UGNY, فرانسه—یک زمان وجود دارد که شهردار رابرت Bourguignon رفت و به لو Lounge Bar, کافه nestled در تپه لورن, به جرعه اسپرسو و یا خیس کردن ایجاد شایعات بی اساس است.

گونه های در معرض خطر

امروز یک کت از گرد و غبار خطوط نوار. صندلی و میز نمی رفت از ژانویه 2019 زمانی که لو نوار سالن برای ورشکستگی زمینه. به بازگشایی درهای خود را به کافه است که به شمارش در کمک های مالی از یک سازمان غیر دولتی.

“بدون یک کافه می گوید:” آقای Bourguignon, 71, “یک روستا است که تقریبا مرده است.”

کافه هنگامی که قلب از زندگی مدنی در فرانسه است که یک گونه در معرض خطر. در سال 1960 حدود 200,000 کافه ها در سراسر کشور است. که پایین بود به اطراف 38,000 در سال 2016 با توجه به آخرین اطلاعات موجود از سازمان آمار Insee.

کافه ها در حال ناپدید شدن سریع در روستایی در فرانسه. شهرها و روستاها که شمارش در کافه ها به عنوان نقاط تجمع—آیا برای تاریخ رمانتیک یا جام جهانی جشن شده اند گود توسط شهرنشینی و کاهش سنتی فرانسه میباشد. کافه ها باید به طور کامل از بین رفته از بیش از 80 ٪ از فرانسه به شهرها و روستاها با توجه به UMIH یک هتل و رستوران فدراسیون.

جشن پاریس کافه ها مانند Les Deux Magots و کافه de la Paix, امن هستند. آنها برای زنده ماندن به عنوان مقصد توریستی و تجاری در روزهای گذشته به عنوان ثابت از Simone de Beauvoir, ارنست همینگوی و اسکار وایلد.

بقیه’ô بار در Ugny فرانسه باز خواهد شد در ماه مارس ، تنها کافه در شهر شده است پس از توقیف 2019.

عکس: Noemie Bisserbe/وال استریت ژورنال

روح از فرانسه اما ساکن در آن بیشتر از متوسط کشور ها ، این بازی از کافه چراغ در برابر یک شب آسمان در جنوب شهر ارل در سال 1888 که الهام گرفته از ونسان ون گوگ به رنگ کافه تراس در شب پیشرو به شاهکار خود را با شب پرستاره.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه کافه مورد علاقه خود را, حافظه, در فرانسه و یا هر جای دیگری است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“این واقعا خاص می گوید:” گیلبرت Bellion, 81 با یادآوری این که چگونه او با استفاده از به رفتن به کافه در Ugny هر یکشنبه. وجود او را دیدار با دوستان خود و پدر در قانون برای نوشیدن گوش دادن به موسیقی و یا کارت های بازی. “من می خواهم به طور کامل فراموش کرده ام در مورد صبح روز دوشنبه.”

نقطه عطفی در آمد 1970s و ’80s, کاهش فرانسه سنتی و صنایع سنگین. معادن و کارخانجات نساجی و فولاد smelters شروع به نزدیک در سراسر کشور به عنوان تقاضا کاهش یافت. کارگران کارخانه که پر از کافه ها ایجاد کرد ناپدید شد, مصرف خدمات و مشاغل در شهرستانها.

برای Ugny تنها باقی مانده از منطقه صنعتی گذشته است در یک کوره دروغ گفتن در سمت خود در آنچه در حال حاضر یک زمین گلف است. آخرین کارخانه در منطقه, در نزدیکی شهر Réhon شاغل بیش از 4000 نفر در اوج خود قبل از بسته شدن در سال 1987.

Ugny جمعیت کاهش یافت و به حدود 420 از بیش از 460. کسانی که ماندند کار در سراسر مرز در لوکزامبورگ و آنها را وادار به روزانه رفت و آمد می روم و هیچ وقت برای lounging در کافه محلی که بسته شده است.

در سال 2009 آقای Bourguignon تصمیم به خرید قرن 19 انبار در مرکز روستا و تبدیل آن به یک کافه جدید او می تواند اجاره. یک دهه نزاع دنبال کرد.

مستاجران آمد و رفت, به معنی محلی هرگز نمی تواند تعداد در کافه باز بودن. در یک نقطه, آقای Bourguignon استخدام یک زن و شوهر برای اجرای کافه زندگی می کردند که 30 مایل دور, اما آنها پرتاب در حوله پس از یک ویژه زمستان سرد است.

حتی کافه نام در شار در حال تغییر از لو Devlice به L’unisson قبل از اقامت در نوار سالن که پس از آن ورشکست شده است.

“ما بسیار خوش شانس” آقای Bourguignon می گوید.

برای Ugny یکی از معدود باقی مانده از منطقه صنعتی گذشته است در یک کوره در نزدیکی دروغ گفتن در سمت خود در آنچه در حال حاضر یک زمین گلف است.

به عنوان کافه زندگی از بین رفته روستاییان در بر داشت خود جدا شده است. مالیات بالا ساخته شده آن را سخت برای سالن مو و دیگر جمع آوری امتیاز برای زنده ماندن. این روستا تا به حال برای ساخت مسکن کم هزینه برای توجیه نگه داشتن آن مدرسه ابتدایی باز است. تلفن همراه و اینترنت را تکه تکه کرد.

“وجود دارد هیچ جایی برای رفتن در اطراف در اینجا می گوید:” Alisson Humbert, 28, خارج از کار پیشخدمت. “ما دیگر می دانیم همسایگان ما است. همه ما در زندگی در یک حباب.”

روستاییان از جمله خانم هامبرت می گویند نیاز به تماس های اجتماعی دلیل مردم رنگی به رنگ زرد-جلیقه جنبش در اعتراض به فرانسه در سیاست های اقتصادی است. چرخش در باغات سراسر کشور—پوشیدن بازتابنده ایمنی جلیقه و مسدود کردن ترافیک—راهی برای ارتباط و دوستی او می گوید:.

“من متوجه شدم این افراد مشترک بسیاری از نگرانی های من,” او می گوید: “من تنها نبود.” خانم Humbert اتحاد پیوست آقای Bourguignon در هل دادن به بازگشایی کافه جایی که او امیدوار است به کار به عنوان یک پیشخدمت زن.

در ماه سپتامبر شهردار در رادیو شنیده می شود که بچه SOS—یک سازمان غیر دولتی تامین اجتماعی, بهداشت و دیگر خدمات به فقیر شد راه اندازی یک برنامه کمک های اختصاص داده شده به کافه. این پروژه بخشی از رئيس جمهور امانوئل پاکسازی را روستایی در دستور کار کشیده تا تابستان گذشته تا حدودی در پاسخ به زرد-جلیقه بحران است.

کافه های پشتیبانی شده توسط Groupe SOS باقی خواهد ماند مجزا—آنها نمی زنجیره ای. اما سازمان های غیر دولتی را با استفاده از آن در مقیاس به مذاکره قیمت با حمل و فشار هر کافه به ارائه طیف وسیعی از خدمات از نان تازه پخته شده به اتصال به اینترنت. هر کافه را دو کارمند با حقوق ثابت و پاداش اگر این کافه می توانید آن را استطاعت.

“هدف این است که برای ساخت یک مک دونالد حق رای دادن می گوید:” Jean-Marc Borello جمهور از Groupe SOS و یک متحد نزدیک آقای پاکسازی. “هر کافه بسیار متفاوت خواهد بود و این خوب است.”

Groupe SOS برنامه ای برای بازگشایی یک کافه در Ugny در مارس خواستار آن استراحت’ô نوار. کافه استخدام خانم Humbert و آماندا گارگانو یک 33 ساله و مادر چهار از روستای مجاور به طبخ و مدیریت کافه.

خانم گارگانو که او را ترک لوکزامبورگ کارخانه کار در تابستان گذشته می گوید: کافه میزبان کنسرت, کلاس پخت و پز و جشن تولد برای کودکان. او قصد دارد به خرید تولید از کشاورزان محلی به طبخ غذاهای ساده. مادر او یک پیشخدمت سابق وعده داده است برای کمک به. شوهرش یک جوشکار در لوکزامبورگ خواهد شد زمین در.

“هدف” او می گوید: “است که به درخواست تجدید نظر به حداکثر تعداد از مردم است.”

خانم Humbert که هنوز هم حمل کلید های زنجیره ای با یک مینیاتور زرد جلیقه روی آن امیدوار دوستان جدید خود بیش از حد خواهد آمد.

نوشتن به Noemie Bisserbe در noemie.bisserbe@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im