یک سرباز فرانسوی گشت یک منطقه روستایی در شمال بورکینافاسو در ماه نوامبر. عکس: میشل cattani/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پاریس—فرانسه اعزام اضافی 600 سرباز به منطقه ساحل آفریقا تقویت آن نقش رهبری عملیات ضد تروریستی در بخش هایی از آفریقا پس از سقوط یک هلیکوپتر در مالی که به کشته شدن 13 تن از سربازان خود را در ماه نوامبر.

وزیر دفاع فرانسه در فلورانس Parly روز یکشنبه گفت که نیروهای اضافی به طور عمده توان به منطقه مرزی بین مالی و بورکینافاسو و نیجر یک منطقه تبدیل شده است که یک منبع دولت اسلامی و القاعده مرتبط شورش.

برخی از نیروهای اضافی را نیز به مبارزه در کنار منطقه ای G5 Sahel نیروهای متشکل از نیروهای از نیجر چاد و موریتانی و مالی و بورکینا فاسو خانم Parly گفت. نیروهای نظامی خواهد بود که همراه با حدود 100 وسایل نقلیه از جمله 30 زرهی سنگین وسایل نقلیه سخنگوی ارتش گفت.

فرانسه در حال حاضر حدود 4,500 نیروهای نظامی در غرب آفریقا که در آن راه اندازی یک مداخله نظامی در سال 2013 پس از شبه نظامیان دستگیر شده شهر تیمبوکتو و تهدید به پیشروی به مرکز مالی.

“این مهم تلاش برای ارتش فرانسه,” خانم Parly گفت. “مبارزه با تروریسم اولویت ما است.”

در سال های اخیر جهادگران با لینک کلیک کنید برای دولت اسلامی و القاعده باید نصب شده به طور فزاینده حملات مرگبار در سراسر Sahel های کم جمعیت کمربند نیمه خشک جنوب صحرای بزرگ آفریقا.

فرانسه از دست داد 13 سربازان در ماه نوامبر هنگامی که دو هلیکوپتر برخورد در هوا در مالی. تصادف—رخ داده است که هنگامی که سربازان دنبال شد و گروه های تروریستی سفر در کامیون وانت و موتورسیکلت—نمایندگی بزرگترین از دست دادن نیروهای فرانسوی در یک روز در بیش از سه دهه است.

که حادثه بازیگران ویژه در امنیت بار فرانسه است shouldering در ساحل و درخواست رئیس جمهور امانوئل پاکسازی به درخواست خود دولت و ارتش برای ارزیابی عملیات خود را وجود دارد.

220 از نیروهای اضافی اعزام شده بودند در ماه ژانویه پس از آقای پاکسازی ملاقات با نمایندگان از G5 Sahel کشورهای در فرانسه جایی که آنها تصمیم به تقویت همکاری نظامی خود را برای مبارزه با تروریسم در منطقه و به نام کشورهای دیگر برای به اشتراک گذاشتن بیشتر از بار.

دیگر کشورهای اروپایی ملحق شده اند سازمان ملل متحد نیروی حافظ صلح در مالی, اما آنها تنها گرفته شده تا بخشی از مبارزه است. جمهوری چک به تازگی اعلام کرد این امر استقرار 60 نیروهای نظامی به عنوان بخشی از یک واحد گرد هم آوردن نیروهای ویژه از کشورهای مختلف اروپایی. خانم Parly گفت که او انتظار بیشتری اطلاعیه به زودی.

“در ساحل فرانسه در خط مقدم اما آن را نمی باید به تنهایی” خانم Parly گفت.

تعداد حوادث خشونت آمیز مربوط به افراط گرایان اسلامی در سراسر ساحل عاج به شدت افزایش یافته است در سال های اخیر با توجه به واشنگتن مبتنی بر آفریقا مرکز مطالعات استراتژیک. این حملات شده اند متمرکز در فقر زده ملل مالی و بورکینا فاسو که در آن شبه نظامیان توسط آمار قاچاق سلاح از لیبی به کشته شدن صدها نفر از شهروندان و امنیت-نیروی پرسنل در سال گذشته است. بزرگ عصری برای این کشورها تبدیل شده اند ungovernable.

این حملات هم ریخته به نیجر یک بیابان پهناور کشور است که قدرت های غربی شده اند garrisoning به یکی از استراتژیک ترین امنیت هاب. داوطلب سپاه صلح دیگر مجاز به خدمت در بورکینا فاسو, نیجر و یا مالی به دلیل نگرانی های امنیتی.

نوشتن به نیک Kostov در Nick.Kostov@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو