سابق ایتنا اجرایی Mark T. Bertolini و دو تن دیگر از مدیران نمی ایستادگی برای انتخاب مجدد به CVS و هیئت مدیره. عکس: اندی دیویس برای وال استریت ژورنال

سابق ایتنا Inc. مدیر اجرایی علامت Bertolini گفت: او در حال تحت فشار قرار دادند هیئت CVS سلامت Corp.

آقای Bertolini که پیوست رزومه هیئت مدیره پس از نوامبر 2018 بسته شدن CVS را 70 میلیارد دلار قرارداد برای خرید ایتنا به گفته وال استریت ژورنال او مایل به ماندن در هیئت مدیره و گفت: ادغام بین این دو شرکت کامل نیست.

CVS روز دوشنبه گفت که آقای Bertolini و دو تن دیگر از مدیران نمی ایستادگی برای انتخاب مجدد به هیئت مدیره. این شرکت گفت: آقای Bertolini خواهد ترک “پس از موفق ادغام ایتنا کسب و کار.”

این شرکت گفت که کاهش تعداد اعضای هیئت مدیره زیر حاکمیت شرکتی بهترین شیوه.

CVS رئیس دیوید Dorman گفت: در بیانیه ای اعلام تغییراتی که در هیئت مدیره آرزو با تشکر از آقای Bertolini “برای سهم خود را به موفقیت ادغام Aetna.” او گفت: باقی مانده اعضای هیئت مدیره تا به حال اعتماد به نفس قوی در CVS رهبری و جهت.

آقای Bertolini گفت: “من مایل به ادامه خدمت در هیئت مدیره در حمایت از مهمترين تحول تلاش در مراقبت های بهداشتی برای ملت ما. هیئت مدیره در غیر این صورت فکر.” او گفت: “ادغام شده است.”

خواسته در مورد رابطه اش با زمان CVS, مدیر ارشد اجرایی لری مرلو, او گفت: “همیشه وجود دارد رفتن به یک تنش بین زمان مدیر عامل سابق و مدیر عامل شرکت در هر گونه بحث در مورد چگونه شما حرکت استراتژی رو به جلو است. او آن مرد در صندلی من هستم.”

یک سخنگوی CVS گفت: “به عنوان دیو Dorman گفت: ادغام موفقیت آمیز بوده است و این هیئت مدیره است که بیشترین اعتماد به نفس در زمان مدیریت تیم و پیشرفت شرکت در ترکیب نشان داده است به تاریخ. ما البته بیشتر برای به اشتراک گذاشتن که در مقابل زمانی که ما گزارش درآمد هفته آینده.”

پس از خروج CVS گفت: عضویت در هیئت مدیره خود را کوچک خواهد شد به 13 از 16. در علاوه بر این به آقای Bertolini این شرکت گفت که ریچارد سویفت و ریچارد سرخس نمی ایستادگی برای انتخاب مجدد به هیئت مدیره را ترک خواهد کرد و پس از شرکت در نشست سالانه. تاریخ این سال نشست سالانه ندارد و در عین حال اعلام شده است اما در این جلسه در ماه مه سال گذشته است.

این شرکت در سال 2018 ادغام و ایجاد یک صنعت غول پیکر است که به ارمغان می آورد با هم خرده فروشی داروخانه, داروخانه به نفع مدیر و Aetna بیمه کسب و کار. CVS گفته است که انتظار دارد این ترکیب برای بهبود مراقبت های بهداشتی و پایین آوردن هزینه های

CVS سهام به شدت کاهش یافت و در سال گذشته پس از یک بدبینی درآمد طرح در ماه فوریه است. سرمایه گذاران فشرده برای جزئیات بیشتر در مورد این شرکت برنامه های رشد و CVS وعده داده است که این امر بازگشت به رشد سود این سال است. سهام به این شرکت تحویل داده و قوی تر-از-نتایج مورد انتظار در چهارم پس از آن.

متی نوعی ابگوشت سبزی دار روسی یک تحلیلگر با BMO Capital Markets گفت: سرمایه گذاران و خوی در اطراف CVS روشن تر است.

در عین حال گفت: آقای Bertolini غیر معمول بیانیه عمومی همراه با اخیر خروج از شرکت رئیس جمهور از داروخانه ممکن است “بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا همه چیز می گذرد و همچنین مدیریت اصرار دارد.”

CVS در روند باز شدن حدود 1500 سلامت hub فروشگاه ها طراحی شده است که به ارائه طیف وسیع تری از خدمات از آن سنتی داروخانه ها, بسیاری از هدف در افراد مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت.

در عین حال CVS مانند رقیب Walgreens, چکمه, داد , Inc., چهره فشار بر حاشیه در آن داروخانه خرده فروشی کسب و کار. همچنین سرمایه گذاران را تحت فشار قرار دادند پایین سهام شرکت های بیمه بیش از نگرانی های سیاسی به عنوان دموکرات نامزد ریاست جمهوری حمایت عمده وصله پینه کردن از ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی.

ادامه مطلب

  • CVS برطرف نگرانی در مورد ایتنا معامله (آوریل 1 2019)
  • رزومه کامل 70 میلیارد دلار کسب ایتنا (Nov. 28, 2018)
  • CVS برای خرید Aetna برای $69 میلیارد ترکیب اصلی بهداشت و درمان-مراقبت از بازیکنان (Dec. 3, 2017)

اصلاحات & Amplifications
دیوید Dorman رئیس CVS سلامت Corp. نسخه قبلی این مقاله اشتباه گذشته خود را به نام تیغ. (Feb. 3, 2020)

نوشتن به آنا وایلد Mathews در anna.mathews@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de