سابق گوگل و بارگذاری مهندس آنتونی Levandowski اعتراف گناه به یک تعداد و باقی مانده هزینه خواهد بود کاهش یافته است.

عکس: استفان لام/ایسنا

آنتونی Levandowski مهندس شارژ در ماه اوت با 33 فقره تجارت-راز سرقت از گوگل ماشین خود رانندگی پروژه به مقابله با دادستان ایالات متحده که در آن او اعتراف گناه به یک تعداد و باقی مانده هزینه خواهد بود کاهش یافته است.

با توجه به پر کردن دادگاه روز شنبه آقای Levandowski خواهد اعتراف به گناه به آخرین شمارش در کیفرخواست شارژ او را سرقت و اقدام به سرقت اسرار تجاری مربوط به “پروژه راننده” را به عنوان گوگل خودمختار خودرو برنامه نامیده می شد در آن زمان. به طور خاص آقای Levandowski گفت که او دریافت به روز رسانی هفتگی برای برنامه “با هدف استفاده از آن به نفع کسی دیگر از گوگل” قانونی تشکیل پرونده نشان می دهد.

“آقای Levandowski قبول مسئولیت است و به دنبال حل این موضوع” مایل Ehrlich, یک وکیل برای آقای Levandowski در بیانیه ای گفت:. “آقای Levandowski است که یک مرد جوان با استعداد و خیلی به کمک به حرکت سریع جهان از AI و AV و ما امیدواریم که این درخواست اجازه خواهد داد که او را به حرکت در زندگی خود را و تمرکز انرژی خود را در جایی که آنها مهم ترین است.”

آقای Levandowski سمت چپ گوگل را ماشین خود رانندگی واحد Waymo در سال 2016 و شروع به کمک یک شرکت به زودی به دست آورد Uber Technologies, Inc.

گوگل, پدر و مادر الفبای Inc. شکایت Uber در سال 2017, این ادعا که آقای Levandowski به سرقت بیش از 14,000 فایل های محرمانه قبل از ترک گوگل. Waymo و بارگذاری حل و فصل دعوی در دادگاه در سال 2018 اما قبل از قضاوت در مورد خواسته دادستان فدرال به بررسی بارگذاری و آقای Levandowski بیش از ممکن است تجارت-راز سرقت.

“آقای Levandowski را گناه جرم و جلسه امروز به ارمغان می آورد به یک پایان منی مورد شرکت ما و خود رانندگی صنعت بر ارزش Waymo مالکیت معنوی” یک سخنگوی Waymo در بیانیه ای گفت.

با توجه به مورد درخواست آقای Levandowski توافق به یک سطح 17 جرم است که دستورالعمل های فدرال برای یک جمله از 24 تا 30 ماه در زندان است. او نیز موافقت به پرداخت Waymo $756,499 جبران.

در مورد درخواست را حل و فصل اتهامات علیه آقای Levandowski دارد اما در مسائل برجسته با کارفرمایان قبلی.

در اوایل این ماه یک قاضی دستور آقای Levandowski به پرداخت $179 میلیون دلار به گوگل, مجموع جایزه تعیین شده در ماه دسامبر توسط یک پنل داوری به علاوه علاقه و وکلای هزینه. همان روز حکم قانونی آقای Levandowski برای ورشکستگی زمینه, لیست برآورد دارایی از 50 میلیون دلار به 100 میلیون دلار برآورد شده و بدهی 100 میلیون دلار به 500 میلیون دلار است.

Uber اذعان اخیر نظارتی تشکیل پرونده است که پرداخت غرامت توافق با آقای Levandowski به اشتغال خود را, اما این دو در یک نزاع بر سر این که آیا این شرکت مسئول برای داوری جایزه.

یک سخنگوی بارگذاری کاهش یافته است به نظر.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im