برای کسب و کارهای کوچک آن را یک ویروس واکنش زنجیره ای

Allie و کریس لیون صاحبان محبوب مزرعه به جدول رستوران به نام جدول 20 در Ga., انجام محاسبات ریاضی است. در دو هفته آنها انتظار دارند که فقط 6000 دلار به صورت نقدی پس از پوشش حقوق و دستمزد و بیمه و اجاره.

اولین coronavirus عفونت در پلهام منطقه تایید شده در مارس 11. در میان تماس های اجتماعی فاصله و با کاهش فروش زن و شوهر در دوشنبه گذاشته شدن دو نفر از کارکنان ده. از آنها خواسته اند خود را صاحبخانه و وام دهندگان برای تسکین. آنها را لغو سفارشات در همه چیز از منسوجات به مشروب.

هر یک از این تصمیمات ممکن است احساس بسیار فراتر از پلهام یک طبقه کارگر جامعه 21,000 یک ساعت در خارج از آتلانتا و کمک می کند تا نشان دهد که چگونه این مشکلات از یک کسب و کار کوچک می تواند موج دار شدن از طریق اقتصاد ایالات متحده به عنوان ویروس به ارمغان می آورد تجارت و سرمایه متوقف شد.

Allie لیون آماده برای رفتن غذا در جدول 20.

گذاشته و پیشخدمت کیسی Brazell است قرار دادن کردن رویای خود را برای خرید یک خانه جدید است. یک خانواده مزرعه که در آن جدول 20 اقدام به خرید بسیاری از آن سبزی است که در سمت چپ و بدون دستور. رستوران بانک از دست دادن درآمد به عنوان آن را می دهد و می شکند به ده ها تن از کسب و کار. آن اعتباری-کارت پردازنده در آریزونا منجمد خود را استخدام. یک شرکت فناوری در سان فرانسیسکو است waiving هزینه برای جدول 20 و نمرات از مشتریان دیگر.

تایید عفونت در آمریکا رسید گذشته 15,000 این هفته در آوردن زنگ خطر برای هر دو وال استریت و خیابان اصلی. به عنوان بیمارستان تقلا برای رسیدگی به بیماران بیشتر همه چیز تعطیل. شرکت های هواپیمایی را لغو هزاران پرواز. مدارس تعطیل هستند. مراکز و کارخانه خودرو تیره هستند. ورزش حرفه ای به حالت تعلیق درآمد.

بحران از رکود اقتصادی است حاد برای کوچکترین کسب و کار که تمایل به کار در نازک حاشیه سود و با کوچکتر ذخایر نقدی. آنها استخدام حدود 60 میلیون آمریکایی یا نزدیک به نیمی از نیروی کار خصوصی.

با کمتر از دلار در آینده در کسب و کارهای کوچک باید سخت گیری در مورد اینکه آیا به پرداخت اجاره کارگران و یا صورتحساب خود را از زنجیره تامین گفت: William Dunkelberg اقتصاددان ارشد برای فدراسیون ملی کسب و کار مستقل. “کسی در حال رفتن به دریافت پایان کوتاه از آن را,” او گفت:. “که کار راه خود را از طریق اقتصاد است.”

بر خلاف برخی از کشورهای گرجستان نیست دستور رستوران ها بسته شده اما رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تشویق ساکنان به سفارش بایگانی اطلاعات و یا استفاده از درایو-از طریق گزینه برای به دست آوردن غذا و محدود کردن تجمعات عمومی به بیش از 10 نفر.

جدول 20 بسته آن اتاق ناهار خوری در روز چهارشنبه به عنوان تماس های خود را برای جداسازی افزایش یافته است.

زمانی که Lyonses باز جدول 20 در بلودر پارک تاریخی مرکز شهر در سال 2016 آنها را صرف در مورد $225,000 به نوبه خود چه بوده است Quiznos فروشگاه ساندویچ به یک رستوران مجلل. زن و شوهر ساخته شده است جداول در گاراژ خود را با کمک از خانم لیونس پدر و چوب از قدیمی خود را انبار توتون و تنباکو. کریس 35 سال است که آشپز است. Allie, 26 توسط مدیر.

قبل از همه گیر 70-صندلی رستوران کشیده در حدود $17,500 در درآمد معمولی هفته و گاهی بیشتر, خدمت, ناهار, شام و صنایع دستی کوکتل مانند Limoncello ریحان مارتینی با آلی ودکا و محلی رشد ریحان.

در نمونه آخر هفته وجود دارد یک ساعت به یک ساعت و نیم صبر کنید برای یک جدول. رستوران تبدیل شد سود و نه از جمله استهلاک قبل از ویروس رسید.

در روز سه شنبه به عنوان تماس های خود را برای انزوا بزرگ شده, فقط هشت نفر نشسته بودند. روز بعد زن و شوهر بسته و اتاق ناهار خوری. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای زنده ماندن با فروش خانواده-سبک takeout وعده های غذایی.

“صنعت ما در حال فروپاشی” گفت: خانم لیونس. “ما در حال تلاش برای پیدا کردن نقطه شیرین.”

این Lyonses رسیده اند به صاحبخانه خود یک بازنشسته که از شهر نقل مکان کرد, در مورد خود را به 2500 دلار در ماه اجاره پرداخت. خانم لیونس نیست, خوش بینانه, و اشاره کرد که رابطه خود را با صاحبخانه که نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در حال حاضر رو به وخامت گذاشته به دلیل اختلاف بیش از تعمیرات.

کرترسویل طبقه کارگر جامعه یک ساعت در خارج از آتلانتا.

تا ظهر روز جمعه وجود دارد 40 تایید coronavirus موارد در فلوریدا, شهرستان که در آن رستوران واقع شده است و با توجه به گرجستان وزارت بهداشت.

این وام دهندگان

به عنوان تاثیر اقتصادی همه گیر تر شد آشکار هفته گذشته, جدول 20 وام دهندگان بانک های محلی و محلی اتحادیه های اعتباری هر دو شروع به دنبال از طریق پرتفوی خود را برای شناسایی وام گیرندگان بیشتر در معرض خطر است.

کرترسویل مبتنی بر قرن بانک مرکزی گرجستان که $210 میلیون دلار دارایی است اصلاح زن و شوهر $113,000 مدیریت کسب و کار کوچک وام اجازه می دهد تا برای بهره تنها پرداخت یک حرکت است که باید قطع پرداخت وام به صورت ماهیانه به حدود 500 دلار از حدود 1800 دلار.

جی کشتار معاون رئیس جمهور از اعطای وام های تجاری می گوید: “برای رسیدن به 25 هتل ها و رستوران ها است که باید وام با بانک جامعه. این در مجموع نمونه کارها وام از $116 میلیون. بسیاری از وام گیرندگان در حال کسب و کار کوچک با درآمد زیر 5 میلیون دلار; جدول 20 وام یکی از 31 طریق SBA.

جی کشتار مسئول وام است که به کمک Lyonses با وام کسب و کار صحبت کردن به یک مشتری در تلفن.

درایو را از طریق بانکی در ایستگاه در قرن بانک در پلهام.

طول آن به طور منظم سهشنبه جلسه بانک هفت عضو هیئت مدیره بررسی نمونه کارها وام بانک و وام خود را-از دست دادن ذخایر. همانطور که از جمعه در بانک نگه داشتن آن سه شاخه باز به پا ترافیک. بانک گفت: این امر در ادامه به پرداخت آن 35 نفر از کارکنان خود حقوق و دستمزد کامل حتی اگر این تصمیم به کاهش ساعت یا محدود کردن دسترسی. این بانک کمک به مشتریان تحت تاثیر این بیماری همه گیر شده توسط تعویق انداختن پرداخت های اصلی و waiving هزینه های اواخر و هزینه برای بودجه کافی.

“ما در حال برداشتن گام فعالانه به طوری که ما اجازه نمی دهد یک مشکل موقتی برای مشتریان ما به نوبه خود به یک دائم” گفت: قرن بانک اجرایی ریچارد Drews اشاره کرد که تنظیم کننده خواسته اند که بانک ها برای کار با مشتریان. “وجود دارد در حال رفتن به اثرات موج دار شدن در سراسر هیئت مدیره.”

ریچارد Drews مدیر عامل شرکت از قرن بانک مرکزی گرجستان گفت: این بانک کمک به مشتریان توسط تعویق انداختن پرداخت های اصلی و waiving هزینه های اواخر..

قرن بانک قرار گرفته است برای کمک به مشتریان خود را با حدود 50 میلیون دلار در کوتاه مدت سرمایه گذاری و نقدینگی گفت: آقای Drews. “اگر این چیزی بود برای رفتن به مدت دو سال جواب ممکن است متفاوت باشد.” فدرال رزرو تصمیم به کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر را فشار کوچک بانک سود از دارایی های خود را reprice در نرخ پایین تر اما نرخ سپرده ها باید اتاق کوچک به سقوط او گفت:.

Coosa دره اتحادیه های اعتباری که دارای یک $15,600 وام بر روی یک کامیون مواد غذایی از Lyonses خریداری شده در سال گذشته به نام این رستوران در هفته گذشته. از آن ارائه شده به تسلیم $314 پرداخت وام برای یک ماه و شاید بیشتر.

ساندرز جونز, credit union ارشد وام افسر گفت: آن است که کار بر روی مشکلات-برنامه های کمکی که ارائه خواهد شد به اعضای هیئت مدیره در هفته آینده. این شامل توانایی برای ارائه به 50% کاهش در پرداخت وام تا شش ماه علاوه بر گزینه های استاندارد مانند تعویق پرداخت. اتحادیه های اعتباری است $355 میلیون دلار دارایی نزدیک به 44,000 اعضای 103 کارکنان و 257 وام کسب و کار در مجموع حدود 26 میلیون نفر است.

“ما با داشتن تیم huddles و کنفرانس تلفنی چندین بار در روز” گفت: آقای جونز گفت که او دریافت بیش از یک دوجین تماس ها و پیام های متنی از یک روز از وام گیرندگان ضربه سخت با این بیماری همه گیر است و همچنین رسیدن خود را به وام گیرندگان.

کارکنان

این Lyonses به نام خود به کارکنان این رستوران در روز دوشنبه به طور معمول در یک روز به همه اما دو تا فایل برای بیکاری به طوری که آنها تضمین شده برخی از درآمد.

“فکر آمدن به محل کار و از دیدن آنها بسیار سخت است گفت:” خانم لیونس که گریه او به عنوان اعلام کرد. “من به آنها گفتم اگر آنها می توانید پیدا کردن چیزی را. اگر آنها دوباره ما خواهد بود بسیار خوشحال است. اگر آنها نمی, ما درک می کنیم.”

این زن و شوهر که باید 5 سال کاهش پرداخت های خود را با 45% برای این دوره پرداخت, خروج پول به اندازه کافی برای پوشش وام مسکن خود را; آنها انتظار می رود برای کاهش آن نزدیک به 75% برای پرداخت بعدی زمانی که اسکناس کوچکتر هستند.

آنها برنامه ریزی برای قرار دادن صورتحساب آنها نمی تواند تسلیم “در کارت های اعتباری و مقابله با منافع آمار گفت:” خانم لیونس. این زوج به تازگی یکی دیگر از لایحه پزشکی برای دختر خود را جراحی لوزه در این پاییز; خانم لیونس می گوید اگر آنها نمی تواند تاخیر پرداخت او مایل به اجازه دهید آن را به مجموعه.

تیفانی Herron در میان گذاشته شد و کار به عنوان یک سرور درآمد حدود 500 دلار در هفته برای تکمیل درآمد خود را به عنوان یک نماینده املاک و مستغلات. در حال حاضر صفحه اصلی فروشندگان نمی خواهید کسی به بازدید و خریداران نیست به دنبال.

کیسی Brazell شد یک سرور در جدول 20 تا او گذاشته شد این هفته.

“همه چیز را متوقف کرده است” گفت: خانم Herron, 37, که همسر در خانه مانده به مراقبت از خود 9-year-old daughter. “من چیزی در آینده است.” او اعمال شده برای بیمه بیکاری در روز سه شنبه.

Ashten مک براید, 23 باقی مانده تنها سرور دریافت یک پایه پرداخت از $2.13 یک ساعت در علاوه بر این به راهنمایی. “من را فقط به اندازه کافی به توسط” گفت: خانم مک براید. “هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, آن را بسیار ترسناک است.”

خانم مک براید زندگی در یک خانه در مرتع پرورش احشام با عمو و هفت اقوام دیگر. عمه اش با این نسخهها کار در یک کافه تریا مدرسه; دو عموزاده که کار در Walmart, تا به حال ساعت خود را قطع. او با تمرکز در حال حاضر در پرداخت برای مواد غذایی و اجاره, اما هنوز نمی نگردند تا در مواد غذایی مانند بسیاری دیگر از آمریکایی ها.

“شمارش هر دلار,” او گفت:. “اگر وجود دارد چیزی است که من می توانید دور با پرداخت من را هزینه دیر.”

Allie لیون چپ و جدول 20 تنها راه باقی مانده سرور Ashten مک براید در طول یک آرام ساعت ناهار.

کیسی Brazell, 21 دیگری کارمند گذاشته و در حال حاضر به زندگی با او نامزد و دو هم اتاقی در یکی از آنها مسیحی Farrar است که آخرین باقی مانده طبخ در جدول 20. اگر آقای Farrar شغل خود را از دست می دهد که برگ فقط دو نفر با درآمد قرار داده و به سمت $1,400-یک-ماه پرداخت وام مسکن.

“من نیاز به وام مسکن تسکین” گفت: خانم Brazell که قطع تلفن خود را برنامه ریزی و ارزیابی مجدد بودجه برای عروسی خود را و قرار دادن برنامه ها برای خرید بهتر است در خانه.

تامین کنندگان

جدول 20 که تا به حال برنده محلی جوایز برای آقای لیون را مبتکر غذاهای دارای قطع منوی آن است. رفته chorizo سیر همبرگر و گوشت خوک-حلقه gnocchi که به دادگاه تجدید نظر به متخصصین محلی و اعضای جامعه کسب و کار. این Lyonses سعی کردم به طور خلاصه به اضافه کردن یک صبحانه خدمات قبل از بسته شدن اتاق ناهار خوری. در حال حاضر اغذیه فروشی و مشروب فروشی فروش شام است که می تواند خوراک یک خانواده چهار نفره حدود 45 دلار مانند میت لوف و مش و یا میگو و بلغور.

جدید slimmed پایین منو به معنای درآمد کمتر برای Mama J را تولید کوچک هیدروپونیک و زمینه رشد مزرعه سبزی در پلهام. جان Jerauld که اجرای مزرعه با مادر خود را برای یک دهه به طور معمول باعث می شود تحویل به 20 رستوران ها یک بار یا دو بار در هفته.

در این هفته او تا به حال هیچ تحویل در روز سه شنبه و در روز پنج شنبه. “هر کس دیگری است که واقعا تعطیل و یا انجام takeout گفت:” آقای Jerauld اشاره کرد که سبزها او به فروش می رساند در ماه مارس برای کشیدن آسان از منو.

جان Jerauld در مامان J, مزرعه فراهم می کند که تولید به جدول 20 در حال حاضر باعث می شود تعداد بسیار کمی از تحویل.

آقای Jerauld بارهای Mama J تحویل کامیون با تولید.

Mama J را مشغول شنبه در یک بازار کشاورزان محلی در آخر هفته گذشته به عنوان ساکنان scooped تا کیسه های کاهو منداب و نوزاد شلغم. اما هوای آخر هفته بازار در حال حاضر بسته به مدت حداقل دو هفته.

آقای Jerauld قصد دارد در چند روز آینده به پرده یک وب سایت جدید است که اجازه می دهد تا به صورت آنلاین سفارش. روز جمعه او در چیدن سبزی برای سفارشات که در آمد از طریق مزرعه Facebook صفحه.

“ما کمی دور قرار داده,” او گفت:. “اما آن را در هوا تا چه مدت ما می تواند که در راه است.”

مشروب فروش سود آور ترین بخش از کسب و کار رستوران و 15 درصد از جدول 20 درآمد در حال قربانی دیگری است. این Lyonses در ابتدا قطع تعدادی از شراب آنها ارائه شده و سپس متوقف مشروب خرید در دسترس نباشد این هفته است.

Ashten مک براید با یک سفارش در جدول 20 در حال حاضر فقط برای بایگانی اطلاعات.

Krista Duncan, شراب و ارواح متخصص با عقاب راک توزیع شرکت ، یکی از هشت نمایندگان فروش که کار با جدول 20. کسب و کار قوی در مواد غذایی و بسته بندی فروشگاه ها اما میله های محلی و رستوران ها “bleeding out;” بسیاری از مشتریان او درهای خود را بسته اند چرا که آنها نمی توانیم به نگه داشتن چراغ, او گفت:.

“آنها نمی دانند چه کاری انجام دهید” گفت: خانم دانکن که بدست آورده کمیسیون اما هیچ پایه حقوق و دستمزد. “این همه عذاب و دل تنگی.”

سنگ عقاب مستقر در نورکراس Ga., حدود 50 مایل از کرترسویل است منتقل خانم دانکن به ارائه خدمات فروشگاه های مواد غذایی که شاهد یک رونق در خرید و فروش. روز جمعه او در بازدید چهار نفر از آنها نورد در آبجو و مرتب نمایش می دهد.

با مسئولیت های جدید خانم دانکن گفت: “من نه کله پاچه در مورد این وضعیت ما هستید.”

مقامات در آبجو, شراب و مشروب توزیع نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این Lyonses باید خود را لغو $500-یک-ماه سفارش با جکسون Mat & حوله Service Inc., یک خانواده اجرای کسب و کار است که ارائه سفره و دستمال.

کتانی-عرضه شرکت نزدیک به 30 مایل دور در Calhoun, Ga., حدود 300 مشتریان بیشتر رستوران ها. حدود 25% قرار داده اند سفارشات در انتظار نگه داشته و دیگری 50% منتقل شده به درایو-از طریق کاهش سفارشات به نصف گفت: صاحب Alan Jackson که در نوبت قرار دادن سفارش جدید تشک و حوله.

آقای جکسون گفت که او انجام آنچه او می تواند به نگه داشتن به پرداخت هفت کارکنان. یک کارگر باردار است; یکی دیگر طول می کشد کلاس های آنلاین در شب. “ما در حال درمان آنها را به عنوان بچه های ما,” او گفت:.

فراتر از گرجستان

کل ایالات متحده رستوران فروش پیش بینی شده برای رسیدن به حدود 900 میلیارد دلار در این سال قبل از قدر از بحران مشخص شد, با توجه به داده ها از انجمن ملی رستوران. اوایل پیش بینی های اقتصادی نشان می دهد این صنعت ضرر و زیان می تواند کل حداقل $225 میلیارد دلار خبر داد.

به صرفه جویی در حدود 500 $در ماه, جدول 20 دهکدهای متوقف شد قرارداد خود را با آنلاین-خدمات رزرو OpenTable, Inc. در پاسخ به coronavirus OpenTable است waiving هدیه-کارت لیست هزینه ها برای همه رستوران شرکت و هزینه اشتراک برای رستوران ها است که به طور موقت نزدیک است.

یک جدول خالی در جدول 20.

کسب و کار نیز در MiCamp راه حل یک Scottsdale, Ariz., ارائه دهنده کارت اعتباری خدمات پردازش و نرم افزار است که با این نسخهها کار با جدول 20 و حدود 16,000 دیگر تجار. جدول 20 به طور معمول حدود 2000 دلار در ماه در هزینه های پردازش.

“بسیاری از ما بارها و رستورانها و در حال کاهش بیش از 50%; بسیاری از این است زیرا آنها قادر به خدمت به الکل” و مردم قادر به ناهار خوردن در گفت میکا Kinsler مدیر اجرایی 60 نفر شرکت می باشد.

MiCamp به طور موقت به حالت تعلیق حداقل هزینه ماهانه از $35 یا بیشتر برای تقریبا 3500 رستوران ها, میله, کازینو و هتل ها که گفته اند MiCamp آنها به طور موقت بسته شده است. این است که به ارائه پرداخت تلفن همراه دستگاه های خود را بدون پرداخت هزینه به مشتریان است که باید معطوف به takeout.

“هر کس باید در مرحله انجام بخشی خود را گفت:” آقای Kinsler. با درآمد پایین MiCamp متوقف شده استخدام قرار داده و نگه دارید و بر روی چند برنامه ریزی ادغام.

روز چهارشنبه آقای Farrar, جدول 20 کوک شد چک کردن افسردگی دوران دستور هنگامی که او در سراسر آب پای کاستارد ساخته شده از آرد و آب و شکر و کمی کره. چون رستوران خارج شد, عصاره وانیل, او جایگزین وانیل را داراست.

کارکنان رستوران خوردند پای, اما, جدول 20 است که به احتمال زیاد برای اضافه کردن غذا به منو گفت: خانم لیونس که امیدوار است آن را به جلب توجه در رسانه های اجتماعی.

وارن Hamner برگ جدول 20 با برو سفارش.

ارسال به اموزش سیمون در [email protected]

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. هویت خود را از جمله نام خود را محرمانه نگه داشته شود مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>