برای همه آن Coronavirus اشتباهات ایتالیا ارائه می دهد امید

میلان—رپر فدریکو لوسیا موسیقی پر داغدار شعر در مورد ایتالیایی جامعه است.

اما زمانی که این رمان coronavirus زده زادگاه خود میلان در ماه مارس او و همسرش, مد کارآفرین Chiara Ferragni, استفاده مشهور خود را به درخواست کمک های مالی. این 5 میلیون دلار به آنها جمع آوری شده به سرعت تبدیل به یک جدید 20-تخت فشرده-واحد مراقبت برای coronavirus بیماران در شهر San Raffaele بیمارستان.

“این ویروس اضطراری ساخته شده است ما کشف یک حس تعلق” گفت: آقای لوسیا که انجام تحت نام مرحله Fedez. “ما از ایالات مانند ما هرگز برای حداقل 30 سال است.”

مارکو Giachetti رئیس این Policlinico بیمارستان می ایستد در داخل یک جدید ICU اتاق.

ایتالیا به مدت طولانی به حال شهرت به عنوان یک ملت با یک قانون هجوم مردم خنده دار سیاست و بوروکراسی ناکارآمد. اما آن ملی مستند از اوایل ماه مارس نشان می دهد که یک سرکش آزادیخواه جامعه غربی می توانند با هم در یک زمان بحرانی برای مهار این بیماری همه گیر.

این کشور به نظر می رسد تبدیل گوشه در نبرد خود را در برابر ویروس. عفونت های جدید در حال کاهش تعداد افرادی که نیاز به درمان فشرده و دیگر مراقبت های بیمارستان ثبات است و حتی روزانه مرگ و میر است و در نهایت روند را.

“ما شروع به دیدن نور در انتهای تونل. ما می توانیم آن را لمس” گفت: immunologist آلبرتو Mantovani, مدیر علمی Humanitas بیمارستان در میلان و برگامو. “ما احساس می کنیم آن در بیمارستان است. تعداد پذیرش پایین است و مردم در حال ترک بوده است.”

راه خروج از بحران در آمد در هزینه های بزرگ. اوایل امتناع از ترک کشور راه زندگی بود و پس از frazzled مستند که ناشی از اقتصاد خود را به حالت اغما رفت. آن است که بیشترین مرگ و میر از هر کشور تا کنون با حداقل 17,669 مرده یا 0.03% از جمعیت. واقعی تلفات تقریبا قطعا به طور قابل توجهی بالاتر از آنجا که هزاران نفر از ویروس و میر مربوط به خارج از بیمارستان در سخت ضربه شمالی نبوده است محسوب می شود.

ایتالیا را افزایش محدودیت—و مردم آن را نهایی تمایل به آنها را دنبال کنید—ممکن است ذخیره شده و آن مرکز و مناطق جنوبی که تا کنون اجتناب ویرانی در این کشور ، اما با محدودیت های خود را در هفته پنجم برخی از ایتالیایی ها نیز نشانه هایی از مستند خستگی باعث نگرانی است که بیشتر تعامل اجتماعی و شل تر رعایت قوانین می تواند به تضعیف دستاوردهای اخیر و منجر به شیوع بیماری های جدید.

با آمریکا و دیگر کشورهای غربی اعتقاد بر این بود عقب مانده یک تا چهار هفته پشت ایتالیا در اپیدمیولوژیک منحنی تجربه کشور ارائه می دهد یک آزمایشی امیدوارم که دموکراسی می تواند شکست coronavirus بدون به خطر انداختن خود و آزادی های اساسی و یا اتخاذ این نوع اقدامات سرکوبگرانه شاغل در چین است.

“ایتالیا نشان می دهد که دموکراسی می تواند فقط به عنوان موثر به عنوان دیکتاتوری” گفت: Roberto Burioni استاد ویروس شناسی در San Raffaele بیمارستان. “ایتالیایی ها نشان داده اند که هنگامی که لازم است آنها کار می کنند می توان آنها را مرتکب آنها می تواند به جلو حرکت می کند در همان سرعت به عنوان چینی.”

ایتالیا اولین دموکراسی برای تحمیل یک مستند. آن را نیز می توان در میان اولین به دست بگریبان شدن با نحوه شروع به کاستن از محدودیت های که در حال گرفتن شدید اقتصادی تلفات.

یک سری از اوایل اشتباهات مجاز ویروس به گسترش است. شمال ایتالیا لمباردی منطقه کانون در اروپا شیوع ویروس به تصویب رسید محدودیت در اوایل فوریه. 23 بسته شدن سینما و کلیساها و مدارس و موزه ها و استادیوم ها و میله های زندان است. آن را نیز اعمال قرنطینه در یک خوشه از ویروس زده شهرهای کوچک جنوب میلان.

میلان مشهور پیازا Duomo یا کلیسای جامع, میدان, غرفه های تقریبا خالی در اخیر بعد از ظهر جمعه.

اما بسیاری از ایتالیایی ها شک و تردید در مورد خطر تمسخر در تجدید نظر اجتماعی فاصله. رهبر مخالفان Matteo Salvini تصویری منتشر شده در Feb. 27 اصرار این کشور به “بازگشایی همه چیز” به دلیل وضعیت ظاهرا تحت کنترل و گفت: او می خواست برای دیدن بسته بندی می شدند. همان روز نیکولا Zingaretti, رهبر حزب دموکراتیک ایتالیا است ائتلاف حاکم نوشته شده یک تصویر از خود را با یک نوشیدنی با چند نفر دیگر در میلان. آن را زیر نویس: “اقتصاد ما قوی تر از ترس بیایید بیرون رفتن برای یک aperitivoیک قهوه یا یک پیتزا.”

در میان فشار سیاسی به شل محدودیت موزه بازگشایی شد. رم اپرا اعلام کرد اجرای نمایش “مقاومت” به ویروس. دهها هزار نفر از ایتالیایی ها بسته بندی اسکی. دولت مرکزی در رم تحت فشار قرار دادند در برابر لمباردی فشار برای رادیکال تر مراحل.

“در ابتدا مردم بودند کمی گیج به این دلیل که پیام روشن نیست. شما قرار است برای ماندن در یا می تواند به شما برود ؟ ” گفت: لمباردی رژیم صهیونیستی است. Attilio فنتنا. “مردم شروع به حرکت می کند و در مورد ارتباطات اجتماعی افزایش دادن اکسیژن به این ویروس شروع به گسترش دوباره.”

یک کارگر sanitizes یک ایستگاه اتوبوس در میلان.

خلق و خوی تقریبا یک شبه تغییر بدن تعداد نصب شده است. در مارس 7, آقای Zingaretti آزمایش مثبت برای ویروس. صبح روز بعد نخست وزیر جوزپه کونته را به دولت تحمیل یک مستند در لومباردی و در نزدیکی شمال ایتالیایی استان—اولین کشور دموکراتیک برای اجرای چنین محدودیت در جنبش مردم در دهه. این اقدامات بودند حمایت در سراسر طیف سیاسی. مخالفان در حال حاضر clamored حتی شدیدتر کنترل.

آقای کونته تمدید مستند به تمام ایتالیا در مارس 10 است و پس از سخت تر از قوانین توسط بسته شدن تقریبا تمام ادارات و کارخانه ها در کشور—تمام مراحل به طور گسترده ای مورد تایید ایتالیا به طور سنتی مجادله سیاستمداران است. مبهم قانون استاد که نخست وزیر شد در سال 2018 از طریق بیزانس سیاسی قرارداد ساخت آقای کونته تبدیل به ایتالیا یکی از محبوب ترین رهبران همیشه با تصویب رتبه به عنوان بالا که 72 درصد.

ایتالیایی ها به طور معمول شناخته شده برای صبر و شکیبایی خود را در صف شده اند تا پوشش مجدانه در مقابل سوپر مارکت ها و نانوایی ها و داروخانه ها, نگه داشتن یک فاصله امن. ایتالیایی سوپر مارکت ها مانده اند به خوبی مواجه نگردند با تقریبا هیچ نشانه ای از ترس و وحشت-خرید—در مقایسه با قفسه های خالی در انگلستان و بسیاری از شهرهای آمریکا است.

مشکلات اقتصادی در حال رشد است در میان خانواده های فقیر و بدون پس انداز. اما شده است وجود دارد کمی اختلال اجتماعی تا کنون. ایتالیا است که اجرای آن مستند توسط توزیع جریمه اما بدون زندانی کردن مردم و یا جوش درهای بلوک آپارتمان به چین انجام داد.

مردم ایستاده در صف برای ورود به یک میلان مارکت.

“آنچه پدید آمده از این سطح بسیار بالایی از مدنیت در میان شهروندان ما به خصوص جوانان گفت:” لوکا Zaia فرماندار ناحیه ونتو منطقه است. “ما موفق شده اند این همه در یک بسیار مدنی و مشارکتی راه و نه به حال به توسل به زور است.”

یک تیم پزشکی که وارد ایتالیا در اواسط ماه مارس نبود خجالتی در انتقاد از آنچه که آنها را دیدم به عنوان ایتالیایی سستی. “شما اقدامات نیست به اندازه کافی دقیق. من نمی دانم آنچه که مردم در اینجا در حال فکر کردن گفت:” خورشید Shuopeng رئیس هیئت و معاون رئیس جمهور از چینی صلیب سرخ.

اما ایتالیا با سیستم دموکراتیک ثابت شده است یک مزیت است و نه یک مانع در مبارزه با این ویروس به دلیل آن باعث می شود فردی شهروندان احساس مسئولیت بیشتر برای همه خوب بودن استدلال ناپل’ شهردار لوئیجی د Magistris. “ایتالیا نمایش داده می شود اثبات دموکراتیک انعطاف پذیری” او گفت:. “این زمانی است که دموکراسی نیاز به نشان دادن قدرت خود را که متفاوت است از استبداد. در چنین زمان هیچ کس باید با استفاده از محدودیت های لازم از آزادیهای فردی به نصب یک پلیس دولت است.”

یک مرد به نظر می رسد از پنجره به بیرون توسط یکی از میلان اصلی کانال.

در طول شیوع کروناویروس در ووهان در ماه فوریه در چین-تبلیغات ساخته شده استفاده زیادی از این کشور توانایی به سرعت در حال راه اندازی بیمارستان—چیزی از آن تبلیغ به عنوان اثبات برتری آن حزب-دولت است. اما ایتالیا بیش از حد قادر بوده است به اقدامات مشابه.

میلان Policlinico بیمارستان است که قدمت آن به 1456 و جان سالم به در طاعون و جنگ تا به حال 28 فشرده-تخت های مراقبت قبل از coronavirus زده. آن عمل 76 در پایان هفته گذشته است.

برای دو هفته حدود 400 نفر toiled حدود ساعت ساختمان جدید 205-تخت ICU تسهیلات در میلان تجارت-نمایشگاه مرکز. این تاسیسات که باز در يكشنبه در نهایت خواهد شد در خدمت 216 پزشکان 510 پرستاران و 180 کارکنان پشتیبانی. این اتاقها دارای شش تخت در یک ردیف و دو درب برای کنترل فشار هوا. طبقه رنگی سبز و قرمز با رنگ قرمز نشان دادن مناطق که در آن بیماران آلوده قرار دارد. یک هتل را خانه همه کارکنان است که نمی خواهید به بازگشت به خانه برای ترس از آلوده کردن خانواده خود را.

“ما هرگز تلاش هر چیزی در این مقیاس” گفت: مارکو Giachetti, Policlinico را رئیس. “قبل از این ویروس تغییر همه چیز را من می خواهم که هرگز فکر نمی کردم این می تواند انجام شود.”

بسیاری از دیگر ایتالیایی ها پاسخ داده اند در همین راه های خلاقانه. مشروب غول Campari آغاز ساخت ضد عفونی کننده دست. ماشین ساز فیات کرایسلر اتومبیل تولید قطعات برای هواکش و فراری است که بسیج آن زنجیره تامین به کمک. آرمانی تبدیل آن کارخانه های ایتالیایی به تولید تک-استفاده از لباس برای پزشکان و پرستاران. مد دیگر شرکت های در حال ساخت ماسک صورت.

“ما ابزار و ماشین آلات. هیچ کاری انجام نمی شده اند جنایی گفت:” طراح Giorgio Armani شرکت موسس.

در برشا یکی از Lombard شهرهای بسیاری را ویران کرد همه گیر مهندس Cristian Fracassi توسعه یک راه برای تبدیل یک مشترک غواصی ماسک را به یکی است که می تواند مورد استفاده برای تهویه و طراحی و ساخت 500 سوپاپ با چاپگر 3-D در شرکت خود را. او پس از آن ارسال شده طراحی آنلاین برای هر کسی که به استفاده از. آن است که در حال حاضر کپی شده توسط بیمارستان ها به عنوان دور به عنوان برزیل.

“ما مهندسین و ما نمی فکر می کنم ما می تواند کمک به پزشکان. اما به نظر می رسد ما در واقع می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی” آقای Fracassi گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما متوجه انسجام اجتماعی بیشتر در جامعه خود را پس از وقوع? پیوستن به مکالمه زیر.

ایتالیا مجموعه به ادامه آن ملی مستند تا عید و برای باز کردن آن تنها به آرامی از اواسط ماه مارس به بعد. دولت پرداخت یارانه کارفرمایان payman در حالی که نیروی کار خود را بیکار است و ارسال چک به خود اشتغالی. که نیست به اندازه کافی برای بسیاری از خانواده ها به خصوص در بخش های فقیرتر جنوب ایتالیا که در آن بسیاری از مردم کار کردن کتاب در اقتصاد غیر رسمی و واجد شرایط نیست, برای یارانه های دولتی.

در پالرمو پایتخت سیسیل تنها برخی از 600 خانواده ها آنقدر بی بضاعت که آنها ثبت نام برای دریافت کمک های غذایی قبل از همه گیر گفت: شهردار Leoluca اورلاندو. در حال حاضر تعداد 15000 نفر و افزایش به عنوان شهر رول یک نسخه الکترونیکی از مواد غذایی است که می تواند بازخرید با تلفن همراه در پالرمو مواد غذایی و سوپر مارکت ها.

“ما یک جدید فقر” آقای اورلاندو گفت. “ما مدیون پاسخ به تمام کسانی که مورد استفاده برای یک زندگی راحت که دیروز و امروز در خانه گیر کرده دیگر به اندازه کافی به غذا خوردن.”

در اواخر ماه مارس یک گروه از مردم در پالرمو لود خود را در چرخ دستی های خرید در یک Lidl سوپر مارکت و حاضر به پرداخت هزینه برای مواد غذایی خود را در پرداخت. پلیس مداخله کرد. از آن پس به گفته آقای اورلاندو ماموران در حال گشت زنی در تمام شهر های اصلی مواد غذایی و مراکز خرید. با وجود برخی از رسانه اجتماعی تماس به اعتراض و پرداخت هزینه برای مواد غذایی فروشگاه ها همچنان به کار به طور معمول. “شده است وجود دارد هیچ قیام و هیچ شورش” شهردار گفت.

خالی Galleria Vittorio Emanuele II یکی از میلان بزرگ, جاذبه های توریستی.

سوال این است که چگونه این می تواند آخرین. در حالی که برخی از ایتالیایی تولید گیاهان ممکن است بازگشایی در اواسط ماه آوریل کمی وجود دارد احتمال است که این کشور حیاتی صنعت گردشگری را دوباره بجای اول برگشتن در زمان برای فصل تابستان است. همان می رود برای, مد, خرده فروشی و رستوران ها.

میلان میزبان حدود 10 میلیون گردشگر در سال گذشته است. “این سال ما احتمالا باید یک میلیون و در سال آینده سه میلیون ؟ چگونه بسیاری از مشاغل ما از دست رفته” فکر شهردار این شهرستان جوزپه سالا. هر زمان که این شهرستان بازگشایی برای کسب و کار آقای سالا گفت: آن تدریجی خواهد بود با مستندات اگر عفونت عود دوباره و با تنها برخی از مردم مانند زیر-50s, اجازه بازگشت به کار برای اولین بار در.

در منطقه ونتو, مقامات در حال برنامه ریزی برای رول در مقیاس بزرگ تست آنتی بادی به مردم اجازه دهد که این ویروس هستند و در حال حاضر به احتمال زیاد سیستم ایمنی بدن به بازگشت به کار. “ما در حال برنامه ریزی فاز دو از اضطراری که در آن ما شل برخی از اقدامات و یادگیری برای زندگی با ویروس” نخست وزیر کونته گفت: در هفته گذشته.

جیووانی Toni از بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت و یکی از معماران ایتالیا در پاسخ گفت: ایتالیا—و بقیه اروپا—نمی قادر خواهد بود برای کاهش عفونت های جدید به صفر چیزی چین ادعا می کند به انجام داده اند. این بدان معناست که تمرکز پس از این مستند را در نظارت کامل به سرعت در حال شناسایی موارد ردیابی تماس و شامل جدید خوشه.

ایتالیا و بسیاری از جهان است که در قلمرو ناشناخته است. “کروناویروس است مانند یک ماجراجویی در جنگل که در آن شما در حال باز کردن یک مسیر با یک کارد بزرگ و سنگین گفت:” ونتو است رژیم صهیونیستی است. Zaia. “وجود دارد هیچ مسیر مشخص شده. ما در حال ایجاد آن روز به روز.”

نوشتن به اریک Sylvers در [email protected] و یاروسلاو Trofimov در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>