به صورت مهاجر farmworkers, کروناویروس جدید می افزاید: بار

در غرب میشیگان اوشنا شهرستان و فراتر از آن coronavirus است پیچیده زندگی کارگران که انتخاب امریکا تازه تولید کند. برای Yesenia Madrigal و خانواده اش به این معنی او شده است قادر به کار از آنجا که او را به مراقبت از بچه ها که نکرده اند قادر به حضور در مدرسه و یا مهد.

می آید که در کنار سایر متغیرها به صورت دائمی ساکنان ایالات متحده و همچنین افزایش تعداد کارگران مهمان که این کار را انجام دهید. در میشیگان اولیه ممکن است یخ به تعویق افتاد مارچوبه برداشت که به نوبه خود باعث ایجاد یک شکاف درآمدی برای نیروی کار خدمه است.

ترکیبی از اواخر برداشت های همه گیر و تاخیر در مزایای بیکاری غرق Madrigal خانواده مراقب باشید برنامه های مالی. بعد از پس انداز خود بودند فرسایش آنها مجبور به فروش یکی از وسایل نقلیه خود را.

داستان خود را نشان می دهد افزایش چالش های اقتصادی و همچنین به عنوان خطرات بهداشتی که farmworkers چهره این سال است. “من به پسر من شغل و همه چیز برای انجام در طول هفته” خانم Madrigal می گوید. “اما آن را همان” زمانی که مدرسه یا مهد باز هستند.

شلبی میشیگان

زمانی که Yesenia Madrigal و خانواده اش برنامه ریزی سالانه خود را در سفر از فلوریدا به اوشنا County, Michigan, آنها فکر سفر خود را به عنوان یک کارگر فصلی خانواده را به عنوان ادامه در سال گذشته است. آنها می رسند در زمان ممکن است مارچوبه برداشت یک استراحت کوتاه و سپس شیرجه رفتن به درخت میوه فصل قبل از بازگشت به فلوریدا. فرزندان خود را خواهد بود قادر به رفتن به مدارس و شروع برنامه در حالی که او شوهرش Lazaro و 22 ساله پسر هکتور Vasquez بودند بدست آوردن پول است.

نه به طوری که در سال 2020 است. COVID-19 و در نتیجه اقامت در خانه سفارشات ارائه شده یکی-دو پانچ از موانع به Madrigal خانواده و اضافه شدن فشار اضافی به مهاجر مزرعه کار سیستم برای کارگران و کارفرمایان به طور یکسان.

“هنگامی که من برای اولین بار شنیده ام در مورد [COVID-19] من فکر کردم ‘OK بچه ها نمی تواند در مدرسه و این یک معامله بزرگ است.’ من 2 ساله است و او نمی تواند به مراقبت از. بنابراین من مجبور به ماندن در خانه و این بدان معناست که من نمی خواهد بود قادر به رفتن به محل کار” خانم Madrigal می گوید.

وجود حدود 2.4 میلیون فصلی farmworkers در ایالات متحده از جمله ساکنان دائم “به دنبال محصول” کارگران مانند Madrigal خانواده و کارگران که برای آمدن به ایالات متحده آمریکا از کشورهای دیگر است. کسانی که کارگران از مکزیک و آمریکای مرکزی جامائیکا و به عنوان دور به عنوان آفریقای جنوبی.

در این زمان همه گیر و حتی به عنوان مواد غذایی-کارگران صنعت از جمله مواد غذایی کارمندان به دست آورده اند توجه عمومی برای ارائه “ضروری” خدمات فصلی farmworkers باقی می ماند تا حد زیادی از محل موردتوجه وتماشای عموم. آنها وظیفه داریم با چیدن مقدار مواد غذایی در امریکا در حالی که رو به افزایش چالش ها و خطرات بهداشتی ناشی از کوروناویروس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

و آنها در حال انجام این کار دشوار است برای پرداخت کم است. متوسط پرداخت برای farmworkers در سال 2019 شد $13.99 در هر ساعت – 60 درصد از آنچه در ایالات متحده تولید و nonsupervisory کارگران در خارج از بخش کشاورزی به طور متوسط با توجه به تجزیه و تحلیل توسط موسسه سیاست اقتصادی. برای افزایش سهم که برای آمدن به ایالات متحده در یک مهمان کارگر اساس فدرال تعیین حداقل محدوده توسط دولت از $11.71 به $15.83 یک ساعت پس از پیشنهاد کاهش برطرف شد در این بهار.

“ضروری کارگران مزرعه در ادامه قرار دادن مواد غذایی در جدول ما اما اغلب نمی توانند خوراک خود و خانواده” ایالات کارگران مزرعه جمهور ترزا رومرو در بیانیه ای گفت: اوایل این ماه منتشر شد. “ما را حفظ خواهد کرد فشار برای به فوریت نیاز به درمان,” او گفت: مانند پرداخت مرخصی استعلاجی صرف نظر از اندازه از یک کارفرما.

مارکو Bello/ایسنا

کارگران مهاجر از مکزیک انجام ظروف پر شده با زغال اخته در یک مزرعه در لیک ویلز فلوریدا در 31 مارس سال 2020 است. به عنوان فصل برداشت رمپ تا تولید کنندگان اضافه شده است اقدامات ایمنی در طول یک بیماری همه گیر قرار می دهد که farmworkers در خطر است.

اینجا در غرب میشیگان اوشنا شهرستان در اوایل ممکن است یخ اضافه شده یک لایه اضافی از پریشانی برای هر دو تولید کنندگان و farmworkers. یخ مجبور مارچوبه تولید کنندگان به قطع کردن و دور انداختن آسیب دیده نیزه و سپس صبر برای آنها را به رشد دوباره به ارتفاع مورد نیاز برای فروش به بازار تازه. تاخیر در به نوبه خود باعث ایجاد یک شکاف درآمدی برای نیروی کار خدمه است.

فرسایش پس انداز و افزود: وظایف

ترکیبی از اواخر شروع برداشت این بیماری همه گیر و تاخیر در ورود مزایای بیکاری – که هنوز وارد نشده که از ژوئن 10 – غرق دقیق برنامه های مالی قرار Madrigal خانواده است که به طور معمول راهنمای انتقال آنها به عنوان شمال. بعد از پس انداز خود بودند فرسایش آنها مجبور به فروش یکی از وسایل نقلیه خود را.

از وجود آن شده است یک بازی انتظار تا زمانی که سبب شیوع ایالت میشیگان بیکاری سیستم می تواند ارائه مزایای. تا زمانی که کودکان می تواند بازگشت به مدارس و روز-امکانات مراقبت از خانم Madrigal یک شهروند ایالات متحده تا به حال به مراقبت از فرزندان خود را که بیش از حد جوان برای کار در این زمینه و نگه داشتن آنها را اشغال کردند در حالی که دفع خستگی.

“خدا را شکر آنها بچه های خوب,” او می گوید. “من آنها را مشغول نگه دارید. من 2 سال است که با داشتن یک زمان سخت با سخنرانی اما با من که من شده اند کمک به او را با آن. من به پسر من شغل و همه چیز برای انجام در طول هفته. اما آن را به همان حال در مدرسه است.”

به عنوان فصل برداشت رمپ تا در سراسر کشور در یک زمان از همه گیر ایمنی کارگر می شود حتی بیشتر از نگرانی. به دلیل ایمنی مواد غذایی مقررات برخی از کارگران در حال حاضر نیاز به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله ماسک و لباسهای قبل از COVID-19. اجتماعی فاصله آسان تر است برای رسیدن به در منزل کار بسته به فاصله ردیف و فاصله بین درختان میوه و بوته. اجتماعی فاصله می شود بیشتر به چالش کشیدن در داخل خانه که در آن مناطق مانند بسته بندی و بازرسی خطوط به طور سنتی به افراد مشغول به کار در نزدیکی.

برای کارگر فصلی ارائه دهنده خدمات سازمان 2020 به معنای پیدا کردن راه های جدید برای کمک به مشتریان. Telamon غیر انتفاعی است که فراهم می کند خدمات آموزشی به کارگر خانواده است هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد دولتی تصویب به باز کردن آن 13 شروع به سر و مراکز.

دونالد Kuchnicki نیروی کار و خدمات حرفه ای مدیر Telamon در میشیگان گفت: این سازمان شده است گرفتن آماده برای روز مراکز می تواند بازگشایی شده است. کارکنان مشغول سفارش لوازم نظافتی و بهداشتی و ایجاد بهترین شیوه برای نظارت بر برای ویروس.

“ما شده است رسیدن به کارگر خانواده های آنها به عنوان بازگشت به منطقه است. این واقعا یک مبارزه با خانواده هایی که می خواهند مراکز باز شود اما ما باید به اندازه گیری در رویکرد ما” آقای Kuchnicki می گوید.

این ویروس تا به معرفی یک استارک ارزیابی ریسک به زندگی کارگران و خانواده های آنها به عنوان تعادل نیاز به درآمد برابر خطر ابتلا به یک بیماری جدی است که آمار برخی از کارگر جوامع سخت است.

“اگر شما احساس بیمار می خواهید به اجازه کسی می دانم یا می خواهید به نگه داشتن آن را به خودتان ؟ اگر تست شما مثبت آخرین چیزی که شما می خواهید برای انجام شده است را توجه به خود” آقای Kuchnicki می گوید.

مزرعه کسب و کار مانند Scaroni, خانواده از شرکت ها که در عمل مزارع در غرب ایالات متحده می گویند که آنها به دنبال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های اجتماعی فاصله و PPE. مزارع خود آموزش کارگران در مورد نحوه استفاده از ماسک و دستکش و روش های مناسب بهداشتی در این زمینه و در مسکن. در زمینه برگ سبز برداشت و بسته بندی ماشین آلات در حال حاضر شامل پلاستیک موانع بین کارگران است.

عدم قطعیت برای کشاورزان

صنعت دست و پنجه نرم کردن با قطعیت در بسیاری از جبهه ها از تغییر تقاضا (به عنوان رستوران عملیات محدود) به یک در حال حاضر تنگ عرضه از کارگران کشاورزی. در برخی موارد کارگران شده اند قادر به آمدن به ایالات متحده به دلیل مشکلات اخذ ویزا و محدود مسافرت هوایی. برخی از کشاورزان در ضمن باید تنظیم خود محصول ترکیب این سال به کمتر کار فشرده.

“در بیشتر قسمت ها به نظر می رسد که به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند کارگران آنها در حال رفتن به سعی و برداشت محصولات آنها در طول تاریخ تولید شده می گوید:” مایکل مارش مدیر اجرایی شورای ملی کشاورزی کارفرمایان. “کشاورزان بسیار نوآورانه در پیدا کردن راه حل. آنها نورد با این کار و انجام می شود به عنوان به خوبی با آن را به عنوان آنها می توانند.”

کارگران و متحدان آنها نیز در تلاش برای کنار آمدن روز به روز.

“ما می خواهیم برای باز کردن سر شروع مراکز که مناسب, اما ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را در بهترین منافع خانواده” آقای Kuchnicki می گوید و اشاره کرد که خدمات احتمالا ارائه شده در کوچکتر کلاس درس شدند. “بسیاری وجود دارد در حال حرکت قطعه از این وضعیت چالش برانگیز است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>