چهارده آمریکایی خانه پرواز از Coronavirus کشتی کروز تست مثبت

در این تصویر از یک فیلم گرفته شده در دوشنبه متحده که مسافران تخلیه شدند از قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز کشتی سوار یک هواپیما عازم ایالات متحده آمریکا

عکس: /آسوشیتد پرس

توکیو—آمریکایی مسافران در coronavirus زده الماس شاهزاده کشتی کروز رفتگان از توکیو فرودگاه اوایل دوشنبه در پرواز و دولت آمریکا گفت: 14 از کسانی که در حال رفتن به خانه بودند که با این ویروس آلوده.

اتوبوس انجام آمریکایی از کشتی های سایت از بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از چین, به فرودگاه هاندا جایی که آنها سوار دو پرواز چارتر سازماندهی شده توسط وزارت امور خارجه. یک فرود هواپیما در پایگاه نیروی هوایی تراویس در نزدیکی ساکرامنتو, کالیفرنیا., با توجه به یک مسافر. وزارت دفاع گفت: دیگر خواهد زمین در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

آمریکایی ها صرف نزدیک به دو هفته در قرنطینه روی عرشه کشتی کروز و باید خدمت کردن اضافی 14 روز در قرنطینه بعد از ورود به آمریکا

حدود 380 آمریکایی ها و اعضای خانواده از آمریکایی ها بودند در هیئت مدیره کشتی که قرنطینه آغاز شده Feb. 5. بعدا برخی از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و آورده بودند به بیمارستان در سراسر توکیو منطقه است.

پس از مردم متحرك از کشتی شدند و در راه خود را به فرودگاه مقامات ایالات متحده گفت: آنها اطلاع داده شد که حدود 14 مسافر که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. این مسافران اجازه داده شد در یک هواپیما نشسته و در یک “تخصصی در منطقه مهار” با توجه به بیانیه مشترک توسط وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت و خدمات انسانی. برخی دیگر از آمریکایی ها که تست مثبت باقی می ماند در بیمارستان در سراسر توکیو.

ژاپن وزارت بهداشت گفت: اضافی 99 نفر سرنشین کشتی آزمایش مثبت برای ویروس, آوردن مجموع به 454. از آن 189 هیچ نشانه ای ندارند.

بیشتر

  • ایالات متحده مسافران ترک قرنطینه کشتی کروز
  • کره جنوبی, آهنگ های منتشر بيماران سفر
  • دست یا آرنج دست انداز? با کروناویروس آن را کسب و کار به عنوان معمول
  • چین دفاع Coronavirus اقدامات
  • کسب و کار چینی در تلاش برای زنده ماندن
آمریکایی ها قرنطینه در coronavirus-کشتی زده الماس شاهزاده خانم سایت از بزرگترین شیوع خارج از چین ترک توکیو در پروازهای مرتب توسط دولت ایالات متحده. تصویر: Kyodo از طریق AP تصاویر

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

نوشتن به Suryatapa باتاچاریا در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im