به عنوان یک دانشجوی جوان عقبی Makki به یاد می آورد او را از تماس با دیگران در مکتب او حضور داشتند که برخی از معمولی استفاده می شود یک کلمه عربی به معنی “برده” برای اشاره به مردم سیاه و سفید.

“شاید 85% از زمان پاسخ است که من می خواهم از مردم … است که اتکاء ما به این معنی نیست که شما منظور ما از آمریکایی ها,'” خانم مکی گفت: در طول یک مجازی پانل بحث و گفتگو در مسابقه یکی از بسیاری از سازمان در پی جورج فلوید مرگ است.

“که یک کل وضعیت دیگر در مورد ضد سیاهی به خصوص علیه آمریکایی های آفریقایی تبار” گفت: خانم Makki که شناسایی به عنوان یک عرب مسلمان.

در هفته های اخیر بسیاری از مسلمانان در ایالات متحده پیوست نژادی عدالت تظاهرات در سراسر کشور و تقبیح نژادپرستی در خطبه های نماز اظهارات و آموزشی است. مسلمانان آمریکایی از سیاه و غیر سیاه نیز داشتن خام مکالمات مثل خانم مکی را به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با پرسش از نژادی سهام تنش و نمایندگی خود را در جوامع دینی.

“هر کس صحبت کردن در مورد این مثل از دایی که در اینجا از اوایل دهه 70 بود که یک بازنشسته دکتر در جایی بازنشسته عضو هیئت مدیره از یک مسجد ، یک دانش آموز دبیرستانی در حومه شهر” خانم Makki ضد نژاد پرستی و ادیان مربی در مصاحبه ای گفت:. “سوال نیاز به فشار بیشتر از چه کلماتی, چه تهمت شما با استفاده از آن شما باید با استفاده از. چگونه می تواند ما را در رسیدن به حقوق صاحبان سهام و … در فضاهایی که ما در واقع می تواند تغییر کند؟”

مسلمانان در امریکا و متنوع هستند. هیچ نژادی یا قومی گروه باعث می شود تا اکثریت مسلمان بزرگسالان آمریکایی و 20 درصد هستند با توجه به یک سال 2017 بررسی توسط مرکز تحقیقات پیو.

Margari هیل, مدیر اجرایی, مسلمان ضد نژادپرستی مشترک می گوید: او تا شاهد افزایش بهره, سوالات و تقاضا از جوامع مسلمان برای تخصص او: او می تواند نگاه یک بیانیه و یا ارائه مباحث به صورت یک برنامه ؟ وجود منابع عربی یا فارسی? است که آن را مناسب تر برای گفتن و یا آفریقایی آمریکایی ؟ او می تواند صحبت در مورد ضد سیاهی?

“شده است وجود دارد بسیاری از تماس و تماس و بازتاب عمیق,” او گفت:. “ما در حال درخواست از مردم برای متعهد به مانند, فراموش شده, شما می دانید, و ساختمان روابط معتبر” که آخرین فراتر از زمان حاضر است.

سوال در مورد چقدر تغییر سراسیمگی از بحث جرقه می تواند اکو کسانی که در مورد یک بزرگتر ملی حساب.

“باز بودن تمام گوشه های مختلف جامعه مسلمان به این گفتگو واقعا قوی راه بی سابقه است و آن را ستوده است” گفت: امام Dawud ولید مدیر اجرایی میشیگان فصل از شورای آمریکایی-اسلامی روابط. “چالش این است که این اعتراضات در نهایت شکست و بعد از فاجعه بازدید کشور ما خواهد شد و این گفتگو همچنان در درون جامعه مسلمان?”

برای این که نمی شود یک لحظه زودگذر آقای ولید گفت: آرایش رهبری در ملی سازمان های اسلامی باید بیشتر کار کرد. او و دیگران نامیده اند بیشتر سیاه مسلمان سخنرانان و نه فقط به بحث در مورد مسابقه و یا فقط در طول ماه تاریخ سیاه.

در جامعه اسلامی آمریکای شمالی که در آن زمان انتخاب هیئت مدیره از 10 مدیران هیچ آمریکایی های آفریقایی تبار, مدیر اجرایی نظیر بشارت سلیم گفت: این سازمان کار کرده است برای افزایش تنوع اما اذعان کرد که بیشتر باید انجام شود.

آفریقایی آمریکایی مسلمان شده اند به خوبی نشان داده و به عنوان سخنرانان در حوادث ایسنا گفت: اما حضور مردم در آن جامعه در کنوانسیون سالانه کم شده.

“ما باید برای انجام کار بیشتر به شما در رسیدن به جامعه” آقای سلیم گفت. “همچنین [به] همان چیزی که دارد اتفاق می افتد از آن جامعه است.”

از طریق امثال هنر و رسانه های اجتماعی هشتگهای از مسلمانان کار کرده اند در سال های اخیر برای تقویت داستان های خود و برجسته کردن یک روایت است که بسیاری از آنها می گویند شده اند را تحت الشعاع قرار داده که از دیگر مسلمانان است. برخی از تأمل در آنچه آن را مانند به سیاه و مسلمان.

برخی از تجارب احساس “طاقت فرسا” خانم هیل گفت. او به خاطر اینکه به عنوان یک “برده” در زبان عربی در یک مسلمان فروشگاه. یکی از او پرسید که آیا او می تواند “واقعا به عنوان خوانده شده” یک کپی از قرآن او می خواست به خرید. “هیچ کس می خواهد به احساس مانند آنها برای توجیه خود و بشریت و یا ایمان خود را.”

Ubaydullah ایوانز ساکن محقق برای آمریکا موسسه آموزش برای مسلمانان می گوید: او تجربه “فردی نژادپرستی” از برخی از مسلمانان است. هنوز هم دیگر سیاه و سفید غیر مسلمانان “باید همیشه به دنبال ساختن جامعه” و کار با آمریکایی های آفریقایی تبار, او گفت:.

آقای ولید مانند بسیاری دیگر می گوید: اسلام می فرستد یک پیام روشن از egalitarianism.

در طول سال شده اند وجود دارد تلاش برای ساخت پل است. اخیرا برخی گرفته اند سوگند در برابر استفاده از کلمه عربی به صورت “برده است.”

دیگران متمرکز بحث در مورد چگونه به منظور بهبود روابط میان عرب و مسلمان صاحبان فروشگاه و جوامع آنها خدمت می کنند. ده ها تن از آمریکایی مسلمان سازمان گرد هم آمدند تا تقاضا پلیس اصلاحات و متعهد به حمایت از سیاه و سفید به رهبری گروه است.

آقای ایوانز اعتبارات جوانتر مسلمانان با مقدار زیادی از کار به چالش کشیدن نژادی و نابرابری. او امیدوار است که “ما حداکثر مسافت پیموده شده از این لحظه” اما می گوید برخی از مسلمانان آمریکایی “بوده است صدمه دیده بد است که آن را سخت را برای آنها به احضار که اعتماد است.”

سیلویا چان-ملک که می آموزد در مورد مسابقه و در مورد اسلام در امریکا در دانشگاه راتگرز گفت: برخی از تنش های بنیادی از divergent views آمریکا است. بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار مسلمانان را در طول تاریخ درگیر اسلام به عنوان یک انکار ضد سیاه نژادپرستی و “به مدت طولانی مشاهده پلیس به عنوان یک تهدید برای جوامع سیاه” او گفت:. در همین حال برخی از مهاجران “واقعا می خواهید به این باور در وعده امریکا” و ایمان در سیستم او اضافه شده است.

و چون اسلام را در تاریخ ایالات متحده است “به حاشیه رانده شده” خانم چان-ملک استدلال غلط توسط برخی در مورد آفریقایی مسلمانان ممکن است شامل تفکر که همه آنها تبدیل و یا عمل یک اصیل فرم از اسلام است.

“اسلام وارد این کشور به عنوان یک مذهبی حضور طریق بدن, فرهنگ و صداها و دیدگاه بنده آفریقایی,” او گفت:. “شما نمی توانید طلاق در اسلام در امریکا از آمریکایی های آفریقایی تبار را تجربه کنند.”

در اخیر مجازی پنل را با توجه به تاریخ سیاه آمریکا مسلمانان و آدرس نژاد پرستی, امام جهاد Saafir گفت که او “امیدوار و خوشحال” در مورد مسلمانان’ پاسخ.

برخی از امامان او گفته اند او را به گفتن آنها می خواهید به یادگیری بیشتر و بهتر درک نژادپرستی. او به برنامه ای برای ارسال آمریکایی آفریقایی تبار امامان مختلف کالیفرنیا مساجد برای یک روز.

“هیچ co-امید بستن مسائل ما در آن روز” او گفت: شرکت کنندگان است. “لذت بردن از خدا نهفته در ما ساختمان جامعه با یکدیگر است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو