برای Grocers, تخم مرغ گران تر شدن

افزایش قیمت تخم مرغ همراه با تغییر قیمت مواد غذایی دیگر کالاها هستند ترکیبات فروشنده’ بودجه بندی چالش است.

عکس: جان Rucosky/آسوشیتد پرس

عمده فروشی تخم مرغ به قیمت بیش از سه برابر به عنوان مصرف کنندگان coronavirus رانده خرید تخلیه قفسه های سوپر مارکت تا ستون هزینه برای فروشنده به عنوان آنها مبارزه برای حفظ جزء اصلی در سهام و مقرون به صرفه است.

تخم مرغ قیمت برای فروشنده در سراسر ایالات متحده به طور متوسط $3.01 یک دوجین در پایان هفته گذشته در مقایسه با 94 سنت در آغاز ماه مارس با توجه به وزارت کشاورزی داده است.

که افزایش دور جلبک افزایش هزینه برای مشترک دیگر مواد غذایی مانند گوشت گاو زمین. عمده هزینه ها برای کل جوجه, کره, پنیر و ژامبون کاهش یافته است با وجود مصرف کنندگان عجله به سهام تا حدودی به دلیل ياوه تقاضا از رستوران ها.

مصرف کنندگان ناگهانی افزایش تقاضا برای تخم مرغ—با برخی از سوپر مارکت سفارش چهار تا شش برابر معمولی و حجم صنعت مقامات تخمین زده می—آید بعد از یک پول-از دست دادن سال برای بسیاری از ایالات متحده تولید تخم مرغ که باعث شد برخی به کوچک شدن خود گله.

افزایش قیمت تخم مرغ همراه با سرعت در حال تغییر قیمت مواد غذایی دیگر کالاها هستند ترکیبات فروشنده’ بودجه بندی و برنامه ریزی چالش به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای آمریکایی به تغییر از رستوران ناهار خوری به غذا خوردن در خانه. افزایش قیمت ها خسته کننده برخی از مواد غذایی زنجیره ای مدیران که در حال تقلا برای تضمین تامین و girding برای افزایش قیمت و حتی بالاتر در حالی که تلاش برای نگه داشتن ثبات قیمت ها برای مصرف کنندگان است.

فروشندگان پیش بینی می کنند که تخم مرغ تامین خواهد ماند ، در آن طول می کشد چهار تا پنج ماه به منظور بالا بردن مرغ به تخم مرغ-تخمگذار سن و تعداد کمی از کشاورزان تا کنون طرح جدید برای ساخت انبارها و یا به طور قابل توجهی گسترش گله خود در پاسخ به کروناویروس محور افزایش تقاضا.

آنتونی Hucker مدیر اجرایی جنوب شرقی فروشنده گفت: “تخم مرغ است که تا کنون شدیدترین و سریع ترین از نظر سرعت افزایش دهد.” قیمت بالاترین آنها شده اند پس از آنفولانزای مرغی از 2015 و عرضه است به احتمال زیاد به تنگ تر گفت: آقای Hucker که سر زنجیره ای از بیش از 700 فروشگاه که شامل Winn-Dixie و Bi-Lo زنجیر.

تخم مرغ بیشتر از قفسه های تنگ تر و فشار بر فروشگاه های مواد غذایی’ حاشیه سود. بیش از چهار هفته منتهی به مارس 22 خرید و فروش تخم مرغ تازه در آمریکا فروشگاه های خرده فروشی حدود 30 درصد بالاتر از ماه قبل با توجه به تحقیقات بازار شرکت جمهوري اسلامي ايران. قیمت خرده فروشی کاهش یافته و در حدود 5 درصد است.

شیدا Edeker رئیس جمهور میانه زنجیره ای مواد غذایی Hy-Vee, Inc., گفت: این سخت است به درخواست مصرف کنندگان را به پرداخت بیشتر برای تخم مرغ و دیگر پروتئین به عنوان همه گیر درایوهای مردم به سهام. تخم مرغ مدت طولانی است که یک منبع ارزان پروتئین برای خانواده های کم درآمد مواد غذایی-صنعت مقامات گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه قیمت تخم مرغ در مواد غذایی خود را? آیا شما دیده می شود یک چشم انداز مثبت در هزینه های مواد غذایی? پیوستن به مکالمه زیر.

“هزینه های در حال بالا رفتن در حال حاضر” آقای Edeker گفت. “ما فقط در حال رفتن به مجبور به از دست دادن پول در تخم مرغ است.”

لینکلن Neb.-بر اساس B&R Stores, Inc. فروش یک دوجین تخم مرغ برای $2.48 هر چند زنجیره ای پرداخت $2.93 از 98 سنت در دو هفته قبل. برخی از محصولات نیز افزایش قیمت اما نه به اندازه تخم مرغ است. B&R قیمت عمده فروشی گوشت افزایش 25 ٪ یا $1 بالاتر در هر پوند و مرغ و گوشت خوک قیمت بالا رفت و حدود 15 درصد است.

“ما همه فروش تخم مرغ زیر قیمت بازار. در مورد گیره مانند تخم مرغ وجود دارد که شما پول و زمان هنگامی که شما از دست دادن پول” گفت: Mark Griffin, رئيس جمهور از B&R, فروشگاه ها.

برای نگه داشتن تخم مرغ در انبار های زنجیره ای خریداری مازاد موجودی از مواد غذایی-خدمات توزیع Sysco Corp. که به طور فزاینده ای در حال فروش مواد غذایی به سوپر مارکت ها به عنوان رستوران ،

مارگاریتا هیگز 26 سال اقامت در خانه مادر گفت: او نگرانی در مورد پتانسیل افزایش قیمت به دلیل خانواده او می رود از طریق سه تا چهار دوجین تخم مرغ در هر هفته.

“این چیزی است که سخت به جای در رژیم غذایی خود گفت:” خانم هیگز که زندگی در هوستون با دوقلوها پدر و مادر و برادر. “ما شده است خوردن مقدار زیادی از تخم مرغ است.”

سخت ترین ضربه متحده بریس برای coronavirus عفونت apex, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شده است و داده ها از یک سفر شرکت نشان می دهد که بسیاری از چینی ها را آغاز کرده اند که سفر دوباره. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Angus دندانه/مهر نیوز

این افزایش به دنبال یک دوره دشوار برای آمریکا تولید تخم مرغ که به طور متوسط از دست 2.7 سنت به ازای هر ده تخم مرغ های تولید شده در سال گذشته با توجه به آیووا مبتنی بر تخم مرغ, صنعت, مرکز صنعت-بودجه گروه تحقیقاتی در دانشگاه ایالتی آیووا. Cal-مین Foods , Inc., بزرگترین متحده آمریکا, تخم مرغ تامین کننده در مارس 30 گزارش 10% کاهش در فروش برای سه ماهه منتهی به فوریه. 29 به دلیل غرق شدن قیمت تخم مرغ بالا و منابع با سود انداختن در حدود دو سوم از سال قبل از آن به $13.7 میلیون.

Coronavirus محور و تقاضا می تواند یک ثروت باد آورده برای Cal-مین و دیگر تخم مرغ تامین کنندگان. مدیر اجرایی Dolph بیکر گفت که در هفته های اخیر برخی از تخم مرغ قیمت ها شروع به پریدن کرد و به سطح رکورد و می سی سی پی-بر اساس شرکت تا کنون اجتناب عرضه و یا اختلال در حمل و نقل.

خوراک و سوخت—دو تا از بزرگترین هزینه در تولید تخم مرغ—در حال ارزان تر شدن. ذرت و سویا با قیمت های آتی در ماه مارس کاهش یافت و 7.5 درصد و 0.8 درصد بود. قیمت بنزین در برخی از نقاط کشور نیز با کاهش به زیر 1 دلار یک گالن.

کشاورزان بیش از چند سال گذشته ساخته جدید انبارها برای تامین سوپر مارکت و رستوران های زنجیره ای ” مورد نیاز برای قفس-رایگان تخم مرغ اما تا به حال به طور قابل توجهی کاهش تعداد متعارف تخم مرغ, تخمگذار جوجه, که منجر به ایالات متحده آمریکا, تخم مرغ, لوازم. که تغییر در آغاز این سال به عنوان کشاورزان از دسامبر منقبض شده تعداد کل تخم مرغ, تخمگذار جوجه, با 11.6 میلیون یا 3.4 درصد به وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین می زند.

R. W. Sauder که بازار 7 میلیون مرغ در لیتیتز Pa. کاهش 15 درصد از گله خود را چند ماه پیش به آن را در خط با پیش بینی تقاضا که نمی حساب به صورت یک بیماری همه گیر.

“ما تغییر نمی کند قیمت گذاری شده است. این همه در رانده خالص تقاضا” رئیس جمهور علامت Sauder گفت.

Coronavirus رانده است تا قیمت ها سریع تر از 2015 آنفولانزای مرغی, شیوع بیماری که منجر به مرگ حدود 10 درصد از داخلی تخم مرغ مرغهای تخمگذار. در اواسط 2015, فروشی, قیمت تخم مرغ با صعود حدود 126 درصد بیش از یک دوره چهار ماه پس از اولین متحده آمریکا, تخم مرغ, مزرعه, مورد, تایید شد, با توجه به آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده.

باب julia davis, مدیر عامل شرکت ایندیانا مبتنی بر نمایندگان مجلس تخم مرغ مزارع گفت: فروش رسید 35% تا 40% در هفته های اخیر. اما آقای julia davis گفت: شرکت خود را بالا می برد که در حدود 10 میلیون مرغ در چهار عملیات کشاورزی نیست به احتمال زیاد به درو آستین ، سود به دلیل فروش آن قیمت ها توسط اداره قراردادهای مربوط به قیمت دانه و عوامل دیگر.

نمایندگان مجلس مدرج بعد از آن گله در سال 2019 است و برخی از انبارهای خالی نشسته اما آقای julia davis گفت که او نیست و در عین حال برنامه ریزی در در آوردن جدید مرغ. “هنگامی که ما از طریق coronavirus خواهید بود آن را به کسب و کار به عنوان معمول است.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Jaewon کانگ در [email protected] و یعقوب Bunge در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>