برای رای دهندگان آمریکایی در یک آزمایش در مورد یک رییس جمهور سن

به اصطلاح بزرگترین نسل که رسیده بزرگسالی در زمان خدمت در جنگ جهانی دوم تولید شده رئیس جمهور ایالات متحده از جان اف کندی به رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش. گوشته و سپس به پس از جنگ متولدین: بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش و باراک اوباما است.

شاید – دیر – این سکوت نسل ساندویچ در بین این دو گروه که در حال حاضر ممکن است به نوبه خود.

هر دو از عمده نهایی نامزدهای مقدماتی حزب دموکرات جو بایدن و برنی ساندرز, سقوط به این نسل زمین بدون انسان. آنها متولد شدند در طول جنگ جهانی دوم است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنیا آمد و فقط پس از جنگ به طور رسمی از یک نسل.

در سال های اخیر ایالات متحده آمریکا انتخاب, اولین آمریکایی آفریقایی رئیس جمهور و نزدیک به خود را انتخاب می شوند اولین کاری هیلاری کلینتون (اگر چه او در زمان رای مردمی). در طول این آخرین دموکراتیک اولیه با آن تنوع بی سابقه ای از نامزدها رای دهندگان محدودتر هم پایین انتخاب آقای بایدن و آقای ساندرز در پایان. با استانداردهای فعلی از تنوع آنها به طور گسترده ای به عنوان به سادگی پیر مردان سفید.

در واقع هر سه نامزد بیش از سه اخیرا بازنشسته شد رئیس جمهور: آقایان کلینتون و بوش و اوباما. و هر کس که برنده انتخابات در ماه نوامبر او را قدیمی ترین فرد به نگه داشتن ،

در عین حال که باید تمرکز. امید به زندگی در نمودار نشان می دهد آمریکایی ها در اواسط تا اواخر 70s می تواند به طور متوسط زندگی می کنند یکی دیگر از دهه یا بیشتر – مقدار زیادی از زمان برای خدمت به یک دوره به عنوان رئیس جمهور. سوال واقعی این است که در مورد سن اما شایستگی. آیا یک نامزد باید انرژی و فراست به انجام این کار بدون در نظر گرفتن سن?

کسانی که به مطالعه پیری می گویند باورهای رایج در مورد افراد مسن باید اساسا تغییر کند. در عین حال ما هنوز هم در قلمرو ناشناخته. داشتن قدیمی ترین رئیس جمهور خواهد شد و هر دو نشانه ای از بار و یک سیگنال برای گسترده تر مشاهده از پیری است.

“ما نمی دانیم که بسیاری از مردم در حال انجام انواع دیگر استرس زا به کار خود 80s” لوئیس Aronson, یک متخصص امراض دوران پیری در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت: “نیویورکر “و همچنین که رئیس جمهور باید یک تیم ورزشی. آن را در مورد توانایی استفاده از قضاوت خوب به اطراف خود با واقعا خوب و صالح مردم و مدیریت آنها است.”

نگرانی در مورد سن فعلی داوطلبان قرار داده خواهد شد یک ذره بین در انتخاب خود را از در حال اجرا آمپول ویژه خود را جوانان و مدارک. آقای بایدن است آشکارا صحبت در مورد خدمت تنها یک اصطلاح است. آقای ترامپ اگر او برنده نمی تواند اجرا شود.

با بسیاری از سالمندان شکستن روحی و جسمی موانع این روزها در ایالات متحده رسیده است برای تست از آن فرض محدودیت در مورد سن یک رئیس جمهور. حتی به عنوان این سال را به داوطلبان نشان جوانی رای دهندگان نشان می دهد برخی از دقت در به روز رسانی نمایش ها در مورد پیری است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im