Pranav Khullar

این Mandukya Upanishad نقشه از تمام طیف وسیعی از تجربه زندگی در صدای اوم در تشریح این رمز و راز از Brahmn در 12 کوتاه آیات است. این کار را با کنار چهار متحده آگاهی با هجا اوم و اشاره به چگونگی این اوم pranava صدا هجا مربوط به هر یک از این کشورها است.

باز در کلمات قصار مجموعه تن برای پرس و جو به علت از این مواد-زمانی جهان با این ادعا که اوم اصل نهفته در ریشه نه تنها در این جهان آشکار بلکه در قلب کیهانی ریتم خود را. در حالی که ایجاد اوم به عنوان صوتی اندازه گیری جهان Mandukya معادل آن را با “چهار پا” چهل.

این Mandukya می رود به شرح چهار مرحله از آگاهی است که تعریف Atman این jagrat بیداری دولت; svapna رویای دولت; sushupti خواب دولت و turiya چهارم متعالی دولت است. این تجزیه و تحلیل از خود به عنوان آگاهی آغاز می شود با فوریت حس-درک احساس در jagrat دولت که در آن همه ما زنده به بدن و جهان قابل مشاهده است. Vaishvanara این بیداری آگاهی باعث می شود ما آگاه و پاسخ به خارجی به عنوان ما در مورد زندگی روزمره ما عامل از طریق “هفت اندام” و “19 دهان” – پنج jnanendriyas پنج karmendriyas پنج pranas و چهار درونی دانشکده مناس buddhi, ahamkara و chitta.

Taijasa است و جنبه دوم خود رویای آگاهی که interiorises جهان خارجی در ذهن است. ذهن ایجاد یک جهان کامل از خود و زنده می آید با همان شدت به عنوان یک احساس شد جهان خارجی پیش از آن در حالت بیداری است. این حالت خواب می تواند باعث خواسته های برآورده نشده و یا با ضربه زدن به ظریف قلمرو سهوا اما حالت خواب است که به عنوان واقعی به خیال باف به عنوان حالت بیداری به فرد است. Mandukya اشاره به این واقعیت است که ذهن فعال است در هر دو این کشورها.

وقتی ذهن خارج شده خود را به طور کامل مطرح می شود sushupti حالت خواب عمیق. این prajna-ghanah که در آن وجود دارد هیچ خارجی یا جنبش های ظریف از ذهن باعث شادی بیشتر از یک به دست آمده از طریق حواس. آناندا سعادت از خواب عمیق یکی به علی دولتی که در آن یک است پریشان خواسته. این دولت است که لحظه ای لذت می برد توسط هر یک از ما در خواب, بیدار شدن از خواب تجدید و انرژی. Mandukya خواستار سالک برای تصحیح آگاهی خود را در راهی که برای احضار این سعادتمند دولت در خواهد شد از طریق یوگایی sadhana.

Turiya چهارم دولت از آگاهی جایی که فکر خود را پیدا کرده است منبع آن و رو جذب شده در آن است. آگاه و شناخته شده تبدیل شدن به یکی. Mandukya مربوط به turiya دولت از آگاهی خالص با هجا اوم ازلی صدای سکوت. او پس از آن می شکند تا هجا اوم به سه matras از A-U-M که در آن نامه مربوط به بیداری آگاهی حرف U به حالت خواب و حرف M به حالت خواب عمیق. چهارمین نامه و دولت است صدای اوم خود را از آن آشکار جهان را پشت سر هم جلو Sphuta فرکانس که در آن انرژی اولیه طنین انداز است که همه برای تلفن های موبایل از جهان جذب می کنید. هنگامی که برای تلفن های موبایل ادغام به pranava, Atman به تنهایی باقی می ماند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im