سابق Luckin رئیس از دست می دهد کنترل از قهوه های زنجیره ای در دادگاه

چارلز لو در طول این شرکت ارائه عمومی اولیه در سال 2019.

عکس: Victor J. آبی/مهر نیوز

دلار هنگ کنگ—چارلز لو از بنیانگذاران و رئیس سابق Luckin قهوه , Inc., دهکدهای از دست داد کنترل تمام سهام خود را در قهوه زنجیره ای طی روزهای گذشته با حکم دادگاه به گفته افراد آشنا با این موضوع.

یک دادگاه در جزایر ویرجین بریتانیا اعطا شده در جولای 9 یک نرم افزار توسط بانک ها به باد Haode Investments Inc., یک نهاد کنترل توسط آقای Lu خانواده اعتماد است که دارای Luckin سهام و منصوب KPMG به عنوان برنده از دارایی های, با توجه به مردم است.

آقای Lu 14 روز از تاریخ این حکم به دادگاه تجدید نظر در تصمیم برخی از مردم گفت. او در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

با دادگاه تصمیم Centurium سرمایه های خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت و اوایل حامی از Luckin دارای بیشترین حق رای در این شرکت به لطف منابع به اصطلاح کلاس B سهام که حمل 10 بار رای منظم سهام. Centurium در حال حاضر کنترل حدود 43 درصد از Luckin رای گیری حقوق, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع و محاسبات بر اساس Luckin را براده.

روز دوشنبه Luckin گفت: آقای Lu پا را از رئیس پست و دیگر یک مدیر در هیئت مدیره خود را پس از یک سهامدار جلسه هفته گذشته است. او جایگزین شده است توسط Jinyi Guo دیرین شریک کسب و کار از آقای Lu است که همچنین به عنوان Luckin دائمی اجرایی.

وال استریت ژورنال گزارش داد در هفته گذشته که آقای Lu تعیین نتیجه سهامداران رای است که تغییر ترکیب هیئت مدیره این شرکت از مدیران.

آقای لو که استفاده می شود Luckin بزرگترین سهامدار قصور در $533 میلیون حاشیه وام از بانک ها از جمله واحد Credit Suisse Group AG , مورگان استنلی, Goldman Sachs Group Inc. بارکلیز PLC CICC و Haitong بین المللی پس از افشای ساخته فروش Luckin ناشی از آن آمریکایی امانت دار سهام به شیرجه رفتن در ارزش. Luckin بازار سرمایه در صدر 12 میلیارد دلار در ماه ژانویه و پس از سقوط به کمتر از $1 میلیارد.

سه ساله رقیب تازه بدوران رسیده به استارباکس Corp. در چین نشان داد در ماه آوریل که بیش از 300 میلیون دلار از آن 2019 فروش ساخته شد. Luckin اخراج از بنیانگذاران و CEOJenny کیان و بیش از یک دوجین دیگر کارکنان و سهام آن شده اند delisted از نزدک بازار سهام. آنها در حال حاضر تجارت در over-the-counter.

بانک ها زودتر ضبط و به فروش می رسد برخی از Luckin سهام متعلق به آقای لو و خانم کیان و در زمان قانونی اقدام به باد کردن اشخاص دیگر در یکی دیگر از دریایی که صلاحیت آقای Lu و خواهر خود را کنترل می شود.

جزایر ویرجین دادگاه نیز اعطا طلبکاران نرم افزار به باد تابستان شهرت Ltd. یک نهاد کنترل اعتماد خانواده از خانم کیان که دارای Luckin سهام مردم آشنا با این موضوع گفت. او نمی تواند نظر رسیده است.

پس از این حکم و مشابه حکم دادگاه در ماه گذشته در جزایر کیمن به باد یکی دیگر از آقای Lu به اشخاص KPMG دادگاه منصوب برنده صاحب حدود 18 درصد از Luckin کلاس یک سهام با توجه به افراد آشنا با این موضوع و محاسبات بر اساس Luckin عمومی براده.

آقای لو و خانم کیان تاسیس Luckin در سال 2017 و مجموعه ای را به چالش استارباکس تسلط در چین و مصرف کنندگان چینی در دام premium قهوه. تا پایان 2019, Luckin باز کرده بود بیش از 4500 رسانه ها در سراسر کشور و گفت که چین بزرگترین زنجیره ای قهوه توسط فروشگاه حتی اگر فروش آن سقوط کوتاه از استارباکس است.

وال استریت ژورنال در گزارش ممکن است که Luckin متورم فروش رزرو و خرید های متعدد از کوپن است که می تواند برای رد و بدل فنجان قهوه است. برخی از شرکت هایی که خرید چنین کوپن به صورت فله و همچنین به عنوان یک شرکت است که دریافت پرداخت از Luckin برای مواد اولیه تا به حال روابط به آقای Lu با توجه به مجله گزارش.

تحقیقات داخلی توسط Luckin به این نتیجه رسیدند که آقای لو “می دانست و یا باید شناخته شده” از ساخته معاملات مجله قبلا گزارش شده است. آقای Lu انکار کرد که در اوایل ایمیل به مجله.

نوشتن به جینگ یانگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im