‘Fortnite’ است لگد کردن اپل ‘sفروشگاه برنامه

‘Fortnite’ بازیکنان قادر خواهند بود برای خرید کالاهای دیجیتال کمتر از آنچه اپل و گوگل شارژ در فروشگاه های برنامه خود را.

عکس: Neilson Barnard/Getty Images

Apple Inc. AAPL 1.77% حذف “Fortnite” از فروشگاه App خود را درست چند ساعت پس از خالق بازی رونمایی از یک سیستم پرداخت جدید است که به نظر می رسد به نقض قوانین غول فن آوری است.

شرکت Epic Games در روز پنجشنبه گفت که سیستم پرداخت خود را در برنامه “Fortnite” برای دستگاه های اپل راه اندازی کرد و Alphabet Inc. -گوگ 0.79% -متعلق به گوگل، دادن بازیکن این گزینه برای خرید کالاهای دیجیتال تا 20٪ کمتر از آنچه که آن شرکت ها اتهام. همچنین تخفیف برای خرید های داخل بازی در کنسول های بازی و کامپیوترهای شخصی در دسترس بود. بازی بقا آزاد است به بازی و درآمد از طریق فروش از جمله اقلام.

در بیانیه حماسه گفت : آن را برنامه ریزی اقدام قانونی در پاسخ به اپل مسدود کردن برنامه در دستگاه های iOS.

فروشگاه App Apple که تحلیلگران تخمین می زنند حدود ۱۵ میلیارد دلار درآمد سالانه تولید می کند، ۳۰٪ کاهش قیمت کالاهای دیجیتال را در بر می گیرد. این تنها فروشگاه برنامه موجود در بیش از 900 میلیون آیفون در سراسر جهان است. فروشگاه گوگل پلی که سهم بیشتری از بازار گوشی های هوشمند آمریکا و جهانی را دارد، ۳۰٪ فروش برنامه را نیز به خود می گیرد.

شرکت اپل و گوگل هر دو با بررسی قانون گذار ها و توسعه دهندگان بر سر هزینه های فروشگاه برنامه خود مواجه شده اند. شرکت ها از مدل های کسب و کار خود دفاع کرده اند و می گویند هزینه ها به دلیل خدماتی که فروشگاه ها ارائه می دهند، از جمله امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران ضروری است. اپل همچنین گفت : ماه گذشته که مطالعه آن را به سفارش متوجه شد که 30 ٪ هزینه در جهت با فروشگاه های برنامه های دیگر و بازار بازی ویدئویی است.

“حماسه موافقت کرد با شرایط App فروشگاه و دستورالعمل آزادانه ،” اپل گفت : پنجشنبه. “این واقعیت که منافع کسب و کار خود را در حال حاضر آنها را به فشار برای ترتیب خاص باعث تغییر این واقعیت است که این دستورالعمل ایجاد یک زمینه بازی سطح برای همه توسعه دهندگان و امن فروشگاه برای همه کاربران.”

Google بلافاصله به درخواست های نظر دهی پاسخ نداد.

با سیستم پرداخت جدید خود را برای برنامه “Fortnite” ، حماسه در حال درگیر شدن در یک بازی با خطر بالا با بازار برنامه همه جا. رئیس اجرایی تیم Sweeney شده است در میان بالاترین مشخصات منتقدان از 30 ٪ هزینه.

آقای سوینی ماه گذشته در یک توییت گفت: «آنها از بالا خارج می شود، قبل از اینکه هزینه های توسعه دهنده ای را تأمین کنند. در نتیجه، اپل و گوگل سود بیشتری از بازی های بیشتر توسعه دهندگان نسبت به خود توسعه دهندگان کسب می کنند. این کار وحشتناکی غیر منصفانه و استثماری است.”

در اصل تنها در کامپیوتر ها و کنسول های بعدی موجود است، “Fortnite” در کاربران پس از راه اندازی در فروشگاه App اپل در سال 2018 افزایش یافته است. در اوایل سال جاری پس از حماسه تا سال ها نبرد با این شرکت اجازه برای شامل سیستم پرداخت خود را در داخل “Fortnite”— که اساسا آنچه حماسه انجام می دهد در حال حاضر در فروشگاه گوگل پلی آغاز شد. قبلاً، “Fortnite” در دستگاه هایی که سیستم عامل اندروید گوگل را مستقل از گوگل پلی اجرا می کنند، در دسترس بود.

“Fortnite” که اولین بار در سال ۲۰۱۷ انجام شد، اکنون بیش از ۳۵۰ میلیون بازیکن ثبت نام شده دارد، طبق گزارش حماسه از نزدیک برگزار شد.

برای هفت ماه اول سال ۲۰۲۰، فروشگاه اپل در برنامه نزدیک به ۳۹ میلیارد دلار درآمد جهانی از خریدهای داخل برنامه، اشتراک و برنامه های حق بیمه تولید کرد، در حالی که گوگل پلی به درآمد تقریباً ۲۱ میلیارد دلار رسید، به گزارش شرکت تحقیقاتی سنسور برج Inc.

اوایل

CEOs از آمازون، اپل، فیس بوک و گوگل با سوالات سخت و در زمان، انتقاد خصمانه در مورد شیوه های کسب و کار خود را در طول جلسه مجلس ضد تراست مواجه است. در این جلسه مشخص شد که چگونه چهار شرکت از پنج شرکت با ارزش آمریکا تحت بررسی از هر دو طرف راهرو هستند. عکس: کمیته قضایی مجلس ایالات متحده/رویترز (در اصل ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۰ منتشر شده است)

نوشتن به سارا سوزنمن در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

88801100011088حذف می آید پس از حماسه بازی پرده برداری از یک سیستم پرداخت تلفن همراه برای کاربران است که هزینه های دور که اپل و گوگل لوی در خرید های در بازی دور. …

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im