سابق فاکس نیوز لنگر Shepard Smith می پیوندد CNBC

یکی از اولین در هوا استخدام در رادیو فردا هنگامی که آن را راه اندازی در سال 1996 Shepard Smith چپ کانال اکتبر گذشته.

عکس: ریچارد درو/آسوشیتد پرس

CNBC امضا سابق فاکس نیوز, روزنامه نگار, Shepard Smith به لنگر یک ساعت شب برنامه خبری این شبکه گفت.

“اخبار با Shepard Smith” اولین پاییز امسال در 7-8 بعد از ظهر شکاف زمان در کابل اخبار کانال کسب و کار. از روز دوشنبه تا جمعه خبر نشانه یک تغییر قابل توجهی در این شب برنامه نویسی استراتژی برای CNBC که در حال حاضر متکی به نور unscripted کرایه.

CNBC رئیس Mark Hoffman گفت: آقای اسمیت نشان می دهد سعی خواهد کرد به یک شمارنده به اخبار و تفسیر های برنامه نویسی.

“اطلاعات در آینده ما از هر جهت” آقای هافمن در بیانیه ای گفت. “اگر ما مراقب تغییر زندگی تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده بر اساس نیمه حقیقت شایعه غلط یا بدتر. هدف ما برای ارائه یک شبانه برنامه ای است که در برخی از راه های کوچک به نظر می رسد برای سیگنال در همه سر و صدا.”

NBCUniversal اجرایی جف شل قبلا نشان داد تمایل به دیدن CNBC آزمایش با بیشتر اخبار و تفسیر برنامه نویسی در زمان نخست به ارائه یک شمارنده به سمت راست متمایل فاکس نیوز و به سمت چپ متمایل CNBC کانال خواهر MSNBC. CNBC و NBCUniversal واحد هایی هستند که از Comcast Corp.

در اعلام آقای اسمیت استخدام آقای هافمن پیشنهاد می شود وجود ندارد تغییرات دیگر در آینده به بقیه CNBC نخست-زمان صف در هر زمان به زودی. اسمیت خبر را “خدمت به عنوان کامل پل بین CNBC روز سرمایه گذار-متمرکز, اخبار, برنامه نویسی و شبکه کسب و کار aspirational گرا سرگرمی برنامه در زمان نخست.”

دیگر CNBC در زمان نخست نشان می دهد که عبارتند از “سود” شامل تاجر مارکوس Lemonis در شکار برای کسب و کار به سرمایه گذاری در و “جی لنو گاراژ.” تکرار “مخزن کوسه” نیز در ادامه به بخشی از این شبکه شب صف.

آقای اسمیت در بیانیه ای گفت که او “به افتخار همچنان به دنبال حقیقت هر دو برای CNBC وفادار بینندگان و برای کسانی که شده اند پس من گزارش برای چند دهه در زمان های خوب و بد است.” CNBC گفت: یک “چشم انداز برای یک واقعیت و بر اساس hourlong اخبار شب برنامه با ماموریت به قطع از طریق استاتیک به ارائه آمار در زمینه و با چشم انداز.”

آقای اسمیت را به پیوستن به یک شبکه با یک مقدار کوچکتر مخاطبان است. در فاکس نیوز, آقای اسمیت بعد از ظهر خبر به طور متوسط 1.3 میلیون بیننده در طول سه ماهه گذشته. 7 p. m. شکاف زمان او است که مصرف بیش از CNBC است به طور متوسط کمتر از 250,000 بینندگان تا کنون در این سال با توجه به Nielsen.

یکی از اولین در هوا استخدام در رادیو فردا هنگامی که آن را راه اندازی در سال 1996 آقای اسمیت چپ کانال اکتبر گذشته در بحبوحه افزایش تنش بین او و شبکه نظر طرف به طور خاص Tucker Carlson. آقای اسمیت همچنین گاهی اوقات در برخورد با Sean Hannity و انتقاد قرار گرفته بود توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی.

فاکس اخبار یک واحد فاکس شرکت که سهام مالکیت مشترک با وال استریت ژورنال پدر و مادر اخبار پارسیان.

در زمان خروج خود را که آمد در حالی که او هنوز هم تا به حال چند سال دیگر قرارداد خود را فاکس نیوز تاکید کرد که آقای اسمیت بود ترک از توافق خود را. زمانی که آقای اسمیت چپ او گفت: بینندگان “حتی ما در حال حاضر قطبی ملت امید من این است که حقایق را برنده روز که حقیقت همیشه مهم است که روزنامه نگاری و روزنامه نگاران—رشد خواهد کرد.”

نوشتن به جو سنگ چخماق در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>