط خانواده به قوت خود باقی ماند و پس از سالمند Lagardère درگذشت. آقای Arnault و پسرش آنتوان خدمت کرده اند در Lagardère هیئت نظارت در حالی که Arnaud Lagardère خدمت در هیئت مدیره LVMH.

“من استقبال Arnaud Lagardère پیشنهاد برای پیوستن به نیروهای با او” آقای Arnault گفت. “دوستی من با ژان-لوک Lagardère آورده خانواده های ما با هم.”

آقای Arnault سرمایه گذاری می دهد آقای Lagardère بیشتر فضای تنفس برای مبارزه با حمله به Lagardère از فعال سرمایه گذار کهربا سرمایه که به دنبال سرنگونی آقای Lagardère به عنوان مدیر اجرایی و تعمیرات اساسی این شرکت در ساختار حقوقی.

اگر چه آقای Lagardère و خانواده خود را فقط 7.26 درصد از Lagardère و حدود 11 درصد از حق رأی شرکت ساختار می دهد آقای Lagardère کنترل بیش از Lagardère فراتر از اندازه خود را در خطر است. در اوایل سال جاری آقای Lagardère نامزد سابق رئیس جمهور فرانسه نیکولا سارکوزی, شخصی نزدیک متحد برای شرکت در هیئت نظارت برای کمک به مبارزه با کهربا حمله.

در اوایل این ماه سهامداران را رد کرد کهربا طرح های پیشنهادی برای شرکت. کسانی که متفقین با آقای Lagardère شامل دولت قطر برگزار 13 درصد از این شرکت همانطور که از پایان سال گذشته و فرانسوی میلیاردر وینسنت Bolloré. Vivendi SA رسانه های کنگلومرا کنترل توسط آقای Bolloré دارای 16.5 درصد از Lagardère سهام.

نوشتن به متی دالتون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>