فورد موتور خود کناره درآمد ارشاد برای سال 2020 صادر شده در اوایل مارس با استناد به عدم اطمینان اقتصادی.

عکس: کمیل krzaczynski/ایسنا

فورد Motor Co. گفت: این امر تقویت ترازنامه خود را با نقاشی بر روی خطوط اعتباری و تعلیق سود سهام به عنوان Covid-19 همه گیر roils اقتصاد است.

این شرکت همچنین انصراف خود را هدایت برای سال 2020 صادر شده در اوایل مارس با استناد به عدم اطمینان اقتصادی. فورد هدایت بود برای تعدیل سود هر سهم 94 سنت افزایش به $1.20.

خودرو غول گفت: آن وام دهندگان که آن را به منظور جلب کردن تمامیت دو خط اعتباری از جمله $13.4 میلیارد دلار از شرکت ها و تسهیلات اعتباری و 2 میلیارد دلار از مکمل تسهیلات. فورد نیز به حالت تعلیق سود خود یک حرکت با هدف بهبود انعطاف پذیری مالی در کوتاه مدت آن را گفت.

سود سهام تعلیق می تواند صرفه جویی در این شرکت حدود 2.4 میلیارد دلار در سال است.

ادامه مطلب

  • دیترویت ماشین سازان به طور موقت نزدیک ایالات متحده گیاهان بیش ویروس نگرانی
  • سازندگان خودرو کند تولید به عنوان Coronavirus فرورفتگی فروش
  • هوندا قصد دارد به تعطیل آمریکای شمالی گیاهان به مدت شش روز

“در حالی که ما اصلا پیش بینی این بیماری همه گیر کوروناویروس ما باید حفظ و قوی ترازنامه و نقدینگی کافی به طوری که ما می تواند آب و عدم اطمینان اقتصادی و همچنان به سرمایه گذاری در آینده ما” جیم هاکت فورد ارشد اجرایی در بیانیه ای گفت:.

فورد همچنین پرده برداری از یک طرح برای از بین بردن مشتریان پرداخت ها در برخی از اتومبیل های جدید. برای خریداران 2019 و 2020 مدل-سال خودروهای این شرکت گفت: آن را به انصراف از سه ماه ارزش پرداخت و تسلیم سه ماه دیگر.

فورد گذشته به حالت تعلیق در سود خود در سال 2007 پیش از بحران مالی که طی آن دقت ورشکستگی اجتناب شود. ترمیم آن سود خود در سال 2012.

رئیس جمهور تهمت نشانه به قانون تسکین لایحه ای برای کمک به خانواده ها و کارگران, دیترویت, خودرو سازان به توقف کار در گیاهان خود را در آمریکا و فدرال رزرو اعلام جدید اعطای تسهیلات به امید کاهش آشفتگی بازار: وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ

فورد تصمیم روز شنبه به طور موقت تمام آن کارخانه در آمریکای شمالی از طریق حداقل مارس 30 خواهد تاثیر فوری در آن جریان نقدی و خط پایین چون خودرو سازان کتاب درآمد به عنوان به زودی به عنوان آنها کشتی وسایل نقلیه از کارخانه به نمایندگی است.

این شرکت متکی در بازار آمریکای شمالی و خود را در خانه وام بازو برای تقریبا همه از آن سود جهانی داشتن چرخش به زیان خارج از کشور. طولانی خاموش کردن آن گیاهان در ایالات متحده و کانادا و مکزیک خواهد تاثیر شدید بر روی آن جریان نقدی و سود عملیاتی تحلیلگران می گویند. این شرکت همچنین دارای حالت تعلیق برخی از تولید در اروپا است.

این شرکت در میان $11 میلیارد چندین ساله تغییر ساختار است که ديگر آن جریان نقدی که در حال حاضر رو به کاهش بوده است در سال های اخیر است. مدیران شرکت باید گفت: سود سهام است که بودجه از پول نقد در ترازنامه به جای جریان نقدی, اما در حال برنامه ریزی برای ادامه پرداخت آن است.

“ما به بازگشت ارزش به سهامداران” آقای هاکت گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران در ماه فوریه است. “سود سهام بوده است افسانه ای ارزش خالق در فورد…من می خواهم برای ادامه آن است.”

فورد سهام کاهش یافت و در حدود 4% در معاملات صبح پنج شنبه. در این سال سهام کاهش یافته است 52 درصد از طریق پنج شنبه ،

فورد ترازنامه است که در شکل بسیار بهتر از آن را به عنوان آخرین رکود زمانی که پس از آن-cash-strapped خودرو ساز مرتهن کارخانه ها و ساختمان های اداری و حتی آن یاد بیضی آبی علامت تجاری برای ارائه یک نقد کوسن به آب و رکود است. در سال گذشته فورد تا به حال 22 میلیارد دلار به صورت نقدی و مجموع نقدینگی از 35 میلیارد دلار ،

هنوز هم اقتصادی خرید اینترنتی از گسترش بیماری همه گیر باعث شده است تا تحلیلگران خودکار به مورد مداقه قرار دادن خودرو سازان ترازنامه برای تعیین چگونه به خوبی آماده شرکت در حال رسیدگی به یک افت شدید در تولید.

کردیت سوئیس تحلیلگر Dan Levy روز پنجشنبه گفت که فورد سود برش کمک می کند تا به ترک خودرو ساز با “به احتمال زیاد نقدینگی کافی در لحظه” اگر چه او اشاره کرد این شرکت هنوز در معرض خطر سرمایه گذاری جمع و جور کردن که افزایش فورد هزینه استقراض. مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران برش فورد امتیاز به آشغال وضعیت سال گذشته, هر چند که هنوز سرمایه گذاری درجه رتبه بندی از استاندارد & ضعیف است و رتبه Fitch در.

به عنوان فورد به اشتراک گذاری کاهش یافته است و در سال های اخیر این شرکت سود سهام عملکرد صعود به افزایش به بیش از 13 درصد در یکشنبه نزدیک و سرمایه گذاران دادن یک دلیل برای نگهداری به انبار.

خانواده فورد که کنترل 40 درصد از این شرکت در رای گیری سهام از طریق مالکیت آن کلاس B سهام است همچنین ذینفع از پرداخت سود سهام.

آقای هاکت شده است دفع سوال در مورد سرعت از طرح خود برای معکوس کردن یک yearslong سود کاهش است. فورد از دست رفته وال استریت درآمد پیش بینی در سه گذشته پنج چهارم ضرب و جرح سهام حتی قبل از اخیر coronavirus رانده فروش شود.

پیش بینی برای pretax سود و جریان های نقدی رایگان فورد مشخص شده به سرمایه گذاران در ماه گذشته نیست عامل بالقوه coronavirus تاثیر است. و هنوز هم آن را نا امید کرد.

این شرکت تا به حال انتظار می رود سود pretax از 5.6 میلیارد دلار به $6.6 میلیارد دلار در مقایسه با $6.38 میلیارد سال گذشته است. آن هوا تنظیم رایگان جریان وجوه نقد از $2.4 میلیارد دلار به 3.4 میلیارد و اگر چه برخی از آن خواهد شد siphoned به پرداخت هزینه برای بازسازی در اروپا و آمریکای جنوبی است.

آقای هاکت گفت: در ماه فوریه شرکت کرده مضاعف تمرکز خود را بر تولید جریان نقدی آزاد از جمله بستن آن بیشتر از نزدیک به مدیران’ تشویقی در نظر دارد.

  • یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به مایک Colias در Mike.Colias@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im