کارکنان در یک کارخانه مونتاژ فورد در شیکاگو است. خودرو ساز درآمد برای سال کاهش یافت 3 ٪ به $155.9 میلیارد دلار است. عکس: دانیل Acker/مهر نیوز

Ford Motor Co. گفت: سه ماهه چهارم درآمد عامل غرق شد توسط دو سوم آن صادر پایین تر از حد انتظار سود چشم انداز 2020, آخرین نشانه از مشکل برای اجرایی جیم هاکت را برنامه چرخش.

فورد گفت: عامل درآمد برای اکتبر-به-دسامبر دوره بود $485 میلیون دلار از 1.5 میلیارد دلار در سال پیش از آن. درآمد هر سهم برای تنظیم یک وقت هایی با 12 سنت به خوبی از تحلیلگران برآورد 17 سنت به اشتراک بگذارید.

مالی شرکت ایستاده است ادامه داد: تضعیف تحت آقای هاکت که در آورده بود نزدیک به سه سال پیش برای احیای این خودرو ساز رشد سود و آن را قوی تر چشم انداز برای آینده است.

فورد درآمد خالص برای سال کاهش یافت و به فقط $47 میلیون — از $3.68 میلیارد دلار درآمد خالص یک سال پیش از آن—عمدتا به دلیل هزینه های بازسازی در اروپا و تنظیمات به جهانی برنامه های بازنشستگی.

درآمد برای سال کاهش یافته است 3 ٪ به $155.9 میلیارد دلار است.

فورد سهام تضعیف حدود 10% در بعد از ساعات معاملاتی. آنها مسطح برای سال بسته شدن در $9.17 و حدود 17 درصد از آقای هاکت در زمان بیش به عنوان مدیر عامل در مارس 2017.

“مالی نبود OK” رئیس امور مالی تیم سنگ گفت: از سال 2019 نتایج در گفتگو با خبرنگاران در فورد ستاد. “استراتژیک…من فکر می کنم ما قوی ساخته شده پیشرفت است.”

ادامه مطلب

  • صنعت خودرو می خواستم ساده تر قوانین زیست محیطی. آن هرج و مرج است. (Feb. 3, 2020)
  • فورد سیگنال های بیشتر چین مشکل در راه پیش رو (Jan. 13, 2020)
  • خودرو سازان را ببینید SUVs کامیون ها شارژ برقی-فروش خودرو (Jan. 11, 2020)
  • فورد فروش خودرو کاهش یافته است 3.2% در سال 2019 (Jan. 6, 2020)

فورد دوخته کمبود در بخش بر کاهش حجم تولید در آمریکای شمالی ناشی از مشکلات با راه اندازی کلید مدل از جمله طراحی دوباره اکسپلورر و فرار ورزشی-وسایل نقلیه و فوق العاده آن وظیفه وانت. آن را نیز ذکر شده بالاتر گارانتی هزینه ها و پرداخت پاداش به ایران خودرو کارگران که بالغ بر حدود 600 میلیون دلار.

فورد رزرو از دست دادن خالص $1.67 میلیارد دلار برای سه ماهه آن نسبت به سهم بالاتر به آن برنامه های بازنشستگی در خارج از کشور. درآمد کاهش 5 درصد به $39.7 میلیارد دلار است.

خودرو ساز پیش بینی سود عملیاتی سال جاری از 5.6 میلیارد دلار به $6.6 میلیارد دلار در مقایسه با $6.38 میلیارد سال گذشته است. که برابر است با یک درآمد هر سهم محدوده 94 سنت افزایش به $1.20 است که پایین تر از متوسط تحلیلگران برآورد $1.30 با توجه به S&P در بازار جهانی هوش.

آقای هاکت استراتژی برای احیای فورد—که شامل چندین ساله یک میلیارد دلار بازسازی—نه بازگشت این شرکت به رشد درآمد و یا ترمیم سودآوری در خارج از کشور که در آن فورد است که بسته شدن گیاهان و ریختن هزاران نفر از کارگران به کاهش هزینه ها. فورد سود عملیاتی کاهش یافته است در هر دو سال تصدی خود.

در این سال “خواهد شد بسیار مهم برای فورد به عنوان آن را باید نشان می دهد نتایج بهتر” از آقای هاکت را تجدید حیات طرح کردیت سوئیس تحلیلگر دن لوی نوشت: در یک سرمایه گذار توجه داشته باشید سه شنبه. “فورد باید شروع جلسه/بیش از انتظارات سرمایه گذاران در مورد به نیروی تازه دادن علاقه به سرمایه گذار.”

فورد مدیران گفت: این شرکت همچنان به بازسازی کسب و کار به منظور کاهش هزینه ها و تمرکز بیشتر سود بخش هایی از کسب و کار. اما آنها اذعان ناامیدی در اجرای آن از برنامه های تولید.

“مالی این شرکت 2019 عملکرد کوتاه از اصلی ما انتظارات عمدتا به دلیل ما عملیاتی اعدام—که ما معمولا خیلی خوب نیست تقریبا به اندازه کافی خوب” آقای هاکت گفت. “ما می دانیم را برای پاسخگویی و تغییرات به این دلیل است.”

مدیر عامل شرکت فورد جیم هاکت در یک رویداد در کالیفرنیا در ماه نوامبر. عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

یک سال پیش آقای هاکت شد فرانک در مورد ناامیدی خود را با نتایج حاصل از 2018 گفتن کارکنان در یک یادداشت که او عصبانی بود در مورد نتایج متوسط و توصیه به کارکنان “دفن سال در یک قبر” و تمرکز بر 2019, وال استریت ژورنال گزارش شده است.

زیر نظر آقای هاکت فورد به دنبال اینده طرح های مانند تست های بدون راننده تحویل پیتزا و یک SUV الکتریکی نسخه از موستانگ ماشین های عضلانی. اما آن را نیز مصرف شده توسط امروزی مشکلاتی که در وزن درآمد.

نیمه دوم فورد سال بود گرفتار بالاتر گارانتی هزینه و مشکل اجرای یک نسخه دوباره طراحی از آن Explorer sport-ابزار خودرو, یکی از کلیدی آن مدل است. فورد مدیران باید گفت: اجرای این طرح برای SUV ساخته شده در آن بازسازی شیکاگو کارخانه مونتاژ بود بیش از حد تهاجمی و تاخیر در راه اندازی در پاییز گذشته.

در چین که در آن شرکت های خودرو صدمه شده اند با اولین کاهش فروش در دهه فورد تلاش کرده است بیشتر از بیشتر. فروش آن وجود دارد کاهش یافته است بیش از نیمی از سال 2016. مدیران شرکت باید گفت که فورد به روز رسانی نمی آن خودرو صف به سرعت به اندازه کافی برای نگه داشتن سرعت با سلیقه.

در یک نقطه روشن برای سال فورد کمرنگ ضرر و زیان خود را در بازارهای خارج از کشور. آن نصف آن چین دست به $771 میلیون دلار از $1.55 میلیارد دلار است که آن را نسبت به هزینه برش. در اروپا این شرکت تا به حال $47 میلیون ریزش در سال از یک $398 میلیون از دست دادن یک سال پیش از آن.

مشکلات در خارج از کشور را ترک کرده اند فورد به تکیه به شدت بر سود در دو حوزه قدرت خود F-series خط کامیون وانت در شمال امریکا و درآمد حاصل از آن وام بازو, Ford Motor اعتباری که اختصاص نزدیک به نیمی از فورد سود عملیاتی در سال 2019. که پیوسته از حدود 20 درصد در سال 2013.

سرمایه گذاران می خواهید برای دیدن فورد بازگشت دیگر بخش های کسب و کار خود را به سود دهی در حالی که خود را در آمریکای شمالی کسب و کار باقی می ماند سالم و کردیت سوئیس آقای لوی نوشت.

نوشتن به مایک Colias در Mike.Colias@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im