‘فورتنیت’ خالق هدف برای دور کردن اپل، هزینه گوگل

‘Fortnite’ بازیکنان قادر خواهند بود برای خرید کالاهای دیجیتال کمتر از آنچه اپل و گوگل شارژ در فروشگاه های برنامه خود را.

عکس: Neilson Barnard/Getty Images

“Fortnite” خالق حماسه بازی شرکت راه اندازی سیستم پرداخت جدید برای بازیکنان تلفن همراه است که با گذر از هزینه Apple Inc. و گوگل اتهام توسعه دهندگان ، حرکت است که به نظر می رسد به نقض قوانین فروشگاه برنامه شرکت ها و منعکس کننده pushback در حال رشد بیش از قدرت بازار غول های فن آوری نگه دارید.

حماسه در روز پنجشنبه گفت : آن است که دادن “Fortnite” بازیکنان گزینه ای برای خرید کالاهای دیجیتال تا 20 ٪ کمتر از آنچه اپل و Alphabet Inc. -متعلق به گوگل در فروشگاه های برنامه خود را شارژ. بازی بقا آزاد است به بازی و درآمد از طریق فروش از جمله اقلام.

“Fortnite” دارای بیش از 350 میلیون بازیکن ثبت نام شده، با توجه به حماسه از نزدیک برگزار شد، و آن را به یکی از محبوب ترین بازی های ویدئویی در جهان است.

در اصل تنها در کامپیوتر ها و کنسول های بعدی موجود است، “Fortnite” در کاربران پس از راه اندازی در فروشگاه App اپل در سال 2018 افزایش یافته است. در اوایل سال جاری پس از حماسه تا سال ها نبرد با این شرکت اجازه برای شامل سیستم پرداخت خود را در داخل “Fortnite”— که اساسا آنچه حماسه انجام می دهد در حال حاضر در فروشگاه گوگل پلی آغاز شد. قبلاً، “Fortnite” در دستگاه های پشتیبانی شده با گوگل مستقل از گوگل پلی در دسترس بود.

گوگل و اپل حساب برای اکثریت قریب به اتفاق فروش تولید شده از هزینه های دانلود و در برنامه خرید. حماسه شده است در میان پرحرف ترین سازندگان برنامه به انتقاد از 30٪ هزینه شرکت ها اتهام توسعه دهندگان برای کسانی که معاملات پردازش.

اعلام می شود در زمانی که کنگره و مقامات فدرال در حال بررسی این که آیا بزرگترین شرکت های فن آوری کشور درگیر در شیوه های ضد رقابتی. اپل و گوگل از هزینه های فروشگاه برنامه خود دفاع کرده اند و می گویند به دلیل خدماتی که شرکت ها ارائه می دهند، از جمله امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران لازم هستند.

حماسه، اپل و گوگل بلافاصله به درخواست برای نظر پاسخ نمی دهند.

اوایل

CEOs از آمازون، اپل، فیس بوک و گوگل با سوالات سخت و در زمان، انتقاد خصمانه در مورد شیوه های کسب و کار خود را در طول جلسه مجلس ضد تراست مواجه است. در این جلسه مشخص شد که چگونه چهار شرکت از پنج شرکت با ارزش آمریکا تحت بررسی از هر دو طرف راهرو هستند. عکس: کمیته قضایی مجلس ایالات متحده/رویترز (در اصل ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۰ منتشر شده است)

نوشتن به سارا سوزنمن در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im