از روز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام کرد اولین انتخابات ریاست جمهوری در ماه ژوئن 2015 او transfixed حامیان و منتقدان به طور یکسان. در آن نامزدی مسابقه دیگر نامزدها در طول تاریخ بزرگ جمهوریخواه آمریکا در زمینه تلاش برای توجه رسانه های حیاتی از یک مبارزه است.

در حال حاضر آن را می توان استدلال کرد حتی بزرگتر دموکراتیک زمینه رنج می برد از یک شبیه چالش: رئیس جمهور تهمت است, استفراغ کردن, غول پیکر سایه دموکراتیک مسابقه خود در جریان استیضاح دادگاه تنها تشدید گرفتگی.

این تصادفی نیست که رئیس جمهور در حال برگزاری یک تجمع امشب در Des Moines, آیووا, تنها چند روز قبل از دوشنبه آینده دموکراتیک قفقاز و دیگری در منچستر, نیوهمپشایر, Feb. 10 شب قبل از آن حالت اولیه. هر دو واقعه تهدید به خورد رسانه های محلی اکسیژن به دور از دموکرات ها در تلاش برای شکستن از طریق به عنوان حق رای دهندگان مردد در حال ساخت انتخاب کند.

یک نتیجه از “مغلوب ساختن پیشی جستن اثر” دیده می شود در آیووا که در آن رای گیری – که اغلب باعث نوسانات بزرگ در واپسین روز از مبارزات انتخاباتی کرده و نسبتا پایدار است. رسانه ها اشاره از “آیووا قفقاز” در حال راه را به پایین در مقایسه با قبلی چرخه به عنوان جستجوهای گوگل.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و آن را دشوار است برای هر نامزد به انحصار رسانه های مختلف سیستم عامل می گوید:” متی دیکنسون یک دانشمند علوم سیاسی در ورمونت Middlebury College.

واشنگتن و فورت داج آیووا

از روز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام کرد اولین انتخابات ریاست جمهوری در ماه ژوئن 2015 او transfixed ملت – حامیان و منتقدان به طور یکسان. در آن نامزدی مسابقه دیگر نامزدها در طول تاریخ بزرگ جمهوریخواه آمریکا در زمینه تلاش برای توجه رسانه های حیاتی از یک مبارزه است.

در سال 2020 نژاد آن را می توان استدلال کرد که حتی بزرگتر دموکراتیک زمینه رنج می برد از یک شبیه چالش: در حال حاضر رئيس جمهور تهمت و بی نظیر در هنر از گرفتن و نگه داشتن نور افکن دارای بازیگران زن سایه بیش از نامزدی حزب دموکرات مسابقه. و خود را در جریان استیضاح دادگاه است و تشدید گرفتگی.

این تصادفی نیست که رئیس جمهور در حال برگزاری یک تجمع امشب در Des Moines, آیووا, تنها چند روز قبل از دوشنبه آینده دموکراتیک قفقاز و دیگری در منچستر, نیوهمپشایر, Feb. 10 شب قبل از آن حالت اولیه. هر دو واقعه تهدید به خورد رسانه های محلی اکسیژن به دور از دموکرات ها در تلاش برای شکستن از طریق به عنوان حق رای دهندگان مردد در حال ساخت انتخاب کند.

یک نتیجه از “مغلوب ساختن پیشی جستن اثر” دیده می شود در آیووا که در آن رای گیری – که اغلب باعث نوسانات بزرگ در واپسین روز از مبارزات انتخاباتی کرده و نسبتا پایدار است. رسانه ها اشاره از “آیووا قفقاز” در حال راه را به پایین در مقایسه با قبلی چرخه به عنوان جستجوهای گوگل.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

نانسی Bowden (مرکز) می ایستد و با برخی از دوستان در ریاست جمهوری نامزد پیت Buttigieg را تاون هال در فورت داج, آیووا, on Jan. 25, سال 2020 است.

“اگر چه من مخالف با [آقای ترامپ] در همه چیز او می کند می دانم که چگونه به دستکاری رسانه ها و جلب توجه می گوید:” نانسی Bowden از Humboldt, Iowa. او صحبت کردن در فورت داج آیووا به عنوان رای دهندگان خط به دیدن پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana.

“آن را مانند یک قطار خراب است. اگر به شما ارائه بدی برای مردم به دنبال در آنها در حال رفتن به تمرکز بر روی که می گوید:” خانم Bowden یک حوزه کاپیتان برای آقای Buttigieg با اشاره به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

نسبت ناروا “اثر” چند لایه است. دموکراتها حرارت میل به شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و عدم وجود یک “ایجاد مورد علاقه” led به لحاظ تاریخی میدان بزرگ – در یک نقطه با شکوه 20 نامزد در حال حاضر در 12. و با آقای ترامپ بلندی بیش از این مسابقه بسیاری از دموکرات ها تاکید کرده اند که بالاتر از همه چیز آنها به دنبال یک نامزد که می توانید او را ضرب و شتم. برای برخی از رای دهندگان یک نوع روان gridlock است در مجموعه به عنوان آنها در نظر آرایه ای از گزینه های.

“برای دموکرات ها وجود دارد واقعا یک حس از بحران وجودی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید مورد ضرب و شتم در همه هزینه ها می گوید:” دیوید Redlawsk یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه دلاور که با حضور برخی از 125 نامزد حوادث در آیووا در حالی که در شش ماه فرصت مطالعاتی. “اما کمی وجود دارد و توافق در مورد آنچه که آن را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در آخرین تحصیلی بررسی احتمال زیاد آیووا caucusgoers گرفته شده در اواخر ماه دسامبر و اوایل ژانویه آقای Redlawsk یافت که تنها 16 درصد با توجه به فقط یک نامزد. بسیاری از رای دهندگان به او می گوید: در حال پاره بین “سر و قلب” — که آنها می خواهم برای دیدن در مقابل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل آنها که فکر می کنم در واقع می توانید او را ضرب و شتم.

نامزد حزب دموکرات که شاید رنج می برد بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن ناشی از رسانه گرفتگی متوسط سن. ctq در مینه سوتا. اخیر, آیووا, نظرسنجی نشان داده است یک بیت از جنبش سناتور Klobuchar – نوع حرکت که در چرخه ی قبلی است اغلب presaged تعجب نشان میدهد. اما برای هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه عمدتا به دام افتاده در واشنگتن است. (خانم Klobuchar برداشت در آخرین دقیقه پرواز به آیووا شنبه شب پس از استیضاح محاکمه به پایان رسید برای روز فقط به صرف قیمتی دقیقه با رای دهندگان و سپس پرواز به واشنگتن صبح روز بعد.)

دیگر حزب دموکرات در حال اجرا برای رئیس جمهور – برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن – گیر هستند در واشنگتن بیش از حد, اما برای خانم Klobuchar این آیووا قفقاز می تواند انجام دهد و یا می میرند. او را در مکان پنجم در 9.6 درصد در Real Clear Politics متوسط از نظر سنجی. به “دوام” برای کنوانسیون نمایندگان, نامزد باید گارنر حداقل 15 درصد از caucusgoers.

آیا سناتور در حال اجرا برای رئیس جمهور صدمه نیاز به حضور در استیضاح محاکمه به جای صرف آن روز مبارزات انتخاباتی باقی مانده است دیده می شود. دموکرات ایالت Tim Kaine از ویرجینیا نشان می دهد آنها نخواهد بود.

“من فکر نمی کنم رای دهندگان در حال رفتن به آن را نگه دارید در برابر مردم که آنها در اینجا انجام مهم ترین چیزی که در قانون اساسی می پرسد و آنها را به انجام,” او می گوید.

نه همه آیووا کارشناسان سیاسی دیدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن اثر انحراف توجه از قفقاز – حداقل در میان به احتمال زیاد caucusgoers. دایان Bystrom یک استاد بازنشسته علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی آیووا, نقاط, به مطالعات انجام شده نشان می دهد که تبلیغات سیاسی در آیووا ندارد به عنوان بزرگ تاثیر بر رای دهندگان آن را به عنوان در کشورهای دیگر.

“مردم آیووا نمایندگان شان می توانید به تظاهرات و دیدن نامزد در شخص” او می گوید.

این قفقاز که نیاز به بودن در یک محل تعیین شده در زمان تعیین شده به نفع متعهد رای دهندگان نه گاه به گاه ناظران هستند که به راحتی تحت تأثیر رسانه های اعتیاد به مواد مخدره.

اسکات مورگان/ایسنا

ورق ثبت نام برای caucusgoers نمایش داده می شود در یک رویداد برای دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq از مینه سوتا در فورت داج, آیووا, Jan. 11, 2020.

اما در نیوهمپشایر که در آن آیووا نتایج اغلب به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار چگونه اولیه می رود, علوم سیاسی متی دیکینسون می بیند یک مغلوب ساختن پیشی جستن اثر در محل کار.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و آن را دشوار است برای هر نامزد به انحصار رسانه های مختلف سیستم عامل می گوید:” آقای دیکنسون یک استاد در ورمونت Middlebury College که سفر غالبا به کمپین حوادث در کشور همسایه, New Hampshire.

دموکرات ها خود را مرکب است که مشکل “با عامل دوم” او می افزاید. “فقط تا بسیاری از دموکرات ها اشغال این [ایدئولوژیک] خطوط است که همه به نظر می رسد تا حدودی قابل قبول است و همه آنها به نظر می رسد ناقص است.”

بیشتر از نه برنده آیووا دموکرات قفقاز برنده نامزدی. اما با توجه به ماهیت غیر معمول از 2020 چرخه هیچ تضمینی وجود ندارد.

برخی از مردم آیووا نمایندگان شان در حال نا امید شده توسط رسانه های امادگی برای جنگ در مبارزات انتخاباتی خود را پوشش.

در یک رویداد برای نامزد حزب دموکرات اندرو یانگ در دانشگاه آیووا پردیس در شهرستان آیووا چند حامیان بخشی از ویژگی آقای یانگ عقب مانده پوشش رسانه ای به راه کارآفرین انتخاب کرده است به اجرا مبارزات انتخاباتی خود.

“بسیاری از رسانه ها در زمان اعتبار داده شده است به وارن-ساندرز او-گفت:-او-گفت: بحث و یانگ است نه یک درام نامزد می گوید:” الکساندرا Petrucci, یک علوم اعصاب دکتری که قصد دارد به حزبی برای آقای یانگ. “ما گفت: این کمپین به بحث در مورد یانگ به افراد دیگر به جای پایین آوردن نامزدهای دیگر.”

دیگر نامزد حزب دموکرات که با تاکید بر مثبت, New Jersey بهداشت ، Cory Booker, کاهش یافته Jan. 13 بدون زرق و برق در میان جمع آوری کمک های مالی.

برخی از دموکرات آیوا دیدن صعودی به داشتن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان جمهوری خواه پرچمدار.

“مغلوب ساختن پیشی جستن گالوانیزه مردم به درگیر شدن که به طور معمول نمی. این تمام دلیل من caucusing می گوید:” کانی ماکل کوچک-صاحب کسب و کار در دوبوک که فقط ثبت نام به عنوان یک دموکرات بنابراین او می تواند حزبی برای آقای Buttigieg. او مستقل برای سال.

اما او نیز bemoans عدم توجه به مسائل عمده در میان همه تهمت و درام.

“آب و نیازی به گرفتن توجه آن را سزاوار” خانم ماکل می گوید. “وجود دارد یک میلیون چیز در حال حاضر که در حال گرفتن توجه آنها سزاوار است.”

نویسنده کارکنان فرانسین Kiefer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو