برای طرفداران ورزش, آلمانی, فوتبال بهترین است – و تنها – بازی در تلویزیون.

برتر آلمان لیگ فوتبال بوندسلیگا شد اولین برتر لیگ ورزش در جهان به سر رقابت در مارس 16. آن را به حال شده است در یک تصمیم دشوار ساخته شده توسط مدیران به دنبال تعادل بازیکنان در سلامت و اپتیک به دنبال ورزش در طول همه گیر جهانی با میلیون ها نفر در تلویزیون درآمد و زنده بودن برخی از ضعیف باشگاه در خط.

سه هفته به این آزمایش بوندسلیگا را تکمیل کرده است حدود سه ده بازی ها و تلویزیون بینندگان سر به فلک کشید و تاریخی سطوح. اولین تعطیلات آخر هفته را به بازی خود جلب کرد نزدیک به چهار میلیون بیننده: سه برابر نرمال مخاطبان است.

پیتر فورد, تلویزیون ورزشی تولید کننده در لندن می گوید: بوندسلیگا کردم بین المللی افزایش به دلیل آن بود که برای اولین بار لیگ بازگشت. “بسیاری از دوستان به طور ناگهانی تماشای چون تنها زنده فوتبال در, می گوید:” آقای فورد است. “آنها در حال چیدن مورد علاقه های شما. آنها هرگز قبل از تماشا.”

که trickled به فرد باشگاه با برخی از تیم ها به طور ناگهانی گرفتن زمان نخست در بازار است که ممکن است نادیده گرفته اند آنها را در زمان عادی. “هرتا برلین در مقابل اتحادیه برلین می گوید:” آقای فورد است. “هیچ کس نمی خواهد به طور معمول در مورد مراقبت از آن است.” اما این بار آن را کردم شب جمعه نخست در بریتانیا.

برلین

زمانی که روزنامه نگار کیت هولدن گزارش کار برای اولین آخر هفته از بازی در آلمان را دوباره بالا پرواز لیگ فوتبال بوندسلیگا او متوجه یک صدای جدید: پرندگان در درختان.

یونیون برلین در چه غیررسمی دوبله آلمان در بلندترین ورزشگاه با 22,000 rowdy طرفداران غرق کردن اطراف جنگل. اما اینها همه گیر بار. با طرفداران ممنوع در طول بازی زنده آقای هولدن می تواند شنیده آواز پرندگان در جنگل بازیکنان صحبت کردن در این زمینه مربیان فریاد. به غیر از چند ده رسانه ها و باشگاه کارکنان ورزشگاه خالی بود.

“آن را کاملا متفاوت از رویداد می گوید:” آقای هولدن که تحت پوشش اتحادیه برلین آلمان روزانه Tagesspiegel. “کمتر از درهم و برهمی کمتر گفتگو. این وضعیت های اضطراری است.”

این آلمانی فوتبال در طول یک جهانی همه گیر.

با اعتماد به نفس است که می آید از آلمان قوی سیستم مراقبت های بهداشتی و در این کشور نسبتا کم عفونت نرخ بوندسلیگا شد اولین برتر لیگ ورزش در جهان به سر رقابت در مارس 16. آن را به حال شده است در یک تصمیم دشوار ساخته شده توسط مدیران به دنبال تعادل بازیکنان در سلامت و اپتیک به دنبال ورزش در طول همه گیر جهانی با میلیون ها نفر در تلویزیون درآمد و زنده بودن برخی از ضعیف باشگاه در خط.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

سه هفته به این آزمایش بوندسلیگا را تکمیل کرده است حدود سه ده بازی ها و تلویزیون بینندگان سر به فلک کشید و تاریخی سطوح. اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا سلامت ایمنی و احتیاطی را حفظ بازیکنان سالم و نگه داشتن طرفداران درگیر است.

“به مناسب باشگاه های فوتبال را برای فوتبال بازی درست مثل شرکت های هواپیمایی را به پرواز می گوید:” مسیحی Arbeit, رسانه ها مدیر اتحادیه برلین. اما فوتبال زندگی می کند از ارتباط بین بازیکنان و مردم اطراف آنها را. با طرفداران در ورزشگاه همه چیز و نیم است به عنوان اگر آن را سرگرم کننده و در همه.”

مراقب relaunch

18 باشگاه های فوتبال بوندسلیگا آغاز شده با یک هفت روز اردوگاه آموزشی در اوایل ماه مه پس از دو ماه با توجه به COVID-19 shutdown.

بسیار در معرض خطر به خصوص پس از لیگ رکورد نمایش در 2018-19 فصل با مجموع $4 میلیارد یورو درآمد. بزرگترین تکه از آن 40 درصد در آمد از رسانه ها و تلویزیون حقوق با کمتر از نیمی از آنجا که از فروش بلیط و تجارت. که یک عامل مهم در تصمیم گیری برای بازگشت. لیگ برتر پرداخت در صف مقابل اما بوندسلیگا تلویزیون حقوق پرداخت تجزیه را در طول این فصل است.

“بوندسلیگا انرا بدست قسط نهایی از €300 میلیون مگر اینکه آنها بازی را بازی می گوید:” پیتر فورد, تلویزیون ورزشی تولید کننده مستقر در لندن است.

برخی از باشگاه ها باید سالم ذخایر و یا حمایت از حامیان مالی شرکت ها مانند ردبول یا فولکس واگن, اما دیگران را پیدا طولانی خاموش شدن ناگهانی غیر قابل تحمل. لیگ استخدام 56,000 مردم به طور مستقیم و غیر مستقیم. یونیون برلین برای یک, در حال حاضر پیشگیرانه کاهش پرداخت از آن 35 بازیکنان و حدود 200 باشگاه کارکنان می گوید این باشگاه آقای Arbeit.

اقدامات بهداشتی برای باشگاه بودند با دقت گذاشته شده توسط مقامات لیگ در یک پروتکل است که دیگر ورزش اروپا لیگ خواسته اند برای دیدن گوید آقای Arbeit. هیچ طرفداران مجاز در طول بازی. عرصه ورزش هستند به تقسیم به سه منطقه – زمین بازی جایگاه رسانه ها و کارکنان و لبه های بیرونی این ورزشگاه و میزبانی باشگاه باید اطمینان حاصل شود بیش از 100 نفر آنها در هر منطقه در هر زمان داده شده.

بازیکنان باید آزمایش coronavirus قبل از بازی و در طول آموزش – بالغ بر حدود دو بار در هفته و لیگ قرارداد با چندین آزمایشگاه برای چرخش سریع. برخی از باشگاه ها در حال رفتن بالا و فراتر از آن با آزمایش دو بار در هفته و یا نیاز به بازیکنان به قرنطینه خارج از آموزش و بازی است.

“هر کس که بسیار بر روی آن متمرکز می گوید:” آقای Arbeit. “پروتکل بررسی می شد دوباره بررسی کردیم بسیاری از بار. من نمی دانم که چگونه ما می تواند آن را انجام داده اند هر چه سریعتر.”

“آن چنان آرام”

برای روزنامه نگاران مانند آقای هولدن قوانین پوشش در یک مسابقه استفاده می شود شناخته شده مقدار: آنچه که آنها دسترسی به, چگونه به سوالات به کار گرفته و حتی چگونه برای مصاحبه با بازیکنان است. اما همه که تغییر کرده است. برای مثال به طور معمول پس از یک بازی آقای هولدن خواهد ایستاده در نزدیکی ورود به اتاق قفل و چت کردن بازیکنان است. در حال حاضر که فرصت رفته است.

به آن خلاء است با عجله جدید phalanx اطلاعات ؛ آقای هولدن هم اکنون می توانید شنیدن بازیکنان و مربیان صحبت در این زمینه است. “در نیمه اتحادیه برلین مربی بود و فریاد در مقابل تیم مربیان: ‘نفوذ! شما مؤثر بر عکس! نفوذ!'” می گوید آقای هولدن. “به طور معمول شما فقط می خواهم ببینید که او فریاد می زد و تنها می توانید حدس بزنید چه او گفت. در حال حاضر ما می شنویم که چرا او ناراحت است.”

آن را متفاوت برای تماشاگران بیش از حد. مادام العمر فرایبورگ فن دیمیتری رایشنباخ خوابش تماشای این تیم اولین بازی برگشت در تلویزیون.

“من شگفت زده شد که هرگز اتفاق افتاده است به من می گوید:” آقای رایشنباخ. “اما آن را بسیار آرام و غمگین است. آن را به طور کامل فاقد احساسات است.” تجربه به یاد او از فوتبال شد یک میلیارد دلار کسب و کار. “از آنجا که آن آغاز شده با هزاران نفر از طرفداران euphorically تشویق تیم خود و در برخی از نقطه وجود دارد به طوری که بسیاری از آنها تا به حال برای قرار دادن بازی در تلویزیون به طوری که هر کس می توانید تماشا کنید.”

“فوتبال رو بزرگ به دلیل طرفداران می گوید:” آقای رایشنباخ که با این وجود می گوید آن را خالص مثبت لیگ را در بازی.

ویلهلم بلاخ رئیس پزشکی ورزشی در آلمان و موسسه تحقیقات قلب و عروق و طب ورزش است نگران عمدتا در مورد چگونه پیمانکاری COVID-19 ممکن است در دراز مدت سلامت بازیکنان است. “اگر یک بازیکن می شود قلب یا ریه آسیب آنها نمی توانند به بازی دوباره. این می تواند کشنده باشد به یک ورزشکار حرفه ای است.”

بهترین و تنها بازی در شهر

با وجود برخی نگرانی های طولانی بوندسلیگا بازگشت تا حد زیادی موفقیت شده. لیگ را تکمیل کرده است حدود سه ده بازی با عفونت های جدید و تلویزیون بینندگان سر به فلک کشید است با اولین آخر هفته, بازی طراحی نزدیک به چهار میلیون بیننده با توجه به اخبار و تحلیل شرکت Meedia. که سه برابر نرمال مخاطبان است.

تلویزیون اعداد مهم بودند می گوید: آقای هولدن روزنامه نگار. “از نظر سیاسی بود. اگر وجود دارد هیچ اشتها به تماشای بازی در تلویزیون آن را احساس بسیار دارای گونه های برامده به انجام این کار در همه.”

آقای فورد که نقش فوتبال و همچنین مورد آن می نویسد: از لندن می گوید: بوندسلیگا هم کردم بین المللی افزایش به دلیل آن بود که برای اولین بار لیگ بازگشت. “بسیاری از دوستان به طور ناگهانی تماشای چون تنها زنده فوتبال در, می گوید:” آقای فورد است. “آنها در حال چیدن مورد علاقه های شما. آنها هرگز قبل از تماشا.”

که trickled به فرد باشگاه با برخی از تیم ها به طور ناگهانی گرفتن زمان نخست در بازار است که ممکن است نادیده گرفته اند آنها را در زمان عادی. “هرتا برلین در مقابل اتحادیه برلین می گوید:” آقای فورد است. “هیچ کس نمی خواهد به طور معمول در مورد مراقبت از آن است. آن را نمی خواهد حتی روزنامه اینچ و یا بی بی سی پوشش.” این بار آن را کردم شب جمعه نخست در بریتانیا.

اگر بازیکنان سالم ماندن لیگ خواهد شد تولید یک برنده با پایان فصل در اواخر ماه ژوئن. “این خبر خوبی است. که خواهد شد بر روی لیگ قهرمانان? هیچ کس می خواهد به وکلا اجازه تصمیم می گیرید همه از این پس از آن می گوید:” اتحادیه برلین آقای Arbeit. با دیگر فوتبال اروپا لیگ به زودی به راه اندازی مجدد از جمله لیگ برتر ایران در ژوئن 16, ورزشی و مقامات در حال حاضر مرتب کردن گام بعدی: باشگاه اروپا مسابقات. یک پیشنهاد برای پرواز همه تیم ها به یک محل سکونت در فرانسه و یا ترکیه, قرنطینه به مدت دو هفته در هتل های مختلف و سپس بازی را پشت به پشت می گوید: آقای فورد است.

به طور کلی او می گوید: لیگ بازگشایی شد نه تنها یک افزایش بزرگ برای طرفداران اما آن را نیز “نشانه به عموم مردم است که همه چیز در حال بازگشت به سوی طبیعی است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>