J&J اجرایی الکس Gorsky در دادگاه های ایالتی در نیوبرانزویک, N. J., در روز دوشنبه. یک قاضی دستور داد او را به شهادت. عکس: لوکاس جکسون/ایسنا

NEW BRUNSWICK, N. J.— Johnson & Johnson مدیر اجرایی الکس Gorsky شهادت در دادگاه روز شنبه برای اولین بار در دادخواهی بیش از ایمنی خود شرکت امضا پودر بچه و گفت: این شرکت اقدامات برای اطمینان از آن است که امن برای استفاده است.

“به من گفته شد توسط کارشناسان در این زمینه است که در واقع ما با استفاده از مناسب ترین, ترین به روزترین روش های مطمئن ما تالک امن بود” آقای Gorsky گفت: در نیوجرسی دولت دادگاه فقط چند بلوک از دفتر مرکزی شرکت.

آقای Gorsky کار کرده است که در J&J بسیاری از حرفه خود و به رهبری این شرکت از سال 2012 علنا دفاع ایمنی یکی از شرکت های شناخته شده ترین محصولات نوزاد جانسون پودر پس از دادخواهی بیش از این موضوع شروع به کوه در سال های اخیر است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه واکنش های خود را به الکس Gorsky شهادت? چه سوال دیگر آیا شما در محاکمه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در یک ویدیو ارسال شده در J&J وب سایت و یک مصاحبه تلویزیونی در CNBC “پول دیوانه با جیم کرامر” در دسامبر 2018 آقای Gorsky گفت: J&J همکاری با تنظیم کننده و آزمایش است که تا به حال نشان داده شده است آن پودر تالک به امن است.

شاکیان وکلا گفت: این اظهارات را آقای Gorsky یک شاهد کلیدی در مورد دلیل نظرات خود را تقویت شرکت انجام کتمان خطرات ناشی از پودر تالک.

وکلای نمایندگی از چهار نفر که اتهام در پرونده های حقوقی که, J&J را تالک پودر حاوی آزبست و استفاده از این پودر باعث سرطان ریه شناخته شده به عنوان مزوتلیوما.

J&J یکی از بزرگترین سازندگان محصولات بهداشتی سعی کرده بود برای نگه داشتن آقای Gorsky از شهادت با این استدلال که او تا به حال هیچ دخالت در تحقیق و توسعه و یا تست J&J تالک حاوی پودر و که بسیاری از شاکیان استفاده از پودر رخ داده است قبل از آقای Gorsky در زمان سکان این شرکت است.

یک قاضی دستور داد او را به شهادت حاکم است که آقای Gorsky عمومی در مورد اظهارات J&J را تالک پودر ساخته شده شهادت او مربوط به این مورد است.

در مورد 16,800 شاکیان شکایت علیه J&J در ایالات متحده دادگاه های فدرال و ایالتی ادعا این شرکت پودر تالک ناشی از سرطان و J&J نتوانست به درستی هشدار می دهند مصرف کنندگان از این خطر است. J&J است استدلال خود را تالک پودر امن است را شامل نمی شود آزبست می کند و باعث سرطان می شود.

بیش از دو دوجین دعاوی رفته اند به محاکمه در دادگاه های ایالتی و برخی از J&J کارکنان شهادت در دادگاه. آقای Gorsky قبلا ارائه رسوب اما تا روز دوشنبه تا به حال شهادت در دادگاه.

او در شهادت ایستاده برای بیش از چهار ساعت در مواجهه با وکلای شاکیان و J&J.

در دادگاه یک شاکیان وکیل نشان داد آقای Gorsky چند اسناد و مدارک شرکت از دهه 1970 که در آن کارکنان و یا شرکت مشاوران نوشت: آنها نمی خواهید به اتخاذ یک آزمایشگاه جدید-تست تکنیک که قادر به تشخیص آزبست در تالک در کوچکتر غلظت نسبت به روش J&J استفاده شد که در آن زمان.

آقای Gorsky گفت: او با تکیه بر کارشناسان این شرکت که ابراز اعتماد به نفس در روش های این شرکت با استفاده از بیش از چند دهه. آقای Gorsky همچنین گفت که او نمی خواند همه از تاریخی شرکت اسناد و مدارک مربوط به ایمنی آن پودر تالک.

رئیس اجرایی ظاهر ناشی از یک مورد که برای اولین بار به دادگاه رفت سال گذشته است. در ماه سپتامبر یک هیئت منصفه در دادگاه های ایالتی در اینجا اعطا مجموع $37.3 میلیون نفر به چهار نفر که با استفاده جانسون پودر بچه و یا پودر دیگر J&J استفاده می شود به بازار دوش به دوش.

هیئت داوران در بر داشت این شرکت در معرض آنها را به آزبست در پودر و موفق به هشدار از خطر و که آن را ناشی از مزوتلیوما. خسارت در نظر گرفته شده برای جبران شاکیان برای آسیب آنها رنج می برد.

مرحله دوم از همان مورد در راه این ماه قبل از های مختلف هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا J&J باید پرداخت شاکیان اضافی خسارت تنبیهی به عنوان مجازات برای این شرکت انجام شده است. J&J قصد دارد به دادگاه تجدید نظر در ماه سپتامبر حکم پس از محاکمه به اتمام است.

این شرکت موفق به کسب برخی از تالک محاکمه احکام از جمله چند اواخر سال گذشته نیز تا به حال برخی از هزینه ضرر و زیان دیگران مانند یک 2018 حکم توسط یک سنت لوئیس داوران سفارش این شرکت به پرداخت $4.7 میلیارد دلار به 22 زنان و خانواده های آنها که اتهام این زنان استفاده از J&J را پودر ناشی از سرطان تخمدان است. J&J جذاب است که حکم و سایر ضرر و زیان است.

این سوال که آیا J&J را تالک پودر حاوی آزبست هایش دوباره پاییز گذشته. در ماه اکتبر سازمان غذا و دارو گفت: قرارداد آزمایشگاه تا به حال شناسایی شده مقدار بسیار کم از آزبست در یک بطری نوزاد جانسون پودر.

J&J به یاد می آورد در مورد 33,000 بطری از همان مقدار زیادی به عنوان یک اقدام احتیاطی اما گفت: پس از آن تست توسط آزمایشگاه های این شرکت استخدام بدون آزبست در همان بطری و بسیاری.

در نور از FDA تست یافته های شاکیان’ وکیل دوشنبه گفت: آقای Gorsky نمی تواند می گویند تحت سوگند که هیچ آزمایشات نشان داده اند آزبست در J&J را به پودر. “درست است” آقای Gorsky گفت.

آزمایشی است که انتظار می رود برای ادامه به ماه فوریه است. J&J گفت: در یک بیانیه نوشته شده است آن را به حرکت به جلو با دفاع از آن و به نظر می رسد به جلو به ارائه شواهد.

نوشتن به پیتر در لوفتوس peter.loftus@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su