-بخشش شما را آزاد می کند، نه آنها

روابط شکسته، رویاهای شکسته، ناامیدی ها، رد کردن، نفرت از خود! اینها همه نقاط عطفی هستند، چرا که چگونه به آنها پاسخ می گویید، سفر زندگی شما را تعریف می کند. هنگامی که چیزی به راه ما نمی کند ما تمایل به سرزنش دیگران و احساس عصبانیت، سرزنش شرایط و احساس بی مجاب و یا سرزنش خود مان و احساس گناه. نکته مهم این است که آن را بر اساس چیزهایی که نمی رفتن “راه خود را”. این به این معنا نیست که برای دیگران یا برای آن ماده که آن چیزی است که در واقع چیزی است که شما را در دراز مدت و در تصویر بزرگتر بهره مند نمی شود، مهم نیست که چقدر دردناک است شاید در حال حاضر. اگر مجبور بودم به تمام درد و خشمی که طلاق مرا می داد یا روابط گذشته و بعد از آن باعث می شد، دست نگه دارم، این رابطه به رابطه فعلی ام ریخته و آن را نیز خراب می کرد. امروز، من در یک رابطه عاشقانه و مهربان هستم و با یک مرد فوق العاده درگیر.

وقتی به روابطم در 17 سال گذشته پس از طلاق نگاه می کنم احساس قدردانی می کنم. از تمام اوقات خوبي که با هم مشترک بوديم و ازش تشکر مي کنيم تشکر ميکنم تا بتونم جلو برم تا آدم مناسبي رو پيدا کنم که باهاش به غروب آفتاب سفر کنه در نگاه من نمی توانم تصور کنم که در واقع با هیچ یک از آن مردان “برای همیشه”. آنها فوق العاده بودند، اما برای یک زمان و فضا که در آن زمان وجود داشت. در هر نقطه از سفر زندگی من، من با افرادی که فرکانس از آنچه من از طریق رفتن و کار به سمت شخصی و حرفه ای مطابقت ملاقات کرده اند. با بزرگ شدن و تغییر روابط هم همینطور. علم می گوید که هر ۷ سال یک بار ما همه سلول های بدن مان را جایگزین می کنیم، یعنی هر ۷ سال یک موجود بسیار متفاوت هستید. به همین دلیل است که بسیاری از روابط و ازدواج ها در نظر گرفته “مرده” با زوج گفت علت این است که دیگر ‘تغییر’. آنچه که آنها سخت می یابند که آنها را به پذیرفتن این است که آنها بیش از حد تغییر، و تغییر ثابت است، اجتناب ناپذیر و مهم به رشد است. شما می توانید با هم رشد و یا از هم جدا رشد می کنند، اما رشد شما خواهد شد… و رشد شما باید! ما شرط شده است که از کسانی که به روابط پایان می بخشیم و غم و اندوه از هم جدا شدن را بر آنها سنجاق کنیم، متنفر بسازیم. یک تمرین زیبا و آزادکننده به نام ho’oponopono وجود دارد. چهار جمله ساده ، “متاسفم، لطفا منو ببخش، ممنون، دوستت دارم”. به فرد فکر کنید و این خطوط را ۲۱ بار به مدت ۲۱ روز بدون گم شدن یک روز تکرار کنید. اگر شما از دست یک روز ، شما را از روز 1 دوباره شروع می شود. بسیاری از آنها از این خطوط و درخواست دیگر می گویند متاسفم و آنها احساس می کنند که عشق. مهم نیست که در دیدگاه شما آنها به شما صدمه دیده است. شما انتخاب می کنید که نقش هر فرد باید نسبت به دیگری برای رشد خود بازی و شاید بزرگترین عذاب خود را مورد نیاز به این، به منظور کشف افق های جدید و شیر به مخازن قدرت درونی شما هرگز نمی دانستند وجود دارد. بخشش به عنوان یک ابزار پذیرش قدرتمند کار می کند و هر دو را آزاد می کند. قدردانی برای درس های آموخته شده و به جلو نگاه ضروری است، و عشق در قلب شما تنها شما را از قدرت به قدرت می گیرد.

1- من یک زن 25 ساله هستم و در دو سال گذشته با یکی از همکارانم در رابطه هستم. هر دوي ما در مورد اين که وقتي قفل شدن اتفاق افتاد به خانواده هامون در مورد رابطه مون و برنامه هاي ازدواجمون فکر مي کرديم حالا، در طول چند هفته گذشته که من او را ملاقات کرده اند، من متوجه شده اند که من نمی خواهم به صرف بقیه عمر مرا با او. از طرف دیگر، این مورد از عدم وجود باعث می شود قلب را نوازش گر برای او بوده است. چگونه می توانم این رابطه را بدون صدا بی دل پایان؟

قلب به قلب چت با او و توضیح دهید که چگونه قفل به نظر می رسد به فشار دکمه “تنظیم مجدد”. بیان کنید که بسیاری از نقاط عطف داخلی، خارجی، شخصی و حرفه ای ظهور کرده اند و شما نیاز به قفل کردن زمان برای درک زندگی خود را در آن است، که در آن آن سر و جایی که شما می خواهید آن را به سر. واضح است که او گرامی داشته شده و هیچ اشتباهی انجام نمی شود، اما این یک کاتاروز شما نیاز به کشف و نیاز به حمایت خود را برای همان است.

2. من و دوست پسر من شده اند قوی برای مدتی در حال حاضر ، اما او تمایل به تسخیر بیش از کوچکترین چیزها ، حتی باعث وضعیت ناجور برای من در زمان. چطور با اين کار کنار بيام؟

بهش بگو که در محافظت و تسخيري فرق داره حفاظت از مراقبت و نگرانی ناشی می شود و قدرت بخش است، در حالی که دارای قدرت از نا امنی و ترس به عهده گرفته شده است، و نیاز به کنترل نقض در طبیعت است. یک رابطه سالم، رابطه ای است که بین این دو وضوح وجود دارد. اعتماد و احترام ستون فقرات روابط هستند.

3. اگر چه من در یک رابطه خوشحال هستم اما زمان وجود دارد که من ایمیل من (پیچیده) سابق فقط به او اجازه دهید که چقدر او به من صدمه دیده است و چقدر کوچک او به من احساس در آن زمان ساخته شده بود. اما مهم نیست که من چه می گم یا انجام می دهم، من تلاش می کنم تا او را به عذرخواهی بگیرم. من به بسته شدن نياز دارم، اما چطور؟

برای کمک به درمان درمان رگرسیونی و درمان رگرسیونی روش های مختلفی برای مقابله با رد و تجربه های دردناک عاطفی بسیار موثر است و آن را تا حد زیادی کمک می کند تا کاهش / نفی اتهام آن احساسات در درون انجام می شود. روش ساده تر شامل نوشتن تمام انژست و درد خود را بر روی کاغذ و سوزاندن آن در یک شب ماه کامل و همچنین عمل hoponopono ذکر شده در بالا در مقاله من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im