چهار چیز است که می خواهید یازدهم بز در سال موش

بین همه کسانی که نشان داده در حال رشد شور و شوق به طوفان پکن رستوران در کلکته چین شهر و هر کسی که ظاهرا تا به حال او گوش به تلفن است که در آن مشاور امنیت ملی agnew به صحبت کرد وزیر امور خارجه چین وانگ یی گزارش برای ‘دو یک ساعت’ روز یکشنبه در وجود کسانی مثل من که می خواهند به آموزش چینی رهبری سیاسی یک درس واقعی. بدون اتلاف وقت در رفت و آمد این روزها هدف من هفته cogitations ساده بود و مفرد: برای پیدا کردن آنچه در هند می توانید انجام دهید برای دریافت Xi Jinping بز در این چینی سال موش.

بسیار شده است که چرا هند ممنوعیت انتخابی کالاهای چینی و برنامه ها می تواند مفید باشد: ارسال یک پیام که کشنده بازار هند خواهد شد و از چین شائولین-سبک Fut گر Kuen (بودایی خانواده مشت) برسد اگر پکن رفتار نمی کند. من خیلی مطمئن هستم اگر این کار خواهد کرد. برای یک مصرف کنندگان هند در حال رهبران جهانی در قیمت-حساسیت (دفعات بازدید: آنلاین روز). تا دیروز منچستر پنبه تحریم است امروز گوشی چینی تحریم.

پس واقعا موثر باشد — به عنوان مخالف به گفتن خودمان است که ما موثر بوده است — هند به اشتباه باعث تحریک و ایجاد چین ناراحت کننده نه لزوما در آن آرامش سفارش. چین ناراحتی اتحادیه به ‘Raat chandni mein aur tu سلام آقا حال شما چطور است ؟’ نسبت. مشکل با دهلی نو واقع گرانه-tokers اگر چه شده است که آنها فکر نمی کنم خارج از جعبه و قطعا زمانی که پرداختن به این کشور در زمان های برنامه ریزی از شب و یا روز است. بنابراین نگه داشتن روان و ژئوپولیتیک با اهداف صرفا در اینجا چهار اقدامات هند باید متعهد به ناآرام Xi جی:

1. ساعت نارندرا درست توسط عموم نیست که مایل دالایی لاما در روز تولد خود را. پس از همه, پکن مسائل با دالایی و با افراد ارتش آزادی بخش (PLA) سربازان پس از آن هنوز هم عقب کشیدن پشت لاک است که می توانست بی ادب. اما دعوت 85 ساله و بیشتر در دهلی دیپلو انجام خوبی خواهد بود. در واقع دعوت او را به عنوان رئیس مهمان برای آمدن روز جمهوری رژه می تواند یک ژست دوست داشتنی.

2. ماه گذشته PLA سایت 81.cn تا به حال گزارش شده است که چین شد استخدام تبتی در ارتش واحد تحت چینی ، به خوبی خود را مستقل منطقه و استان خود را کسب و کار. اما با شایعاتی است که دولت هند در حال برنامه ریزی برای ارسال سراسر اضافی 2,000 هند و تبت مرزی نیروی (ITBF) سربازان به جلو مکان های همراه چین و هند مرز آن را نمی خواهد صدمه به آموزش تبتی برای ITBF. و آن ممکن است یک ایده بد برای چین و تبت نیروهای نظامی در سراسر لاک بدانید که سربازان از 5 Gorkha تفنگ در حال تماشای آنها را از طریق خود binocs. من می دانم که ما در حال صحبت کردن در مورد چین که نمی فکر می کنم دو بار در مورد مصرف کردن شهروندان خود را اما هنوز هم… چه بر روی زمین خواهد پکن را به یک ؟ استخدام ‘سیک به دنبال’ سربازان در PLA? پست پاکستانی و خطر آنها را به اشتراک گذاری galauti ثروت مكنت در Galwan ولی با سربازان ؟

3. هند میزبانی حقوق بشر در اجلاس سران برای تلفن های موبایل کمی خطرناک در ابتدا. پس از همه حقوق بشر همواره به سختی ارتباط هر بیشتر. اما داشتن دهلی نو به عنوان محل جمع آوری صدای مخالف و فعالان حقوق بشر از سراسر جهان می تواند به طور موثر جلوگیری از هر گونه heckling dibs پکن نگه دارید ممکن است بیش از آنچه آنها را به عنوان “هند هنگ کنگ’. بله بلندگو باید شامل کشمیری, عربستان, کرد, آمریکا, JNU, هنگ کنگ و تایوان صداهای به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از سین کیانگ کرد. اگر Xi شناسایی شد به عنوان یک موضع بالا با ویژگی های چینی هنگامی که او در دفاع از جهانی شدن در داووس در سال 2017, مودی می تواند جدی گرفته شود برای دفاع از حقوق بشر در دهلی نو.

4. هیچ رهبر به دنبال به دست آورده و متمرکز قدرت در مقیاس یازدهم است. پس چه خواهد بود واکنش در سالن بزرگ Jinping اگر هند مجرد چین برتر و قانونی شماره 2 — جناب لی کچیانگ برای ستایش است ؟ Li یک اقتصاددان با آموزش شده است نگران رشد نابرابری اقتصادی در چین در برابر دگم خالص رشد. کنار Xi او اتفاق افتاد به طعم یک پیروزی کوچک در ماه گذشته هنگامی که تماس خود را در تلویزیون ملی صحه خیابان دستفروشان در Covid-اقتصاد کتک دیدم ‘خیابان تلوان اقتصاد’ بازگشت در شهرستانها چینی.’خیابان کارآفرینان شده اند ناپسند توسط یازدهم تیپ علامت برای اینکه هرج و مرج embarrassingly ‘قرن 20 و در برابر تولید ناخالص داخلی چین محور فولادی و سوسو زدن — تا زمانی که لی تجدید نظر شود. یازدهم از بین رفته در overdrive در مورد از بین بردن فقر است. برای هند به بحث Li خواهد بود بهتر از بد دهیم Xi. از آن خواهد شد غیر منتظره و غیر قابل توضیح.

با پرتاب این چهار چوب از تعجب در هند می تواند با موفقیت دنبال چه قرن 4 پیش از میلاد) فیلسوف Lao Tzu توصیه شده بود در تائو ته چینگ: “هنگامی که شما محتوا را به سادگی خودتان و اصلا مقایسه یا رقابت همه به شما احترام بگذارند.” یا این بود که بروس لی به عنوان چنگ چائو-در سال 1971 دانلود فیلم The Big Boss?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>