فورد نام جدید افسر ارشد عامل در رهبری لرزش تا

جیمز Farley به نظر می رسد در سال 2018 Consumer Electronics Show در لاس وگاس.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

Ford Motor Co. F -1.64% گفت: آن را منصوب کرده است استراتژی رئیس جیم فارلی به عنوان افسر ارشد عامل خواهد شد که مصرف بیش از مسئولیت های گسترده تر از بازنشستگی رئیس جمهور از خودرو جو Hinrichs.

فورد اجرایی جیم هاکت انتظار می رود به اعلام رهبری لرزش به کارکنان صبح روز جمعه. وال استریت ژورنال در اوایل روز شنبه گزارش تغییرات که اثر را 1 مارس.

این حرکت در می آید سه روز پس از فورد از دست رفته سه ماهه چهارم سود اهداف و صادر ناامید کننده سود ارشاد برای سال 2020 است. فورد ذکر شده مشکل راه اندازی کلیدی از جمله یک طراحی دوباره Explorer sport-ابزار خودرو به عنوان یک عامل نتایج ضعیف در نیمه دوم سال گذشته است.

آقای Hinrichs 53 ساله دیرین تولید گورو در فورد بود به نام رئيس جمهور از خودرو عملیات در ماه آوریل قرار دادن او را در اتهام شرکت عظیم خودرو-تولید شبکه در سطح جهان است. در آن زمان آن را ساخته آقای Farley, 57, رئیس جدید کسب و کار و استراتژی و فن آوری, آماده سازی او را با رسم نمودار فورد البته همانطور که پیشرفت های فن آوری مانند برق و اتومبیل بدون راننده مختل خودکار کسب و کار.

آقای فارلی را از ارتفاع به عملیات رئیس موقعیت او را به عنوان یک پتانسیل جانشین آقای هاکت, 64 که رهبری فورد برای نزدیک به سه سال است.

آقای Farley شده است نظارت بر فورد برقی – و خودمختار-خودرو تلاش های متصل-ماشین و استراتژی طولانی مدت شرط است. در نقش جدید خود او را بیش از حد از آقای Hinrich وظایف از جمله تولید و اجرا فورد گسترده محصول-توسعه و خرید اسلحه.

آقای Hinrichs را در انتظار خروج می آید پیش از بحرانی خودرو-اجرای سال برای فورد است. این شرکت در حال آماده سازی خود برای معرفی در اواخر این سال یک بازنگری شده F-150 کامیون وانت برای اولین بار طراحی مجدد از آن بیشتر سود آور مدل در حدود شش سال. این شرکت همچنین قصد دارد به رول از بازگشت از آن توسن SUV.

آقای Hinrichs پیوست فورد 20 سال پیش و صعود از طریق مختلف تولید شغل و فرار این شرکت در منطقه آسیا در طول زمان رشد انفجاری در چین بازار خودرو. او به طور گسترده ای تحسین در داخل شرکت, کارکنان و همکاران گفته اند.

در بیانیه آقای هاکت گفت: آقای Farley انتصاب در راستای یک هدف دستیابی به 8 درصد حاشیه عامل در سطح جهان تقریبا دو برابر فورد حاشیه در سال های اخیر چهارم.

“جیم فارلی است که فرد مناسب را در این مهم نقش جدید” آقای هاکت گفت. “جیم شور و شوق برای وسایل نقلیه بزرگ و شدید رانندگی برای نتایج خوبی شناخته شده است. او نیز توسعه داده است به یک تحول رهبر با تخیل و پیش بینی برای کمک به فورد به آینده است.”

نوشتن به مایک Colias در Mike.Colias@wsj.com و کریستینا راجرز در christina.rogers@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو