برای بایدن یک معاونت جستجو مملو از اهمیت

معاون ریاست جمهوری میدارد اغلب به عنوان محاسبات سیاسی. یک نامزد می تواند انرژی جمعیتی خاصی از رای دهندگان. یکی دیگر می تواند ارائه بحرانی نوسان دولت است.

اما بیشتر از زمان واقعی انتخاب پایین می آید به چیزی اساسی تر می گوید: والری جارت که در خدمت به عنوان یک مشاور ارشد باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و از نزدیک شاهد چگونه شخصی که تصمیم بود برای او. برای بسیاری از آرای انتخابات ریاست جمهوری, واقعا در مورد پیدا کردن کسی که آنها کار می کنند به خوبی با کسی که آماده است برای حکومت.

و هیچ کس نمی داند که بهتر از معاون رئيس جمهور سابق خود را.

مشغول به کار در کنار رئیس جمهور اوباما برای هشت سال جو بایدن “درک نقشی که او ایفا کرده و قادر می سازد که او را به فکر می کنم از طریق این نوع از شریک او می خواهم می گوید:” خانم جارت. او می افزاید: “این یکی از معدود تصمیمات که نامزد می شود تا همه را در خود.”

گمانه زنی ها اجرا شایع در مورد آقای بایدن را در حال اجرا همسر همیشه از او متعهد در مارس بحث به قرار دادن یک زن در بلیط. از آن پس گزارش ها نشان می دهد حداقل 13 زنانی که دچار نوعی از بررسی صلاحیت ها هنوز هم در حال اجرا است. چند نفر دیگر مثل مینه سوتا بهداشت ، ctq در حال حاضر برداشت خود را از نظر. آقای بایدن این کمپین در گفت و اعلام خواهد کرد را انتخاب کنید در اوایل ماه آینده.

پاتریک Semansky/AP/فایل

تشکر. Val Demings D-Fla., او در بیانیه افتتاحیه در طول یک کمیته قضایی مجلس نشانه گذاری مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاپیتول هیل در واشنگتن Dec. 11, 2019. کنگره Demings گزارش شده است که در حال بررسی به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

با توجه به سن و حتی متحدان اعتراف که سهام برای آقای بایدن را انتخاب بالاتر از همیشه. که 77 ساله است که در اشاره به خود را به عنوان یک “گذار نامزد” خواهد بود قدیمی ترین رئیس جمهور تا کنون در مراسم تحلیف خود.

“وجود دارد فوق العاده ویژه جنبه به انتخاب این انتخابات می گوید:” وزارت معارف Vela که در خدمت به عنوان یک مشاور ارشد معاون رییس جمهور سابق در دولت اوباما. “این یک هرحال عامل است.”

اعتراضات گسترده بیش نژادی و عدالت را تقویت تماس های درون حزب برای آقای بایدن به شیر یک زن از رنگ. که تا به بالا پروفایل زنان مانند کالیفرنیا سن. کامالا هریس دوم زن تا کنون انتخاب شده به سنای آمریکا و نامزد سابق ریاست جمهوری خودش فلوریدا در کنگره وال Demings یک خانه استیضاح مدیر که قبلا به عنوان اورلاندو, اولین زن فرمانده پلیس و شهردار آتلانتا Keisha لنس کف که به دست آورد به رسمیت شناختن ملی برای او استادانه پاسخ به اعتراضات در شهر. ماساچوست ایالت الیزابت وارن اصلی دیگری حریف آقای بایدن را که یک اقلیت نژادی, اما که مواضع لیبرال توانست او را مورد علاقه از ترقی خواهان است همچنین گفته می شود در لیست کوتاه.

علامت هامفری/AP

سابق اوباما, مشاور امنیت ملی سوزان رایس طول می کشد در یک بحث جهانی رهبری در دانشگاه واندربیلت چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در Nashville, Tenn. خانم رایس که همچنین به عنوان U. N. سفیر اما هرگز برگزار انتخابی منشی است که گفته می شود در لیست کوتاه ممکن است در حال اجرا آمپول برای جو بایدن.

این آخر هفته ایلینوی بهداشت ، Tammy Duckworth و سابق اوباما, مشاور امنیت ملی سوزان رایس – که هر دو آنها در حال بازگردانده شدن به طور جدی بررسی – به نظر می رسد به طور جداگانه در صبح روز یکشنبه نشان می دهد که در آن از آنها خواسته شد در مورد مدارک تحصیلی خود را به عنوان آقای بایدن را در حال اجرا همسر.

“من فکر نمی کنم آن را در هر یک از ما به دیکته کردن به او. او بهترین می داند که او باید به عنوان یک معاون رئیس جمهور است که می تواند کمک به او در ارتباط با مردم آمریکا که می تواند کمک به او برای غلبه بر این بحران است که ما عامل زیر در حال حاضر” سناتور Duckworth جانباز که از دست هر دو در جنگ عراق گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

انتخابات گذشته نشان می دهد که خوب VP انتخاب می توانید تفاوت را در حاشیه. در سال 2008 آقای اوباما tapped آقای بایدن به عنوان راهی برای تحکیم خود و عدم امور خارجه و همچنین به عنوان ارائه یک ظریف اطمینان به رای دهندگان که ممکن است تردید در مورد انتخاب کشور اولین رئیس جمهور سیاه. در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب ایندیانا رژیم صهیونیستی است. مایک پنس های مذهبی محافظه کار برای رسیدن به پروتستان های انجیلی که شاید با احتیاط از دو بار طلاق نیویورک املاک و مستغلات مغول که می خواهم متهم به آزار و اذیت جنسی.

صخره اوون/AP

سناتور. Tammy Duckworth, D-Ill., می رسد در کنگره آمریکا در واشنگتن روز شنبه, ژان. 22, 2020. سناتور Duckworth یک تایلندی آمریکایی که در جنگ عراق یکی از تعدادی از زنان تحت بررسی می شود جو بایدن همسر در حال اجرا.

اما در حالی که انتخاباتی مزایای خاص همسر در حال اجرا تمایل به جنبه های منفی می تواند بسیار بیشتر است. یک بحث یا نه-آماده-برای-نخست-زمان انتخاب به عنوان ایالت آریزونا جان مک کین در بر داشت در سال 2008 به طور بالقوه می تواند هزینه میلیون ها نفر از رای.

“اولین قانون – و این یک کلیشه است – do no harm می گوید:” مت گورمن یک استراتژیست جمهوری خواه که مشغول به کار در میت رامنی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری و جب بوش 2016 اولیه اجرا شود. “شما می خواهید کسی که می تواند مقاومت در برابر تابش خیره کننده.”

در حال حاضر بررسی

در طول سال 2020 کمپین دموکرات ها شده اند تا حد زیادی یکپارچه با یک هدف: شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. و وقتی که می آید به آقای بایدن را به معاونت انتخاب کنید نظر سنجی نشان می دهد “electability” همچنان یک اولویت برای رای دهندگان.

به گفته یکی از های اخیر Monmouth University, نظرسنجی نزدیک به 6 در 10 دموکراتیک اولیه رای دهندگان معتقدند داشتن یک زن از رنگ بر روی بلیط را افزایش می دهد آقای بایدن شانس برنده شدن در ماه نوامبر. خواسته به انتخاب مورد علاقه خود را نامزد 28% گفت: سناتور هریس بیش از هر زمان دیگر اگر چه به رسمیت شناختن نام شده ممکن است یک عامل است.

در واقع خانم هریس شد شناور به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا توسط آقای بایدن خود را تقریبا بلافاصله پس از سابق دادستان کل کالیفرنیا به پایان رسید خود را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

“سناتور هریس ظرفیت به هر چیزی که او می خواهد به” آقای بایدن به خبرنگاران گفت: در ماه دسامبر. “من به او صحبت کرد دیروز. او را جامد. او می تواند رئیس جمهور یک روز خودش. او می تواند معاون رئیس جمهور است. او می تواند به دیوان عدالت.”

نظر بود, قابل توجه حداقل به این خاطر که خانم هریس تا به حال برجسته مورد حمله آقای بایدن در اوایل بحث بیش از رکورد خود در مدرسه busing. در آن زمان آقای بایدن همسر جیل آن را به نام “پانچ به روده” که از کسی که به گفته دوستان با آقای بایدن در اواخر پسر مردیکه خیلی بزن توجه دارد.

یکی از مزیت برای خانم هریس و همچنین برای سناتور وارن است که زنان در حال حاضر تحت بررسی است که همراه با انتخابات ریاست جمهوری است. از سوی دیگر هر دو در مبارزات انتخاباتی خود را در نهایت شکست خورده است که ممکن است در بالا بردن سوال در مورد درخواست تجدید نظر خود را به رای دهندگان.

جان Minchillo/AP/فایل

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و همسرش الیزابت وارن سناتور. D-Mass., می رسند به شرکت در یک دموکرات ریاست جمهوری اصلی بحث در دانشگاه Otterbein در وسترویل, اوهایو, Oct. 15, 2019. آقای بایدن جستجو برای یک همسر در حال اجرا است که از ورود به دور دوم بررسی صلاحیت برای کاهش لیستی از پتانسیل معاون ریاست جمهوری نامزد گزارش از جمله سناتور وارن.

در خانم وارن مورد حزب استراتژیست نیز ممکن است وزن این واقعیت است که او می آید از یک دولت جمهوری خواه و فرماندار که احتمال انتصاب یک توافق جایگزینی برای او در مجلس سنا (هر چند ماساچوست قانون نیز حکم می کند که یک انتخابات ویژه را برگزار می شود در 145 تا 160 روز از صندلی خالی شدن). هنوز انتخاب خانم وارن به عنوان معاون رئیس جمهور می تواند کمک به متحد کردن حزب و برخی از دموکرات ها می گویند به طور بالقوه mollifying حامیان ایالت ورمونت برنی ساندرز که باقی می ماند ناراضی اصلی خود را از دست دادن.

وفاداری عامل

آقای بایدن است به احتمال زیاد به دنبال یک همسر در حال اجرا با دو ویژگی می گویند چندین منبع: “روز 1” آمادگی و وفاداری.

“شما باید به اعتماد این فرد به طور ضمنی می گوید:” آقای گورمن. “این است که یک نفر در دولت شما, شما نمی توانید آتش است.”

قابل توجه صبح روز بعد از خانم هریس حمله آقای بایدن در مسائل نژادی در آتلانتا شهردار کف داد آقای بایدن قابل توجهی نشان می دهد از حمایت از او اعلام حمایت.

اندرو بیلبائو/AP/فایل

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین صحبت می کند در کاپیتول هیل در واشنگتن در ژوئیه 17 2019. شهردار کف به دست آورد به رسمیت شناختن ملی برای او استادانه در واکنش به تظاهرات در شهر خود و گزارش شده است که در حال بررسی توسط بایدن کمپین طی آن معاون ریاست جمهوری جستجو.

اخیرا خانم کف به دست آورده است ستایش برای او رهبری از آتلانتا. شهرداران شده است در خط مقدم از همه گیر رکود اقتصادی و ناآرامی های اجتماعی اشاره می کند شهردار استیو بنیامین کلمبیا, کارولینای جنوبی است. او معتقد است خانم کف را قوی با همسر در حال اجرا برای آقای بایدن.

“شهرداران باید به حال به می گوید:” آقای بنیامین حزب دموکرات. “و شهردار کف نشان داده امریکا چه او ساخته شده است.”

روز دوشنبه شهردار کف در توییتر اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 هر چند تا به حال تجربه هر گونه علائم. گرجستان شاهد افزایش موارد جدید در هفته های اخیر.

آقای ولا می گوید که او فکر نمی کند که یک شهردار را تجربه لازم برای رسیدگی به خواسته های کاخ سفید است. او اما گمان آقای بایدن را به معاونت کوتاه شامل یک فرماندار یا دو و امتیاز خاص به مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام.

به عنوان یک فرماندار Lujan گریشام به طور بالقوه می تواند به آقای بایدن با افزایش اسپانیایی رای دهندگان جمعیتی که در آن حمایت خود را از فرار هیلاری کلینتون در حاشیه در سال 2016. در ماه نوامبر Latinos حساب خواهد شد برای بیش از 13 درصد از رای دهندگان بزرگترین nonwhite رای گیری بلوک با بیش از نیم زندگی در فلوریدا و آریزونا و تگزاس – ایالات که در آن دموکرات ها امید برای رقابت در این سال است.

خانم Lujan گریشام است با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی در سراسر سیاسی خود را حرفه ای و در اوایل تهاجمی پاسخ به COVID-19 led برخی به نگه دارید تا دولت (یکی از فقیرترین در کشور) به عنوان یک مدل برای همه گیر پاسخ. اخیرا موارد در نیومکزیکو در حال افزایش است.

ادی مور/Albuquerque Journal/AP

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام صحبت در مورد چشم انداز مثبت در تایید COVID-19 نفر در وزارت امور خارجه و او تصمیم به نگه داشتن در باز کردن بیشتر اقتصاد در طول یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه کنگره در روز پنج شنبه 25 ژوئن سال 2020 است. او یکی از چند زن فرمانداران به عنوان جو بایدن همسر در حال اجرا.

علاوه بر این, جدید مکزیک در حال حاضر به احتمال زیاد به دموکراتیک در ماه نوامبر اشاره وس هاج صندلی اورنج کانتی دموکرات کمیته اجرایی در فلوریدا. اما اگر فلوریدا در کنگره Demings قرار داده است بلیط او می گوید: دموکرات ها می توانست یک فرصت خوب برای پیروزی این کشور بزرگترین نوسان دولت است.

خانم Demings به دست آورد به رسمیت شناختن ملی که سخنران نانسی پلوسی منصوب او به عنوان یکی از خانه مدیران دوران آقای تهمت استیضاح دادگاه به عنوان یکی از دو حزب دموکرات که نشستن در هر دو هوش و قوه قضائیه کمیته.

“در سراسر فلوریدا من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از مثبت برای حمایت از او می گوید:” آقای Hodge. “ما می توانیم تضمین بایدن پیروزی در فلوریدا با Demings در بلیط – و است که می رود راه طولانی برای گرفتن کاخ سفید است.”

جعبه ؟

برخی از ناظران نشان می دهد آن را یک اشتباه بود برای آقای بایدن به خود را متعهد به یک زن همسر در حال اجرا است که در مارس بحث است. چنین وعده ممکن است را ساخته اند حس قبلا در این مسابقه زمانی که او در حال مبارزه در برابر یک طول تاریخ متنوع اولیه میدان, اما حریف اصلی خود را در ماه مارس بود سناتور ساندرز – یک همکار مرد سفید.

“نامزدی خود را برای از دست دادن می گوید:” آقای گورمن. “من نمی بینم دلیل به جعبه خود را در در این راه است.”

ساخت که وعده آقای بایدن اساسا ضبط این فرصت را به در نظر گرفتن گزینه های مانند نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker یا نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

هنوز هم بسیاری از دموکرات ها استدلال می کنند که او همیشه به احتمال زیاد به انتخاب یک زن به هر حال – و آنها با اضافه کردن او به سختی ندارد برای گزینه های خوب.

“او با خجالت از ثروت که از آن برای انتخاب” می گوید: خانم جارت. “من نمی توانم فکر می کنم از زمان در کشور ما تاریخچه زمانی وجود داشته اند بیشتر زنان واجد شرایط خواهد بود که آماده به خدمت است.”

بسیاری از فعالان دموکراتیک نیز اعتقاد دارم که آن زمان برای حزب به بالا بردن یک زن سیاه و سفید – گفت: آن را فقط یک سوال “تعادل” آن را در مورد احترام به رای دهندگان خود را. در سراسر کشور زنان هستند و یکی از دموکرات ترین وفادار حوزه با بیش از 90 درصد از زنان رای گیری برای خانم کلینتون در سال 2016.

“زیبایی سیاه زنان است که نه تنها ما رای خودمان را, اما ما را به جوامع ما به رای دادن با ما می گوید:” LaTosha قهوه ای, co-founder از رای دهندگان موضوع صندوق. “خط پایین این است که ما ارائه کرده است.”

خانم براون همكاري اخیر Op-Ed با شش های سیاه و سفید دیگر از فعالان زن که در آنها گفته آقای بایدن که به منظور “کسب نامزدی هیجان و از همه مهمتر رای شما نیاز دارید” او نیاز به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا.

“وجود دارد بسیار خاص و نقشی که زنان آمریکایی آفریقایی تبار بازی کرده اند در ساختمان این کشور است که اغلب از بین رفته خسته شده اید” موافق کارولینای جنوبی شهردار بنیامین. “این توانمند سازی به عنوان پدر دو دختر زیبا برای دیدن زنان خود را به علت.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im