چهارم battlefield: زمانی که حملات سایبری تبدیل شده نامتقارن سلاح

در یکی از بی شرمانه ترین حملات سایبری ده ها تن از حساب توییتر متعلق به برجسته نام در, سیاست آمریکا, سرگرمی و تکنولوژی – از جمله جو بایدن, باراک اوباما, Kanye West, بیل گیتس و Elon Musk – هک شد چهارشنبه گذشته به تداوم یک بیت کوین اومدی. اولین موج حملات آمار حساب های توییتر از برجسته cryptocurrency رهبران و شرکت ها. اما موج دوم هدفمند افراد مشهور با هکرها با استفاده از حساب های خود را برای جلب مردم به ارسال bitcoins خود را با جعلی وعده دو برابر شدن آنها. این یک کلاهبرداری است که اطراف بوده است 2018. اما مقیاس حمله این زمان نشان می دهد میزان زیادی از سازمان شاید حتی حمایت از دولت است.

پس خیلی از زندگی روزمره ما در حال حاضر آنلاین – از معاملات بانکی و حتی دیپلماسی بین المللی – حملات سایبری را تبدیل به یک تهدید واقعی به خصوص پس از Covid. این هم درست است که با توجه به بین المللی تغییر جغرافیای سیاسی و افزایش اصطکاک بین بزرگ قدرت جنگ سایبری تبدیل شده است و بخشی از کشورهای آرسنال که در آن گروه از هکرها همکاری نزدیک با مقامات دولتی برای انجام نبرد ناهمطراز. این می تواند در قالب دروغ مبارزات سرقت اطلاعات و یا مستقیم takedowns از زیرساخت های حیاتی.

اگر هکرها روسیه دخالت در سال 2016 ریاست جمهوری آمریکا, انتخابات ادعا هکرهای چینی انجام یک حمله گسترده علیه استرالیا این موسسات ژوئن. اخیرا پلیس ایران هکرها هدفمند تصفيه آب ناشی از یک پورت خاموش کردن و مخدوش وب سایت ها در اسرائیل است. در واقع همان ابزار را می توان با استفاده از تروریست ها برای ایجاد هرج و مرج عظیم با حداقل سرمایه گذاری. و آن این است که دموکراسی با خود باز لیبرال سیستم است که بیشترین حساسیت. در این معنا, جنگ سایبری است که یک ابزار مفید در دست رژیمهای مستبد به ایجاد اختلاف در کشورهای دموکراتیک. دومی رو باید بیشتر به تقویت سایبری خود دفاع و هماهنگی میان خود به ارائه یک جبهه متحد در برابر چنین فعالیت های مخرب.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de