دموکرات ها اظهار خود متحد در اطراف یک هدف مشترک: ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آن را تبدیل شدن به روشن است که شکاف از سال 2016 هنوز به زخم التیام یابد و ممکن است عمیق تر شدن است.

بخش است در بخش ایدئولوژیک میان ترقی خواهان و پراگماتیست. در یک سطح عمیق تر از آن است که یک عاطفی زخم با تلخی طولانی بین ایالت و سناتور “برنی ساندرز’ هسته حامیان و کسانی که حمایت هیلاری کلینتون – هر یک از آنها هنوز هم نگه می دارد دیگر در گسل برای سال 2016 را از دست دادن.

آیووا حزب دموکرات تقریبا به پایان رسید tallying روز دوشنبه حزبی نتایج هر چند اشتباهی باقی بماند. سناتور سندرز امروز اعلام کرد پیروزی با اشاره به یک 6,000 رای لبه در رای مردم. اما شهردار سابق پیت Buttigieg جنوبی خم ایندیانا در حال حاضر به نظر می رسد به دست آورده اند قابل حرکت در نیوهمپشایر از آنچه در ابتدا شبیه به یک پیروزی در آیوا برای او.

برای ساندرز حامیان – که به اعتقاد آنها مانع دموکراتیک استقرار چهار سال پیش از آن احساس infuriatingly آشنا.

“ساندرز رای دهندگان … هستند گفت:” نگاه ما سعی کردیم آن را راه خود را در زمان گذشته و ما رو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” می گوید: “اندرو اسمیت مدیر نیوهمپشایر نظرسنجی مرکز در دورهام. “سیاسی انرژی از حزب منتقل چپ چند وقت پیش. و در حالی که حزب مقاومت آن در سال 2016 آنها در حال رفتن به یک زمان بسیار سخت تر این سال است.”

دری و Nashua, N. H.

در طول سال 2020 اولیه چرخه دموکراتیک رای دهندگان باید استادانی خود متحد در اطراف یک هدف مشترک: ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. اما در پی روز دوشنبه آیووا انجمن افتضاح آن را تبدیل شدن به روشن است که intraparty شکاف از سال 2016 هنوز به زخم التیام یابد – و در واقع ممکن است رشد عمیق تر.

بخش است در بخش ایدئولوژیک بین جناح مترقی است که می خواهد تغییر رادیکال و بیشتر عمل گرا استقرار. در یک سطح عمیق تر است و عاطفی زخم با طولانی بی اعتمادی و تلخی بین حامیان ایالت ورمونت برنی ساندرز و کسانی که حمایت هیلاری کلینتون – هر یک از آنها هنوز هم نگه می دارد دیگر در گسل برای سال 2016 را از دست دادن.

آخرین نتایج از آیووا در حال حاضر نشان می دهد مجازی کراوات بین سناتور سندرز و پیت Buttigieg در هيئت دولت معادل با آقای ساندرز پیشرو در رای مردم. روز پنجشنبه در میان گزارش جدید اختلاف کمیته ملی حزب دموکرات به نام صندلی برای یک recanvass (اصل ممیزی از نتایج). اما آقای Buttigieg در حال حاضر به نظر می رسد که بهره مند از آنچه در اولین نگاه مانند یک پیروزی برای او معنی داری نشان داد شتاب در آخرین نیوهمپشایر ردیابی نظرسنجی.

برای حامیان آقای ساندرز – که به اعتقاد آنها ناعادلانه مانع دموکراتیک استقرار چهار سال پیش از آن احساس infuriatingly آشنا.

“من به ویژه نگران استقرار دموکراتها تلاش برای مهار برنی کمپین می گوید:” پارکر دولی یک “دموکراسی گردشگری” از ویرجینیا که در حال حاضر بازیگران در یک رای گیری برای آقای ساندرز است و در نیوهمپشایر با همسر خود را به رعایت این دولت برای اولین بار-در-این-ملت اولیه در فوریه. 11.

“من که قرار بود به می گویند ترور” آقای دولی می افزاید: به عنوان دیگر ساندرز حامیان ضربه محکم و ناگهانی عکس از تی شرت های آقای ساندرز در “بازگشت به آینده” موتیف. “اما شاید که بیش از حد قوی است.”

Christa مورد برایانت/کریستین ساینس مانیتور

پارکر دولی یک خود اعلام کرد “دموکراسی گردشگری” از ویرجینیا می ایستد در خارج از برنی ساندرز تجمع در دری, نیوهمپشایر, Feb. در 5 سال 2020 است. داخل چند نفر از آنها بخواهید برای گرفتن عکس از خود تی شرت- limited edition او می گوید: به علت نقض کپی رایت شکایت.

در حالی که آن را غیر معمول نیست برای نامزدی جنگ به گودال چپ یا جناح راست شورش علیه متوسط بیش تأسیس حزب دموکرات کلی چپ تلو تلو خوردن در پی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات داده مترقی آن جناح قدرت جدید. و در زمانی که بی اعتمادی از موسسات در حال حاضر بالا حس شکایت در میان ساندرز حامیان خود را در مورد نامزد درمان مطرح می تواند یک مشکل مهم برای حزب وحدت اگر او نتواند به پیروزی نامزدی دوباره – به خصوص اگر هیچ کس برنده خاورمیانه که در حال حاضر به نظر می رسد به طور کامل امکان پذیر است.

“سیاسی انرژی از حزب منتقل چپ چند وقت پیش. و در حالی که حزب مقاومت آن در سال 2016 آنها در حال رفتن به یک زمان بسیار سخت تر این سال می گوید:” اندرو اسمیت مدیر نیوهمپشایر نظرسنجی مرکز در دورهام. “ساندرز رای دهندگان و یا فعالان گفت:” نگاه ما سعی کردیم آن را راه خود را در زمان گذشته و ما رو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.'”

پاره اعتماد

پس از سال 2016 بسیاری از ساندرز حامیان آمد به دور از احساس به سرقت مسدود شده توسط یک حزب ماشین که coalesced اولیه در اطراف خانم کلینتون و مشغول به کار در پشت صحنه به حفظ مزیت خود را. در میان نارضایتی خود بود کمیته ملی حزب دموکرات تصمیم به خانم کلینتون یک درجه بیشتر از نفوذ بیش از آن نیروی انسانی و سیاست پس از او bailed مرهون سازمان است.

یکی دیگر از نقطه درد بود سابق DNC رئیس دانا Brazile را های از سی ان ان تاون هال موضوعات با کلینتون در مبارزات انتخاباتی پیش رو از برنامه های تلویزیونی دادن به نامزد وقت اضافی برای آماده سازی. این بود که نشان داد با تشکر روسی هکرها که تهیه هزاران DNC ایمیل منتشر شده توسط ویکی لیکس افشا الگوی تعصب در برابر آقای ساندرز با وجود این سازمان اعلام بی طرفی. یکی DNC ارتباطات رسمی به نقل از به عنوان نشان می دهد که آنها ترویج یک روایت در مورد آقای ساندرز که “برنی هرگز تا به حال عمل خود را با هم است که مبارزات انتخاباتی خود یک ظرف غذا بود.” DNC بعد عذرخواهی کرد اما آسیب انجام شد.

در سال 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون عصبانی ساندرز حامیان راه اندازی تظاهرات و عینک نوار بیش دهان خود را به نماد شده “سکوت.”

“من اعتماد ندارند DNC می گوید:” نیکو Gillespie دانشجویی در خارج از انتظار دری خانه اپرا در دری, نیوهمپشایر به گوش آقای ساندرز صحبت در فوریه. 5. “آنها می خواهند برای به تاخیر انداختن [آیووا نتایج] بنابراین پیت Buttigieg می توانید حرکت.”

آقای Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا به یک پیروزی سخنرانی دوشنبه شب قبل از هر گونه نتایج رسمی منتشر شد. این نتایج به تعویق افتاده اند با توجه به مشکلات فنی با یک برنامه به معنای کمک به چوب خط حساب کردن نتایج با توجه به قوانین جدید که در محل قرار داده شد و پس از ساندرز حامیان شکایت در مورد عدم شفافیت در 2016. بوستون گلوب/بازرگانی Suffolk دانشگاه روزانه ردیاب های نظرسنجی ها نشان می دهد آقای Buttigieg بدست 8-نقطه جستن از آن در مقایسه با تنها 1 امتیاز برای آقای ساندرز.

بیش از 48 ساعت پس از قفقاز به پایان رسید آیووا حزب دموکرات منتشر شد به روز رسانی آمار و ارقام با 97 درصد از حوزه گزارش. آنها نشان دادند که آقای Buttigieg پیشرو آقای ساندرز توسط تنها 0.1% در هيئت دولت معادل در حالی که آقای ساندرز نشان داده شد برنده رای مردمی با حدود 6000 رای در اولین تراز.

“ما در اینجا در شمال انگلستان تماس بگیرید که یک پیروزی” اعلام کرد آقای ساندرز در منچستر در روز پنج شنبه.

دقیقه قبل از او صحبت کرد DNC صندلی تام پرز خواستار فوری recanvass از آیووا حزبی نتایج.

مریم Altaffer/AP

هواداران تشویق دموکراتیک به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع Feb. 4, 2020, در, Milford, New Hampshire.

“من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده با آیووا حزب دموکرات است خشم – که آنها بودند که آمادگی که آنها مطرح مانند یک فرایند پیچیده است با تکیه بر تکنولوژی تست نشده” گفت: آقای ساندرز.

وقتی پرسیده شد که آیا زمان ظرف غذا باعث شده است که او را به شک نتایج 2016 آیووا قفقاز – که در آن او از دست داده به خانم کلینتون تنها .25% – او پاسخ داد: “من نمی خواهم به دوباره 2016.”

او, با این حال اعتبار اصلاحات که در مورد به عنوان یک نتیجه از مبارزات انتخاباتی خود شکایت آخرین بار در اطراف. “این واقعیت که ما در حال حاضر باید حذف نتایج از رای مردم [در یمن] چیزی است که ما مبارزه برای” او گفت:.

کسانی که اصلاحات بودند به طور خاص به منظور کمک به التیام نقض بین آقای ساندرز و استقرار جناح و حزب که سرزنش سناتور کمتر-از-مشتاق حمایت از خانم کلینتون به عنوان کمک به حزب از دست دادن به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. یکی از بزرگترین تغییرات را با superdelegates یکی دیگر از نقطه درد از 2016. در این تابستان نامزدی کنوانسیون superdelegates نمی خواهد بود قادر به رای دادن در اولین انتخابات مگر اینکه یک نامزد در حال حاضر امن اکثریت نمایندگان متعهد.

“قطعا وجود دارد نارضایتی که ساندرز مردم در حال رفتن به حزب در سال 2016 آن را بسیار روشن است که این حزب کلی در مقیاس به نفع کلینتون می گوید:” پروفسور اسمیت. او می افزاید: “احزاب وجود دارد برای پیروزی در انتخابات – اگر شما برنده انتخابات هستید از کسب و کار.”

سبک در مقابل ماده

در سال 2016 حزب نمی بینم خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی به عنوان قادر به برنده شدن در یک انتخابات ملی. و بسیاری از به نظر می رسد به همان رزرو در سال 2020 است.

تنش به عنوان بسیار به کار با سبک به عنوان ماده.

“نگرانی من با برنی است که او هرگز در مورد آنچه که او انجام شده در مجلس سنا می گوید:” کامیل قهوه ای, در انتظار در خط برای یک عکاسی از خود با ایالت ماساچوست الیزابت وارن در یک رویداد در Nashua. او اشاره می کند که آقای ساندرز می تواند ادعا می کنند تعداد بسیار کمی از بتن موفقیت پس از نزدیک به 30 سال در کنگره است. “من نمی بینیم و او را به همکاری با دیگر سناتورهای. … او بسیار نگرش ‘راه من یا بزرگراه است.'”

برخی از دموکرات ها می بینیم که همان سازش – حتی مبارز – رویکرد منعکس شده در حامیان او.

“این” یا من نامزد یا من قصد ندارم برای رای دادن’ است که نه مفید است که ما واقعا نیاز به اتحاد و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید:” کارولین یانگ نرم-صحبت از دو از ماساچوست طولانی در وارن رویداد پس از گرفتن selfie با سناتور. او رای برای آقای ساندرز در سال 2016 مقدماتی و درک شور برای او پس از آن به خصوص با توجه به نفرت و بیزاری برای یک نامزد بسیار چمدان همانطور که خانم کلینتون. اما خانم یانگ می بیند به مراتب بهتر از گزینه های این زمان.

“در میان نامزدها, من فکر می کنم [خانم وارن] است – او قصد دارد او قلب” او می گوید.

خانم براون پژواک که فکر تقریبا دقیقا. در پایان هر چند او را حمایت هر که در دموکراتیک بلیط. “من رای [آقای ساندرز] اگر از آن پایین آمد ، بله.”

هنوز هم این اندازه گیری نظر نمی آیند نزدیک به تطبیق شور از ساندرز حامیان پشت دری.

“برنی در حال رفتن به شکستن این اولیه می گوید:” آقای دولی.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im