برای سوریه, نور عدالت در یک دادگاه

پس از نه سال از یک جنگ در سوریه در برابر دموکراسی غیر نظامیان یک بیت از نور خورشید شروع به درخشش دوشنبه در جنگ جنایات. دو تن از اعضای سابق سوریه مامور رفت و در دادگاه در آلمان به جرم جنایت علیه بشریت بر اساس شواهدی از حمایت دولت ،

محاکمه اولین بار است که یک دادگاه مستقل خواهد بود قادر به ارائه برخی از عدالت برای قربانیان رژیم بشار اسد. حداقل دادگاه قرار گرفتن در معرض از رژیم سیستمیک سوء استفاده از غیرنظامیان سابقه تنظیم برای نهایی حقیقت گفتن لازم برای التیام جامعه سوریه هنگامی که آقای اسد از قدرت حذف شده.

آلمان قادر به تعقیب دو متهم انور Raslan و Eyad al-Gharib چرا که آنها داشت و از زندگی در این کشور و بازداشت در سال گذشته است. مانند قربانیان خواهد شد که شهادت در برابر آنها بیش از حد تصمیم به فرار به سوریه است.

آلمان بایستد اصل صلاحیت جهانی یا این ایده که یک کشور می تواند تعقیب جنایات جنگی مرتکب شده خارج از مرزهای آن. این ادعا است که پشتیبانی شده توسط این واقعیت است که روسیه متحد اصلی آقای اسد مانع یک دادگاه بین المللی از پیگیری پرونده های مربوط به سوریه جنایات. روسیه می تواند استفاده از حق وتو خود در شورای امنیت سازمان ملل برای جلوگیری از این مسیر عدالت است.

علاوه بر این آلمان تحت تاثیر قرار شده است به شدت با جنگ در سوریه است. آن را پذیرفته است صدها هزار نفر از پناهندگان که فرار از جنگ بسیاری از آنها را قربانیان شکنجه و تجاوز به عنف.

آزمایشی است و ممکن است به دلیل یک تلاش جهانی برای سند جنایات جنگی در سوریه از جمله گردآوری بیش از 50,000 عکس و هزاران نفر از بهاییان. در سال 2016 در سرپیچی از روسیه, سازمان ملل, مجمع عمومی تاسیس مستقل تحقیقی ساز و کاری برای سوریه است.

در حال حاضر در این اولین گام به سمت عدالت و قربانیان این جنگ خواهد بود قادر به مقابله با آنها متهمان. این صفحه نمایش از پاسخگویی می تواند با ارسال یک سیگنال به کسانی که هنوز در این رژیم اسد است که آنها می تواند به صورت یک محاکمه روزی. دادگاه همچنین می فرستد یک سیگنال “امید” برای بسیاری از سوری که دچار جنایت جنگی می گوید آلمان وزیر دادگستری کریستین Lambrecht.

اگر دو مرد محکوم به آن ممکن است تشویق بیشتر قربانیان به ارائه شواهدی از جنایات جنگی شاید شتاب برای پایان دادن به جنگ است. صدای بی گناه را می توان قدرتمند پادزهر به خشونت و جنگ است. آنها نیز ضروری به آشتی ملی در این کشور جنگ زده کشور است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de