فاکس کسب و کار بخش راه با میزبان تریش ریگان

تریش ریگان گفت: ‘لیبرال رسانه” با استفاده از coronavirus داعش’ رییس جمهور و ‘تشویق بازار فروش شود.’

عکس: Roy Rochlin/گتی ایماژ

فاکس Corp. ‘s کانال کسب و کار گفت: این راه از هم جدا میزبان تریش ریگان بود که گرفته شده درجه دو هفته پیش پس از او را رد کرد و نگرانی خود را از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “استیضاح بیش از همه دوباره.”

خانم ریگان میزبان “تریش ریگان وبگاه” در طول فاکس کسب و کار’ 8 بعد از ظهر تا ساعت 13 مارس نشان می دهد او قرار داده شد در وقفه با توجه به آنچه فاکس کسب و کار گفته بودند “این مطالبات در حال تحول بحران همه گیر پوشش.”

چند روز قبل او تحویل داده بود تک صدایی گفت: “لیبرال ها” بودند با استفاده از coronavirus را “نابود” رئیس جمهور و “تشویق بازار فروش شود.”

“این یکی دیگر از تلاش برای استیضاح رئیس جمهور,” خانم ریگان گفت: طی 9 مارس برنامه. “و متاسفانه به نظر می رسد آنها مراقبت بسیار کمی برای هر یک از تخریب آنها در حال ترک در پی خود. ضرر و زیان در بازار سهام—این همه متاسفانه فقط بخشی از سیاسی تلفات برای آنها است.”

روز بعد خانم ریگان گفت: در برنامه است که متخصصان سلامت باید “تست ویروس” برای کمک به جلوگیری از گسترش آن.

“من لذت می برد زمان من در فاکس و در حال حاضر قصد تمرکز بر روی خانواده من در طول این زمان مشکل” خانم ریگان گفت: در بیانیه ای در روز جمعه منتشر شده توسط شبکه. “من به دنبال به جلو به این فصل بعد در زندگی حرفه ای من.”

تلاش برای رسیدن به خانم ریگان به طور مستقیم ناموفق بودند.

فاکس کسب و کار نیز روز جمعه گفت این بود: “کاهش ساعات پر بیننده پوشش” به منظور “تخصیص منابع کارکنان به طور مداوم شکستن پوشش خبری در Coronavirus بحران است.”

میزبان در فاکس کسب و کار, خواهر, کانال Fox News—از جمله Sean Hannity, میزبان فاکس نیوز’ 9 p. m. “Hannity” نشان می دهد—به زیر آتش برای به حداقل رساندن خطر از coronavirus قبل از اصرار احتیاط. آقای Hannity در 9 مارس گفت و تماس از هر کسی و هر کسی که با استفاده از این ویروس به عنوان یک سلاح سیاسی علیه رئیس جمهور” و تشبیه نگرانی در مورد ویروس به عنوان یک “جدید و جعل.”

هفته بعد آقای Hannity گفت: برنامه “همیشه گرفته coronavirus جدی است.”

Tucker Carlson, میزبان فاکس نیوز’ 8 p. m. نمایش “Tucker Carlson امشب” رخ داد یک قلمزن تن در اوایل بالا بردن سطح هشدار در مورد گسترش coronavirus در اوایل ماه مارس خود را در طول باز کردن تک صدایی.

“افرادی که می شناسید را مریض” آقای کارلسون گفت. “برخی ممکن است بمیرد. این واقعی است. که نقطه ای از این اسکریپت به شما بگویم که.”

فاکس Corp. و وال استریت ژورنال پدر و مادر اخبار پارسیان سهم مالکیت مشترک.

خانم ریگان شده است یک روزنامه نگار مالی برای بیش از یک دهه است. قبل از او پیوست فاکس کسب و کار در سال 2015 خانم ریگان لنگر “خیابان هوشمند” روزانه بازار-بستن برنامه برای تلویزیون بلومبرگ. خانم ریگان نیز یک لنگر در CNBC که در آن او میزبانی روزانه بازار نشان می دهد و لنگر مستند.

در حالی که کار به عنوان یک مالی خبرنگار “CBS اخبار شب” در سال 2007 خانم ریگان به دست آورده نامزد امی برای روزنامه نگاری تحقیقی با توجه به فاکس کسب و کار زیستی.

نوشتن به بنیامین Mullin در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>