برای خبرچین های صادقانه روز پرداخت

آن را ممکن است به نظر می رسد هیچ سود وجود دارد در حس کرد در U. S اما این را در نظر بگیرید: روز پنج شنبه در آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد آن را داده بود و آن را بزرگترین پاداش تا کنون نزدیک به 50 میلیون دلار – به خلاف کاران. SEC نیست نام گیرنده اما گفت: حقیقت گوی ارائه “مشاهدات دست اول از سوء” از داخل یک شرکت مالی.

پاداش جدیدترین قابل توجه رشته ای از دستاوردهای SEC در ترویج صادقانه حکومت در شرکت های بزرگ. از اکتبر سال گذشته آژانس به دست بیشتر فضل از همیشه به tipsters که اطلاعات منجر به عمل موفقیت آمیز در برابر فساد است. از سال 2012 که در ثانیه اول شروع به دادن مشوق های پولی به خبرچین آن اهدا بیش از 500 میلیون دلار است. که مقدار آن به 100 میلیون دلار فقط در مدت هشت ماه گذشته.

وال استریت ژورنال را شناسایی گیرنده از 50 میلیون دلار به عنوان کمک مالی Wilson سابق معامله گر ارز در بانک نیویورک ملون Corp. بانک پرداخت $714 میلیون دلار جریمه و غرامت پس از آقای ویلسون led SEC برای بررسی اتهامات تقلب در BNY ملون.

دولت ها آموخته اند که آن را به اندازه کافی برای محافظت از خبرچین از اقدامات تلافی جویانه توسط کارفرمایان می باشد. شرکت صداقت باید تشویق پاداش افراد رانده شده توسط وجدان را روشن میشوند.

موفقیت SEC برنامه می آید در یک زمان خوب است. با دولت ایالات متحده توزیع تریلیون دلار به شرکت های شناور در COVID-19 بحران بسیاری از کارکنان گزارش سوء استفاده از وجوه آن. SEC در زمان در حدود 4000 شکایت از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه یا 35 درصد افزایش از یک سال پیش.

نگرانی در مورد تقلب در coronavirus مربوط به هزینه های است که نه تنها در ایالات متحده در ماه آوریل 92 سازمان ها در سراسر جهان از جمله شفافیت بین المللی, به نام دولت ها و شرکت ها برای تضمین ایمنی خبرچین در طول بیماری همه گیر.

اکثریت قریب به اتفاق از پول بازیافت در ایالات متحده موارد تقلب در نتیجه از راهنمایی از خبرچین. خود را برای یکپارچگی و خطر مصرف آنها سزاوار بخشی از درآمد حاصل. برای بسیاری از آنها صداقت است پاداش خود را. اما اگر در نظر گرفتن پاداش و تشویق دیگران به دنبال کت و شلوار خود را صداقت است یک راه برای پرداخت آن را به جلو.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>