برای بسیاری از کار از راه دور در حال تبدیل شدن دائمی در پی Coronavirus

مارتین سورل رئیس لندن با شرکت رسانه های S4 سرمایه PLC در یک کنفرانس در ماه نوامبر. آقای سورل می گوید coronavirus همه گیر ساخته شده او را به تجدید نظر در همه جا از اجاره فضای اداری و شرکت خود را WeWork رد پای.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

شرکت در سراسر اقتصاد با توجه به تغییر دائمی به کار از راه دور در پس از شیوع کروناویروس زیر رهبری tech-بخش giants.

“این خواهد بود که یک شوک الکتریکی به سیستم” گفت: پل Daugherty, افسر ارشد فناوری برای شرکت مشاوره Accenture PLC. “شرکت در قلاب به تجدید نظر در این کار تجربه و کار, ابزار خود را برای cocooning کارکنان.”

Facebook , Inc. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ روز پنجشنبه اعلام کرد قصد دارد به پیکربندی مجدد عملیات بیش از ده سال آینده برای فعال کردن به نیمی از آن 45,000 کارکنان به محل کار از خانه.

این حرکت را به شرح زیر اعلام کرد هفته گذشته توسط Twitter , Inc. اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه به طور نامحدود. شرکت تجارت الکترونیکی Shopify , Inc. روز پنجشنبه همچنین گفت که قصد دارد به اجازه اکثر کارکنان کار از راه دور در آینده است.

Remarking در Facebook برنامه های هارون Levie, مدیر عامل و موسس شرکت ابر Box , Inc., گفت: در یک صدای جیر جیر: “فقط به عنوان Intel HP و دیگران در اصل تعریف ما چگونه عمل برای چندین دهه در فناوری ما را ببینید یک تعریف برای قرن 21 توسط دیجیتال جدید شرکت است.”

از باز کردن دفتر برای توسعه سریع روند در بخش فن آوری راه percolating به گسترده تر شرکت های بزرگ جهان است. برخی از شرکت های خارج tech زیر کت و شلوار در حرکت دائمی از راه دور کار می کنند.

یک دفتر در روتردام در هلند است که راه اندازی شده است به جای اجتماعی فاصله.

عکس: رابین اوترخت اکشن/مطبوعات/زوما پرس

قبل از coronavirus آمار, بازاریابی و تبلیغات مغول مارتین سورل فکر می کردم که اجاره فضاهای اداری و WeWork رد پای خود را در لندن با شرکت رسانه های S4 سرمایه PLC لازم بودند.

اما او مجددا که حدود یک ماه به گسترده مستندات است که محوری روزمره کسب و کار آنلاین. “ما در حال شکستن ما اجاره و فکر کردن در مورد داشتن مردم به صرف زمان بیشتری را در خانه” او گفت:.

بیش از 80 ٪ از سرمایه گذاری در فن آوری ارائه دهندگان گفت: مشتریان شرکت های بزرگ در ماه گذشته خرید برای ارتباطات و همکاری های دیگر از راه دور-کار ابزار از 76 درصد در ماه مارس با توجه به یک نظرسنجی از بیش از 200 ایالات متحده شرکت فنی توسط آن صنعت گروه تجارت CompTIA.

لینک Corp. مدیران نیز شاهد روند در حال ظهور نشان می دهد که از راه دور کار می کنند ممکن است تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای پذیرفته شده گفت: کارین Thu, اقتصاددان ارشد در شرکت مایکروسافت تابعه.

در ماه گذشته لینک ثبت 28 درصد افزایش در کار از راه دور ارسال و 42 درصد افزایش در جستجو با استفاده از عبارات “از راه دور” و یا “کار از خانه” خانم Thu گفت: در اخیر کنفرانس وب.

بیشتر از مجله CIO

  • بزرگ با تکنولوژی شرکت های آماده برای خرید ولگردی و قانونی شکنی 21 مه سال 2020
  • مایکروسافت کوانتومی-خدمات محاسبات جذب مشتریان جدید مارس 19 سال 2020
  • با کار از راه دور در اینجا به ماندن در آن مدیران ارزیابی مجدد اولویت های تکنولوژی 18 مه سال 2020

انجمن بزرگ ارائه دهندگان در حال شرط بندی که تقاضا برای کنترل از راه دور-کار و تجارت-تداوم ابزار خود ادامه خواهد داد و پس از منطقه ای مستندات برداشته صنعت تحلیلگران می گویند.

که انتظار می رود به درایو افزایش خرید توسط شرکت بزرگ ارائه دهندگان آن در شکار برای راه اندازی و توسعه همکاری مدیریت دسترسی و قابلیت های دیگر با هدف حمایت از پراکنده نیروی کار است.

“مقیاس که ما اجرا شده و در حال انجام اتکا از راه دور کارگر تکنولوژی دائمی خواهد بود و این تا حد زیادی به فرآیندهای کسب و کار است که ممکن است برای بررسی تغییرات پتانسیل” گفت: Nigel فالکنر افسر ارشد فناوری در شرکت سرمایه گذاری T. Rowe Price Group ,Inc. در یک ایمیل.

آقای فاکنر گفت که در آینده تیم خود را بیشتر متمرکز بر ارائه این فن آوری زمینه ای برای حمایت از هر دو بهره وری و انعطاف پذیری برای کارکنان کار از خانه.

کریگ Malloy, مدیر عامل شرکت نرم افزاری LifeSize گفت: پاسخ به همه گیر می داد زنده ماندن از کار از راه دور برای بسیاری از کسب و کار است که تا به حال دسترسی به تکنولوژی لازم اما تردید به گسترش عمل.

“این نقطه اوج است به صورت گسترده از راه دور کار می کنند و ما انتظار داریم برای دیدن کارفرمایان در ادامه به فعال کردن دائم کار از خانه ترتیبات برای توزیع در تیم” آقای مالوی گفت.

که انتقال نیاز به فراتر از چسبیده با اقدامات اضطراری در محل قرار داده برای حفظ کسب و کار در حال اجرا در میان منطقه ای مستندات گفت: Darren Murph از راه دور در نرم افزار توسعه دهنده GitLab Inc., که در آن هر کس با این نسخهها کار از راه دور.

“آنچه ما در حال تجربه در حال حاضر واقعا عمدی در کار از راه دور آن را بحران ناشی از کار از خانه” آقای Murph گفت.

اما با توجه به اقدامات اضطراری شرکت ها خواهد آمد به می دانم که پراکنده نیروی کار بسیار کارآمد تر و مولد راه انجام کسب و کار و بسیاری باعث خواهد شد برای نصب دائمی از راه دور-کار زیرساخت ها و برنامه های آقای Murph گفت.

“بحران کنونی شتاب پذیرش کار از راه دور با حداقل 10 سال,” او گفت:.

نوشتن به آنگوس Loten در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>