‘فورتنيت’ ساز مي اپل تهديد به محدود کردن دسترسي به ابزار هاي نرم افزاري

حماسه بازی ، سازنده بازی محبوب ‘Fortnite، ‘ به دنبال یک دستور موقت مهار در حرکت اپل برای جلوگیری از دسترسی به ابزار توسعه است.

عکس: •Herwin Bahar/Zuma Press

“Fortnite” خالق حماسه بازی شرکت متهم Apple Inc. AAPL -0.26% افزایش اختلاف بین دو شرکت با تهدید به قطع دسترسی به ابزار مورد استفاده در ساخت نرم افزار برای دستگاه های iOS و کامپیوترهای مک.

حماسه از یک قاضی فدرال دوشنبه خواسته است تا از پایان دادن اپل به حساب توسعه دهندگان توسط غول فن آوری’ مهلت یدلایمخیرات اوت 28 جلوگیری از ، استدلال چنین حرکت خواهد شد “غیر قابل مقایسه و غیر قابل تغییر” آسیب به کسب و کار حماسه ، و همچنین به مشتریان خود آسیب برساند. حماسه علاوه بر بازی ویدئویی محبوب خود “Fortnite” که بیش از ۳۵۰ میلیون بازیکن ثبت نام کرده است، موتور غیرواقعی را می سازد، نرم افزاری که میلیون ها توسعه دهنده در سراسر جهان برای ساخت و به روز رسانی برنامه ها استفاده می کنند. همچنین این برنامه دارای چت تصویری Houseparty.

بیشتر در مبارزه “فورتنیت”

  • چرا “فورتنیت” از فروشگاه های اپل و گوگل آپ حذف شد؟
  • ‘Fortnite’ لگد کردن اپل و گوگل فروشگاه برنامه پس از بازی حماسه حرکت به دور انداختن هزینه
  • تجزیه و تحلیل : اپل و گوگل می تواند نگه دارید طولانی تر از فورتنیت

قانونی علامت fracas آخرین نوبت در صنعت نبرد ناظران می گویند می تواند پیامدهای عمده ای برای اقتصاد برنامه تلفن همراه داشته باشد، که ثبت شده $ 120 میلیارد دلار در هزینه های مصرف کننده در سراسر جهان در سال گذشته.

“اپل در حال حمله به کل کسب و کار حماسه در مناطق غیر مرتبط ، ” حماسه روز دوشنبه در تشکیل دادگاه ، که به دنبال یک دستور محدود کردن موقت در محدود کردن دسترسی به ابزار توسعه نرم افزار گفت.

اپل بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداده است.

هفته گذشته اپل و Alphabet Inc. -متعلق به گوگل هر دو yanked “Fortnite” از فروشگاه های برنامه خود را، گفت: حماسه نقض قوانین خود را با اضافه کردن به بازمانده تیرانداز بازی یک سیستم تایید نشده برای پرداخت در برنامه از مشتریان برای ارز مجازی. حماسه پاسخ داده شده توسط شکایت از شرکت ها ، متهم کردن آنها را به رفتار انحصاری در چگونه آنها توزیع برنامه ها به دستگاه ها و پردازش پرداخت برای محتوای دیجیتال.

+اپل و گوگل به طور جداگانه از نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه رد شده است.

نوشتن به سارا سوزنمن در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im