برای اقتصاد بدتر از Coronavirus خاموش شدن ناگهانی ممکن است بیش از

آخرین امیدوار اقتصادی نشانه همزمان با آهسته بازگشایی چندین ایالت از جمله ایالت پنسیلوانیا.

عکس: کریستوفر دولان/آسوشیتد پرس

بارهای کامیون در حال رشد دوباره. مسافرت هوایی و رزرو هتل هستند تا کمی. برنامه های کاربردی وام مسکن در حال افزایش است. و بیشتر مردم در حال استفاده برای باز کردن کسب و کار جدید.

این میان برخی از نشانه های اولیه اقتصاد ایالات متحده است که همیشه تا به آرامی خزنده به زندگی است.

مقدار زیادی از داده ها نشان می دهد این کشور هنوز فرو رفته در رکود شدید در آوریل و مه با کلی فعالیت های کسب و کار در حال سقوط و اخراج افزایش—هر چند آهسته تر از در اوایل هفته از coronavirus بحران است. پیش بینی های فعلی باید اقتصاد پیمانکاری 6 درصد به 7 درصد در سال جاری و نرخ بیکاری طولانی در دو رقمی درصد در حالی که برای. اما برای اولین بار از زمان همه گیر مجبور گسترده ایالات متحده کسب و کار بسته شدن در ماه مارس آن را به نظر می رسد شرایط در برخی از گوشه و اقتصاد نیست بدتر و حتی ممکن است بهبود است.

“اگر این موج تنها [از coronavirus] به نظر می رسد مانند ما کف و روند عادی را آغاز کرده است” گفت: بث ان Bovino ایالات متحده اقتصاددان ارشد در S&P رتبه جهانی.

هزینه های هتل و رستوران ها و خطوط هوایی و سایر صنایع صدمه دیده اجتماعی فاصله کم باقی مانده است اما به نظر می رسد به توان برداشت تا. تعدادی از مسافران در حال عبور از طریق حمل و نقل اداره امنیت امنیت غربالگری بازرسی کاهش یافت و به 87,534 در مارس 14, 96 درصد زیر همان روز از یک سال پیش از آن. اما در مارس 22, شکل, تا به حال بیش از سه برابر به 348,673 هر چند که هنوز هم پایین 88% از همان بعد از یک سال قبل است. در ضمن داده ها از آنلاین رستوران-رزرو شرکت OpenTable نشان می دهد شام شروع به بازگشت در چند متحده است.

“ما در گذشته از طریق در شرایط اوج آسیب” گفت: Gregory Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد با فرکانس بالا از شاخص های نشان دادن “رو دوباره بجای اول برگشتن در شرایط چقدر مردم صرف.”

“شما می توانید ببینید که به نوبه خود در داده ها است که دلگرم کننده است,” او گفت:, “اما شما باید به دقت و توجه است که ما در حال بازگشت از بسیار سطح افسرده است.”

صنعت حمل و نقل نشان می دهد روند. اعداد پایین باقی می ماند تاریخی استانداردهای اما نشان می دهد حمل تبدیل شده اند یک گوشه.

Truckstop.com که اقدامات تقاضا در حمل و نقل را در بازار می گوید: آن هفتگی شاخص بهبود یافته برای چهار هفته متوالی و در دسترس بارهای بودند تا 27 درصد در هفته منتهی به مارس 18.

DAT Solutions LLC است که منطبق حمل و نقل محموله های موجود در کامیون می گوید آن شاخص برای بارهای موجود افزایش 22% هفته منتهی به مارس 10 از هفته گذشته است.

قدیمی قلمرو حمل و نقل خط , Inc., یکی از بزرگترین کامیونداران در آمریکا گفت: حجم آن به شدت کاهش یافت و در آغاز مارس اما اجرایی گرگ گانت گفت: در یک درآمد تماس که تقاضا “باقی مانده است نسبتا ثابت پس از آن.”

“ما می خواهم به فکر می کنم که بدترین پشت سر ما” آقای گانت گفت.

این نظر توسط تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett روز یکشنبه گفت که وجود دارد نوپای نشانه اقتصاد ایالات متحده را آغاز کرده است برای بهبود یافتن از آسیب انجام می شود از خاموش شدن ناگهانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس حتی اگر او گفت: نرخ بیکاری می تواند حرکت بالا 20% در ماه مه.

“من فکر می کنم ما بسیار بسیار نزدیک به یک نقطه عطف نظر از فعالیت های کسب و کار و احتمالا حدود یک ماه دور از نظر اشتغال او گفت:” در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

آغاز آوریل مشخص شده یک تغار برای املاک و مستغلات فعالیت با توجه به داده ها از ShowingTime یک املاک و مستغلات ارائه دهنده نرم افزار. با شهرستانها در سراسر ایالات متحده تعطیل ملک نمایش برنامه ریزی شده در سراسر کشور—اندازه گیری خریدار و تقاضا—بود پایین و نزدیک به 50 درصد در اواسط ماه آوریل است اما برداشت این ماه است. نمایش فعالیت های اندازه گیری به عنوان یک نورد هفتگی متوسط در 100 بالا در بازار شد و تا 27 درصد به عنوان از آوریل 23 با توجه به ShowingTime. در ضمن وام مسکن بانکداران انجمن داده های اخیر نشان می دهد جهش در برنامه های کاربردی وام مسکن.

جاستین Fichelson, یک سان فرانسیسکو نماینده املاک و مستغلات گفت: بازار رفت و وقفه در اواسط ماه مارس زمانی که پناهگاه در محل سفارشات گرفت اما فعالیت شروع به بهبود شش هفته بعد.

“مردم به صرف زمان بیشتری را در خانه خود را از همیشه قبل از,” او گفت:. “مردم در حال تحقق” من نیاز به یک محل عالی برای’ “—در برخی از موارد با یک دفتر خانه و یا سالن ورزش.

نرخ بهره پایین در حال جذب خریداران بار اول یک به طور معمول ریسک گریز, گروه, او گفت:. “این واقعیت است که آنها احساس اعتماد به نفس می گوید: چیزی به من که آنها را ببینید [ویروس های مربوط به خاموش شدن ناگهانی] به عنوان یک کوتاه مدت مسئله” آقای Fichelson گفت.

ایالات متحده سازندگان خودرو از سر گرفته محدود کار در بسیاری از کارخانه های خود را در هفته گذشته اگر چه آنها مواجه زنجیره عرضه اختلالات.

خیلی از وانت در فعالیت نشان دهنده متحده تصمیم به شروع به باز کردن بخش اقتصاد است که تعطیل برای جلوگیری از گسترش عفونت از جمله فلوریدا و جورجیا و اوهایو. انتظار این است که این افزایش هزینه های مصرف کننده به عنوان یک آمریکایی مبادرت به رستوران ها و مغازه ها.

هنوز چشم انداز اقتصادی بسیار نامشخص است. آخرین افت همزمان با افزایش هزینه های اضطراری از کنگره کاهش روزانه تعداد تازگی گزارش Covid-19 نفر در آمریکا و آهسته بازگشایی چندین متحده—همه عوامل است که می تواند اثبات موقت.

اثرات کمک دولت مانند افزایش مزایای بیکاری می تواند سهولت در ماه های آینده. فدرال رزرو مقامات هشدار می دهند شرایط می تواند بدتر دوباره اگر یک دوم شیوع ظهور به عنوان آمریکایی ها بیشتر از بیرون آمدن از خانه های خود و بازگشت به یک زندگی عادی.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر

هزینه های مصرف کننده را فراهم می کند سوخت بیشتر برای رشد اقتصادی ایالات متحده حسابداری برای حدود دو سوم از خروجی است. چشم انداز آن لولا در این که آیا کسب و کار است که قطع میلیون ها شغل از اواسط ماه مارس خواهد بود قادر به بازگرداندن کارگران به عنوان اقتصاد بازگشایی. مردم به احتمال زیاد به صرف اگر آنها حقوق ثابت و از لحاظ اقتصادی احساس امنیت.

Rehiring به نوبه خود شما بستگی دارد که چگونه به سرعت متحده بازگشایی, آیا مصرف کنندگان احساس راحتی جسارت و اینکه آیا موج دوم ویروس بازدید.

حدود 2.4 میلیون آمریکایی اعمال می شود برای اولین بار مزایای بیکاری در هفته از طریق مارس 16 از ثبت نزدیک به هفت میلیون اعمال می شود که در هفته گذشته از ماه مارس وزارت کار داده نشان می دهد. تعداد زیادی از مردم از دریافت مزایای در هفته منتهی به 9—یک پروکسی به صورت کلی سطح بیکاری—افزایش یافته و به 25.1 میلیون از 22.5 میلیون یک هفته قبل است.

از دست دادن شغل اغلب باقی بماند برای هفته بعد از بهبودی آغاز می شود. این 2007-09 رکود اقتصادی به پایان رسید در ماه ژوئن 2009 به گفته اداره ملی تحقیقات اقتصادی. اما نرخ بیکاری نمی قله تا ماه بعد در 10 ٪ در ماه اکتبر سال 2009 همچنان بالای 9 درصد برای نزدیک به دو سال دیگر.

نیویورک جان ویلیامز رئیس فدرال روز پنجشنبه گفت که در ماه آوریل نرخ بیکاری از 14.7%—بالاترین پس از رکود بزرگ—بود “شکل من امیدوار است که من هرگز در طول عمر من و یکی که مطمئن است به بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

برای فعالیت های اقتصادی به طور کلی با این حال “ما شاهد برخی از سیگنال های مثبت در مخارج خانوار در بازار املاک و مستغلات و بازار سهام گفت:” دانشگاه شیکاگو اقتصاددان کنستانتین Yannelis که مشغول به کار در دولت اوباما در وزارت خزانه داری. “اما من فکر نمی کنم ما می توانیم پیش بینی کنیم که آیا کسانی که در حال رفتن به ادامه و این است برای رفتن به یک V-شکل بازیابی و یا این است برای رفتن به یک پایدار طولانی مدت افسردگی است. واقعا پاسخ به این که در حال رفتن به می آیند از وضعیت سلامت.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به هریت Torry در [email protected] و جاش میچل در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>