فراموش بیماری همه گیر را ارائه می دهد مقایسه با امروز Coronavirus مستندات

شیوع این بیماری در چین آغاز شده که در آن آن را به سرعت فرا گرفته شهر ووهان قبل از مسابقه در سراسر جهان در پروازهای تجاری و کشتی در نهایت به کشته شدن بیش از 1 میلیون نفر بیش از 100 ، 000 از آنها در ایالات متحده آمریکا

رمان ویروس باعث یک وضعیت اضطراری در شهر نیویورک; ناشی از بسیاری از مرگ و میر در برلین که اجساد بودند ذخیره شده در تونل مترو; غرق در لندن بيمارستان; و در برخی از مناطق فرانسه در سمت چپ نیمی از نیروی کار بستری است. به شدت بیمار مبتلا به پنومونی حاد قرار گرفتند هواکش اغلب بیهوده است. این اواخر 1960s و هنگ کنگ آنفولانزا بود که جارو جهان است.

پوشش همه گیر در وال استریت ژورنال, Jan. 17, 1969.

که همه گیر خروشان بیش از سه سال هنوز تا حد زیادی فراموش شده امروز عهد هر دو به ما انعطاف پذیری و چگونه جوامع در حال نزدیک شدن به یک بحران مشابه بسیار متفاوت است.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون و رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه توصیف بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کشور خود’ بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم است. آقای پاکسازی توصیف آن به عنوان یک جنگ است.

اما دانشمندان و پزشکان می گویند هنگ کنگ آنفولانزا است بیشتر مستعد مقایسه. و به دلیل آن اتفاق افتاده است در زمان های اخیر—بر خلاف ویرانگر تر و بهتر به یاد آنفلوآنزای اسپانیایی 1918—آن را می تواند ارائه درس برای امروز هر چند مخالفت کارشناسان چه این ممکن است.

موج دوم این بیماری همه گیر شده در این مقاله وال استریت ژورنال در Jan. 23 و 1970 بود مرگبارتر از اول.

هنگ کنگ آنفلوانزا ناشی از H3N2 سویه از ویروس در آمد و در دو موج دوم به مراتب مرگبارتر از اول. یک واکسن توسعه داده شد نسبتا به سرعت—محققان آموخته بود از دو نفر دیگر 20 قرن بیماری های همه گیر آنفلوانزا آنفولانزای اسپانیایی از سال 1918 و آنفولانزا از سال 1957—اما —اما نه به طور گسترده ای در دسترس قبل از بیماری رسیده بود دوم آن قله در بسیاری از کشورها.

اپيدميولوژيستها در حال حاضر هشدار داد که این الگو می تواند تکرار شود با جدید coronavirus دوم اوج این زمستان که بعید است به یک واکسن. اما این بار دولت ها و جوامع را در پاسخ به مراتب متفاوت تر از آنها در اواخر 60s.

در سال 1969 انگلیسی پستی و آموزش خدمات و تولید دچار اختلالات زیادی از آنفولانزا ناشی از غیبت. در غرب آلمان زباله جمع کرده بود به دفن مرده به دلیل عدم undertakers.

در کشورهای تحت تاثیر برخی از مدارس به عنوان معلم بیمار. در کمتر از دو سال بیش از 30000 نفر کشته در فرانسه و انگلیس و تا 60000 در هر دو قسمت تقسیم آلمان با توجه به برآوردهای اخیر.

پزشکان می گویند هنگ کنگ آنفولانزا به نام از اول مشخص شده در آن مستعمره بریتانیا بود و کمتر کشنده از Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, اما به نظر می رسد به گسترش در بسیار به همان شیوه.

به عنوان آنفولانزا در انگلیس در ماه دسامبر سال 1969 این دفتر لندن کارگران عینک ماسک—اما نمی اتخاذ شش پا-جدا حکومت.

عکس: Bettmann بایگانی

در سال 1968 همه گیر شده در هنگ کنگ و به زودی ظاهر در ایالات متحده در میان سربازان آمریکایی در بازگشت از آسیا است. یک بیلبورد که در آن سال در Des Moines, Iowa.

عکس: Bettmann بایگانی

در عین حال دولت ها و رسانه ها نمی تماس برای محدودیت در زندگی عمومی و فعالیت های اقتصادی است. این بیماری اجازه داده شد برای اجرای هر چند جوامع تقریبا بدون مانع تا واکسن موجود شد برای متوقف کردن آن حدود چهار ماه پس از آن منتشر شده است.

این است که در مقایسه با امروز پاسخ رسمی که عمدتا متمرکز بر تحمیل یک درجه بزرگ اقتصادی و اجتماعی اختلال به سرعت گسترش ویروس و اجازه می دهد مقامات پزشکی به تمرکز بر منزوی ترین آسیب پذیر و حفاظت فردی زندگی می کند. سخت سلول اقدامات و دیوار-به-دیوار پوشش رسانه ای ساخته شده اند جدید کروناویروس مرکزی با حضور در زندگی اکثر مردم است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

که در آن شما زندگی می کنند در حال مستند و اجتماعی-فاصله اقدامات بیش از حد شدید نیست به اندازه کافی دقیق و یا فقط حق ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در 1968-70, اخبار رسانه های اختصاص داده شده گذرا به توجه به این ویروس در حالی که آموزش لنز خود را در رویدادهای دیگر مانند ماه فرود و جنگ ویتنام و فرهنگی تحول حقوق مدنی جنبش اعتراضات و انقلاب جنسی.

Pierre Dellamonica یک پزشک فرانسوی که خود را شروع حرفه پزشکی در سال 1969 به عنوان اپیدمی شد و مواج می گوید: مرده بيماران ستون در بیمارستانی در جنوب فرانسه. اما پزشکان و عموم مردم بودند جبری در پذیرش مرگ و میر, او گفت:.

نرخ مرگ و میر برای 1968 همه گیر شد به طور قابل توجهی کمتر از کسانی که از Covid-19 گفت: سوزان Craddock استاد در موسسه مطالعات جهانی دانشگاه مینه سوتا است. و بدون اخبار 24 ساعته پوشش منابع آنلاین و رسانه های اجتماعی برای بالا بردن اضطراب عمومی و سیاستمداران تحت فشار کمتر به عمل از آنها امروز, او گفت:.

نیوجرسی 6 ساله مبتلا به آنفولانزا Hong کنگ در دسامبر سال 1968.

عکس: مایکل روزنبرگ/آسوشیتد پرس

دولت آلمان بازی کردن مرگ از هنگ کنگ آنفولانزا استقبال که به نظر می رسید به تنها کشتن افراد مسن و بسیار جوان گفت: Malte واکنش, یک مورخ آلمانی و متخصص در بیماری های همه گیر.

“امروز پزشکی پیشرفت کرده است تحت فشار قرار دادند تا امید به زندگی” آقای ظریف گفت. در حالی که این افزایش مردم احساس امنیت گفت: این کاهش عمومی در پذیرش بیماری و مرگ به ویژه در میان بیشترین آسیب پذیر است.

جهانی پاسخ

    • هنگامی که به بازگشایی: آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس آزمون, درمان و واکسن
  • سنگاپور ساخته شده است Coronavirus برنامه اما آن مشغول به کار نشده تا کنون
  • برخی از کشورها نگاه به بازگشایی اما دیگران می خواهند بیشتر تست اول
  • میزان مرگ و میر بگویید داستان واقعی از Coronavirus اثر

در 1960s و 70s این قتل عام از جنگ جهانی دوم بود که یک حافظه اخیر است. امید به زندگی به طور معناداری پایین تر از امروز و بیماری هایی مانند فلج اطفال و دیفتری یا سرخک و سل شد و بخشی از زندگی روزمره است.

بسیاری از پزشکان و اپیدیولوژی ببینید امروز رویکرد خود را با تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و محافظ آسیب پذیر به عنوان پیشرفت. اما برخی می گویند که آن را می آید در هزینه و تماس برای کالیبره شده روش.

یوهان Giesecke جانباز اپیدمیولوژی که توصیه سوئد بهداشت و درمان-مراقبت از مقامات گفت: امروز مستندات در حال معکوس به دلیل میزان مرگ و میر افزایش می یابد دوباره به عنوان به زودی به عنوان آنها برداشته وادار به تمدید تعطیلی.

سوئد گرفته شده یک رویکرد بیشتر شبیه به آن استفاده می شود در طول هنگ کنگ آنفولانزا. مقامات سفارش داده فروشگاه ها, رستوران ها و یا دفاتر به اجازه دادن به این ویروس از طریق گسترش جمعیت. امروز سوئد در میان بالاترین نرخ Covid-19 مرگ و میر در منطقه به عنوان یک درصد از جمعیت.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • مرور زندگی خود را
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

پروفسور Yaneer نوار-یام نیویورک-بر اساس فیزیکدان که پیش بینی بیماری همه گیر کوروناویروس پس از شیوع بیماری در چین مخالف است. پس از در حال توسعه یک واکسن را ماه—اگر تا کنون موفق به مهار تلفات نه تنها انسانی ضروری است اما نیز خواهد شد و در نهایت جلوگیری از آسیب های اقتصادی بیشتر است.

در سال 1968 همه گیر کشته و حدود 1 میلیون نفر, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اگر هر چیزی, آقای نوار-یام گفت: این بیماری همه گیر شده است باید یک هشدار به امروز دولت به بهتر آماده شده و آماده برای عمل بسیار سریعتر. او گفت: خالص ایمان در پیشرفت های فن آوری اجازه دهید بحران محو شدن از خاطرات.

سیاه مرگ طاعون که ویران جمعیت در اروپا و در زمان قرون وسطی بزرگتر محل در فرهنگ غرب نسبت به بیشتر های اخیر بیماری های همه گیر مرگبار گفت: Laura Spinney نویسنده “رنگ پریده رایدر” یک کتاب در مورد آنفلوآنزای اسپانیایی.

که مشکل او گفت: از آنجا که “اگر شما به یاد داشته باشید شما نمی توانید آماده شدن برای آینده است.”

نوشتن به Bojan Pancevski در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>